EXTERIÉR

Vynikajúca kvalita a remeselné spracovanie spolu s moderným britským dizajnom dodávajú modelu XF nezameniteľnú krásu, dynamickosť a luxusný charakter.

DYNAMICKÝ DIZAJN

Potešte sa pohľadom na športové tvary, z ktorých vyžaruje sila. Nádherne tvarované krivky prebúdzajú k životu jeho sebavedomý charakter. Impozantná vzpriamená maska chladiča a výrazný prelis na kapote tento aspekt ešte umocňujú.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
SILUETA STELESNENEJ KRÁSY
Dokonale tvarovaný profil modelu XF Sedan zvýrazňuje jednoliaty elegantný oblúk, ktorý sa tiahne po celej dĺžke karosérie a vrcholí v mieste charakteristických koncových LED svetiel s motívom dvojitého oblúka, inšpirovaným modelom F‑TYPE.
POZRITE SI FILM
yt:TkEq447LAdo
ÚČELNÁ PRAKTICKOSŤ
Model XF Sportbrake ponúka ešte väčšiu priestrannosť a praktickosť ako XF Sedan. Jeho karoséria má profil pripomínajúci kupé, čo umocňuje dojem dynamickosti. A vďaka aerodynamicky tvarovaným bokom, výraznej bočnej línii, dokonale zakomponovanému spojleru a koncovým svetlám typu LED vás verzia Sportbrake očarí nielen svojou praktickosťou, ale aj sebavedomým výzorom.
POZRITE SI FILM
yt:DJV2NU8lpv8
POKROČILÁ AERODYNAMIKA
Pretiahnutá karoséria modelu XF je prirodzene aerodynamická. Jej dokonalé proporcie majú pozitívny vplyv aj na ovládateľnosť, dynamiku a kultivovanosť jazdy. Dokonca aj tvary predných svetlometov, vsadených zarovno s povrchom karosérie, a bočných prieduchov boli v procese dôkladného dizajnového testovania vyladené v záujme minimálneho odporu vzduchu a maximálneho prítlaku.
SPREDU
ZBOKU
ZOZADU
EDÍCIE
NOVÝ XF CHEQUERED FLAG

Pre prívržencov súťaží. Verzia Chequered Flag nesie jedinečné označenie šachovnicovej vlajky Chequered Flag spolu s niektorou z farieb karosérie biela Yulong White, čierna Santorini Black alebo sivá Eiger Grey.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
CHARAKTERISTICKÉ DENNÉ SVETLÁ V TVARE PÍSMENA „J“
Adaptívne LED svetlomety* s dennými svetlami s charakteristickým tvarom písmena „J“ dodávajú modelu XF sebavedomý vzhľad.
PANORAMATICKÁ STRECHA
Model XF Sportbrake ponúka ako voliteľný prvok výbavy najväčšiu jednodielnu pevnú panoramatickú presklenú strechu v danom segmente s plochou 1,6 m2, ktorá poskytuje nerušený výhľad na oblohu.
PÔSOBIVÝ SVETELNÝ PODPIS
Elegantné koncové LED svetlá modelu XF Sportbrake majú v strede jeden poloblúk, inšpirovaný modelom F‑TYPE. Vďaka tomu sú okamžite rozpoznateľné vo dne aj v noci.
KONCOVÉ SVETLÁ INŠPIROVANÉ MODELOM F‑TYPE
Jedným z mnohých výnimočných detailov na modeli XF Sedan je unikátny grafický motív na koncových LED svetlách, tvorený tenkým svetelným pásikom a inšpirovaný modelom F‑TYPE.
CHRÓMOVÉ BOČNÉ PRIEDUCHY
Mriežkové bočné prieduchy s chrómovým rámom a reliéfnym logom Jaguar dávajú tušiť dynamickosť a skrytú silu modelu XF.

Model XF sa od konkurencie líši oceneným moderným dizajnom z dielne automobilky Jaguar, pokrokovou jazdnou dynamikou a špičkovým multimediálnym systémom. Použite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model XF.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

1 Dostupnosť týchto prvkov, či už v rámci štandardnej alebo voliteľnej výbavy, závisí od jednotlivých trhov. Podrobnosti vám poskytne miestny predajca Jaguar.
2 Štandardne zahŕňa elektrickú slnečnú clonu.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti