TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE

Vďaka intuitívnym technológiám bude každá jazda v modeli XF bezpečnejšia a zábavnejšia, s lepšími možnosťami pripojenia.

INCONTROL

Vďaka súboru vyspelých technológií Jaguar InControl1 si môžete vychutnať tie najmodernejšie multimediálne funkcie a byť stále v spojení so svojím vozidlom Jaguar XF aj s okolitým svetom. Inteligentné riešenia systému InControl sa dokážu bez problémov spojiť s vašimi osobnými zariadeniami, dátami a médiami, čím pomáhajú skvalitniť a obohatiť váš zážitok z vlastníctva a jazdy.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
INOVÁCIE VO VOZIDLÁCH JAGUAR
V každom vozidle Jaguar XF nájdete inovatívne, dokonale integrované technológie Jaguar InControl, od rozsiahleho súboru multimediálnych technológií až po precízne skonštruované audiosystémy a inteligentné asistenčné systémy pre vodiča.
TOUCH PRO
XF ponúka ako súčasť štandardnej výbavy vyspelé technológie systému Touch Pro spolu s 10-palcovou dotykovou obrazovkou a rýchlou odozvou. Systém Touch Pro podporuje hlasové ovládanie formou prirodzeného dialógu a obsahuje navigačný systém s 2D alebo 3D mapami a funkciou prediktívnej navigácie1
PRESKÚMAJTE SYSTÉM TOUCH PRO
BALÍK SMARTPHONE
Zostaňte bezpečne v spojení so svojím smartfónom aj počas jazdy. Ovládajte aplikácie optimalizované pre vozidlo, ako napríklad Spotify®, prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu XF a USB prepojenia so smartfónom Apple® alebo AndroidTM.
DUÁLNE ZOBRAZENIE
Technológia duálneho zobrazovania Dual View, dostupná ako voliteľný prvok, umožňuje vodičovi aj spolujazdcovi sledovať rôzny obsah na tej istej 10-palcovej dotykovej obrazovke. Spolujazdec môže napríklad sledovať film (s priestorovým zvukom prenášaným do bezdrôtových slúchadiel), pričom vodič môže sledovať navigačné pokyny2.
KONEKTIVITA
BALÍK CONNECT PRO
Voliteľný balík Connect Pro1 umožňuje vytvoriť vo vozidle Wi-Fi hotspot, prostredníctvom ktorého možno pripojiť na internet až osem zariadení. S balíkom Connect Pro a funkciou Remote Premium môžete prostredníctvom svojho smartfónu na diaľku sledovať stav svojho vozidla a obsluhovať rôzne funkcie, napríklad ovládať klimatizáciu pomocou aplikácie InControl Remote.
PRESKÚMAJTE PRO SERVICES
FUNKCIA PROTECT
Funkcia Protect1, štandardný prvok výbavy každého modelu XF, vám dodá pocit istoty, pretože zahŕňa funkciu tiesňového volania SOS Emergency Call a asistenčnú službu Optimised Jaguar Assistance. Aplikácia pre smartfóny Remote Essentials vám navyše poskytne dôležité informácie o vašom vozidle bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Umožňuje na diaľku skontrolovať množstvo paliva v nádrži, zaznamenávať jazdy, alebo dokonca skontrolovať, či ste nenechali otvorené okno.
PRESKÚMAJTE PROTECT
FUNKCIA SECURE TRACKER
Funkcia Secure Tracker3, voliteľný prvok výbavy všetkých verzií modelu XF, rozpoznáva odcudzenie alebo neoprávnený pohyb vozidla. Dokáže presne lokalizovať polohu vozidla a v spolupráci s monitorovacím strediskom Secure Tracker umožňuje sledovať jeho pohyb. Dokonca aj keď vám vozidlo ukradnú s kľúčmi, môžete aktivovať poplach tak, že sa spojíte so sledovacím strediskom pomocou aplikácie Remote3.
PRESKÚMAJTE SECURE TRACKER
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
WI-FI VO VOZIDLE
S voliteľným balíkom Connect Pro4 a využitím výkonnej vonkajšej antény si v modeli XF môžete vytvoriť Wi-Fi hotspot. Cestujúci tak získajú pripojenie k bezdrôtovej sieti Wi-Fi až pre osem zariadení1.
PROJEKČNÝ DISPLEJ<sup>5</sup>
Vďaka voliteľnému projekčnému displeju modelu XF, ktorý využíva laserovú technológiu, sa môžete sústrediť na cestu. Tento moderný systém premieta na čelné sklo celé spektrum dôležitých informácií. Jeho ostré a jasné zobrazenie vytvorené laserovou technológiou je dobre viditeľné aj na priamom slnečnom svetle. Môžete si tu zobraziť rýchlosť vozidla, navigačné údaje, upozornenia tempomatu a údaje systému rozoznávania dopravných značiek, ak sú dostupné.

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.
POZRITE SI FILM
yt:aJ6UnI6iwx4
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
Interaktívny 12,3" displej vodiča s vysokým rozlíšením4 poskytuje relevantné informácie o jazde (vrátane zobrazenia navigácie s 3D mapou na celú obrazovku) presne tam, kde ich potrebujete. Jeho vysoké rozlíšenie zabezpečuje maximálnu prehľadnosť, zatiaľ čo sofistikovaný procesor ponúka plynulú a dokonale ostrú grafiku.
POZRITE SI FILM
yt:ollAo344rMQ
AUDIOSYSTÉM
Audiosystém Jaguar (180 W) zabezpečuje skvelý akustický rozsah prostredníctvom 8 reproduktorov. Ešte lepší zážitok z hudby vám zaručí voliteľný audiosystém Meridian™ (380 W) s 10 reproduktormi a dvojkanálovým subwooferom alebo priestorový audiosystém Meridian (825 W) so 16 reproduktormi a dvojkanálovým subwooferom. Tieto systémy prinesú vám aj vašim spolucestujúcim bohatý, podmanivý hudobný zážitok, nech už vo vozidle XF sedíte kdekoľvek
PRESKÚMAJTE AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Model XF sa od konkurencie líši oceneným moderným dizajnom z dielne automobilky Jaguar, pokrokovou jazdnou dynamikou a špičkovým multimediálnym systémom. Použite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model XF.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

1 Online funkcie a pripojenie cez Wi-Fi závisia od inštalácie micro SIM karty s vhodným dátovým paušálom. Balík Connect Pro zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar. Funkcie a voliteľné prvky systému InControl a ich dostupnosť budú závislé od jednotlivých trhov - informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Funkciu InControl Apps a aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple/Play Store. Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.
2 Vyžaduje navigačný systém Navigation Pro, CD/DVD prehrávač a audiosystém Meridian™/priestorový audiosystém MeridianTM.
3 Funkcia Secure Tracker je predplatená služba, ktorú si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.
4 Vyžaduje navigačný systém Navigation Pro.
5 Vyžaduje čelné sklo tlmiace slnečné žiarenie.

Informácie a obrázky zobrazené na tejto webovej stránke v súvislosti s technológiami InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Aktuálne informácie týkajúce sa konkrétneho trhu získate od miestneho predajcu Jaguar. Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti