INTERIÉR

V interiéri modelu XF nájdete množstvo výnimočných luxusných prvkov a hojnosť priestoru.

POZRITE SI FILM
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
MODERNÉ SPRACOVANIE

V interiéri modelu XF nájdete celý rad moderných, precízne vypracovaných materiálov, ktoré prispievajú k výnimočnému komfortu a pocitu blahobytu.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZA VOLANTOM

Po otvorení dverí vás za volant modelu XF pozve štartovacie tlačidlo s podsvietením pulzujúcim ako srdce, ktoré vytvára emocionálne prepojenie medzi vodičom a strojom. Jeho dvojité pulzovanie s frekvenciou 72 cyklov za minútu zodpovedá pulzu odpočívajúceho jaguára. Po stlačení štartovacieho tlačidla sa XF prebudí k životu. V dokonalej synchrónii sa otvoria vetracie otvory, pomaly sa vysunie otočný volič v modernom dizajne Satin Black1 a motor tlmene zavrčí - aby ste sa mohli začať tešiť na jazdu, ktorá vás čaká.

EDÍCIE
NOVÝ XF CHEQUERED FLAG

Postavený okolo vodiča. Dizajnová estetika vozidla, od celokoženého interiéru až po hliníkové obloženie prístrojového panela Dark Hex Aluminium, vás úplne vtiahne do zážitku s verziou Chequered Flag.

Zobraziť galériu
CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
NAJLEPŠIE MATERIÁLY
Koža a obkladové materiály sú starostlivo vyberané tak, aby všetky povrchy v interiéri modelu XF pôsobili na dotyk maximálne luxusne. Či už pri voľbe obloženia dáte prednosť uhlíkovým vláknam alebo dreveným dyhám, ktoré krásne ladia s koženými poťahmi, váš Jaguar XF bude vždy pôsobiť dokonale.
DIZAJNOVÉ DOPLNKY
Jaguar XF prináša spojenie precízneho dielenského spracovania s modernými materiálmi v širokej ponuke vyhotovení interiéru. Jemnú kožu s dvojitým prešívaním - vrátane exkluzívnej zrnitej kože Windsor - možno kombinovať s elegantnými obkladovými materiálmi a kvalitnými látkami v bohatej škále farieb.
PRISPÔSOBENIE
Model XF si môžete prispôsobiť podľa svojho vkusu. Pomôže vám v tom široký výber elegantných, moderných obkladových materiálov, kvalitných látok a koží v rôznych farebných kombináciách. Môžete si dokonca zvoliť vlastný nápis na osvetlených nástupných paneloch.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
MIESTO NA ODDYCH
Interiér modelu XF vás bude rozmaznávať luxusom, možnosťami výberu a úžasnou priestrannosťou. K výnimočnému komfortu cestujúcich prispieva aj veľkorysý priestor nad hlavou a v oblasti nôh vzadu. Atmosféru vylepšuje aj náladové osvetlenie interiéru, kým LED svetlá na čítanie poskytujú jasné, presne cielené osvetlenie.
VŽDY SVIEŽE OVZDUŠIE
XF Sportbrake ponúka ako voliteľný prvok výbavy nový ionizačný systém, ktorý zlepšuje kvalitu vzduchu. Skôr než začne vzduch cirkulovať v kabíne, prechádza cez ionizátor, kde sa prúdiaci vzduch filtruje a čistí. To neutralizuje zápachy a minimalizuje výskyt baktérií a znečisťujúcich látok. Vďaka tomu si cestujúci v interiéri môžu vychutnať príjemnejšie a zdravšie prostredie.
POZRITE SI FILM
ZÁPLAVA SVETLA
Ešte viac prirodzeného svetla a vzdušnosti do interiéru prinesie pevná panoramatická strecha s presklenou plochou 1,6 m2, dostupná ako voliteľný prvok výbavy modelu XF Sportbrake. Ide o najväčšie jednodielne strešné okno v tejto triede vozidiel. Ako voliteľný prvok je k dispozícii aj gestami ovládaná roleta strešného okna, ktorú môžete zastrieť alebo odostrieť iba mávnutím ruky bez toho, aby ste museli spustiť zrak z cesty.
POZRITE SI FILM

Model XF sa od konkurencie líši oceneným moderným dizajnom z dielne automobilky Jaguar, pokrokovou jazdnou dynamikou a špičkovým multimediálnym systémom. Použite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model XF.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

1 Len s automatickou prevodovkou.
2 Dostupnosť týchto prvkov, či už v rámci štandardnej alebo voliteľnej výbavy, závisí od jednotlivých trhov. Podrobnosti vám poskytne miestny predajca Jaguar.
3 Štandardne zahŕňa elektrickú slnečnú clonu.