xj
JAGUAR XJ

Model XJ je špičkový sedan značky Jaguar, dokonalá kombinácia špičkových technológií, športového a dynamického vozidla, a veľkolepého luxusu.

360˚ PREHLIADKA EXTERIÉRU

EMISIE CO2 (g/km)
Od 184*

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100 km)
Od 7,0*

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
Url
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
Url
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
Url
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
Url

Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Kabína je postavená tak, aby sa cestujúci mohol vystrieť a relaxovať. Model XJ má v štandardnej výbave Full LED svetlomety a koncové svetlá spolu so systémom InControl Touch Pro. Okrem toho aj množstvo ďalších vylepšení, v interiéri aj v exteriéri. Žiadne iné vozidlo nevyzerá a neprináša rovnaký pocit ako XJ.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR MODELU XJ
http://cdn.raffine.eu/api/v1/image/5085/w/1366.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xj/xj_**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
http://cdn.raffine.eu/system/ext_360/xj/xj_00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xj/xj_**_m.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
PRESKÚMAJTE INTERIÉR MODELU XJ
INTERIÉR MODELU XJ PRE VODIČA
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xj_my19/
KLIKNITE NA INTERAKCIU
KLIKNITE NA INTERAKCIU
Späť
Zavrieť
INTERIÉR MODLEU XJ PRE PASAŽIERA
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xj_my19_driven/
KLIKNITE NA INTERAKCIU
KLIKNITE NA INTERAKCIU
Späť
Zavrieť
ŠTANDARDNÝ ALEBO PREDĹŽENÝ RÁZVOR

V každom modeli XJ – so štandardným rázvorom (SWB) alebo s predĺženým rázvorom (LWB) – nájdete ideálne prostredie pre prácu i zábavu. V modeloch LWB sa nachádza viac ako meter priestoru pre nohy. Cestujúci si užijú unikátnu jazdu v „limuzíne“ s prepracovanými nastaveniami vzduchového zavesenia kolies, ktoré prináša ešte väčšie pohodlie.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Kľúčové prvky a vlastnosti
POHYBLIVÝ DIZAJN
Asertívny štýl modelu XJ sa vyznačuje pôsobivou zvislou prednou sieťovinovou mriežkou chladiča, výkonnými Full LED svetlometmi a pútavými LED zadnými svetlami s výraznou grafikou prúžkov. Pôsobivý charakter modelu XJ sa odráža v nízkom, širokom postoji a dlhej, natiahnutej bočnej línii.

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. Niektoré uvedené funkcie môžu byť závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
POZRITE SI FILM
yt:nJlFqi0rtt8
VNÚTORNÝ POKOJ
V celom, mimoriadne luxusnom interiéri modelu XJ, objavíte kvalitu remeselného spracovania, ktorou sa odlišuje. V modeli XJ nikdy nebudete len cestovať, budete sa prepravovať na iné miesto.
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
VÝKONNÉ, CITLIVÉ, INTELIGENTNÉ
Každý motor modelu XJ prináša výnimočné spojenie výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. V ponuke je turbodúchadlom preplňovaný vznetový motor V6 a tri zážihové motory. Medzi zážihové jednotky patrí 3,0-litrový kompresorom preplňovaný motor V6 a výkonný 5,0-litrový kompresorom preplňovaný motor V8 s výkonom 575 k v modeli XJR575. Všetky motory disponujú systémom stop/štart, vďaka čomu dosahuje model XJ ešte nižšiu spotrebu paliva a emisie CO2.
PRESKÚMAJTE ZÁŽITOK Z JAZDY
KRÁSA, SILA A AGILITA
Architektúra celohliníkovej karosérie modelu XJ je nielen pevná a tuhá, ale aj mimoriadne ľahká. Spoje sú nitované bez jediného zvaru. Vďaka 100-percentnej hliníkovej samonosnej konštrukcii a štruktúre karosérie ide o jedno z najľahších vozidiel vo svojej triede. Vynikajúci pomer výkonu a hmotnosti zlepšuje všetky aspekty výkonu. Samonosná karoséria so zvýšenou tuhosťou zabezpečuje lepšie jazdné vlastnosti, ako aj vynikajúcu bezpečnosť.
PRESKÚMAJTE ZÁŽITOK Z JAZDY
SKVELE PRIPOJENÉ VOZIDLO
Vďaka funkcii Remote Premium, ktorá je v modeli XJ súčasťou štandardnej výbavy, môžete sledovať svoje vozidlo pomocou smartfónu. Skontrolovať hladinu paliva, zabezpečiť vozidlo na diaľku, nastaviť dokonalú teplotu v kabíne či jednoducho vyhľadať vozidlo pomocou zapípania a zablikania na diaľku. A vo vnútri modelu XJ máte zasa k dispozícii najmodernejší informačno-zábavný systém Touch Pro, s ktorým máte na dosah ruky všetky základné ovládacie prvky a celý svet zábavy.
PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
ŠPECIÁLNA EDÍCIA XJ50

Inšpirovaná minulosťou, skonštruovaná súčasnosťou. Špeciálna edícia k 50. výročiu oslavuje 50 rokov model Jaguar XJ exkluzívnymi dizajnovými prvkami a úžasným zmyslom pre detail.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili. Náš nový elektrický systém pohonu predstavuje budúcnosť motorizmu. Ktorý je pre vás ten pravý?

KTORÝ JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?
PRESKÚMAJTE MODELOVÝ RAD XJ

Prezrite si modelový rad XJ a objavte dokonalú kombináciu výkonu, jazdných vlastností a komfortu.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

**Zobraziť údaje WLTP.

WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

Uvedené hodnoty sú získané na základe oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov.