PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR SPORTBRAKE

Vyberte si z našej širokej ponuky príslušenstva a dodajte svojmu modelu XF Sportbrake punc jedinečnosti do najmenšieho detailu.

POZRITE SI FILM

Vdýchnite svojmu modelu XF Sportbrake osobný charakter.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
PRÍSLUŠENSTVO
LESKLÉ ČIERNE SPÄTNÉ ZRKADLÁ
Lesklé čierne kryty spätných zrkadiel umocňujú skvelý dynamický dizajn modelu XF.
BOČNÉ VETRACIE OTVORY V LESKLEJ ČIERNEJ ÚPRAVE
Upriamte pozornosť na dynamiku modelu XF prostredníctvom bočných vetracích otvorov v lesklej čiernej úprave s logom Jaguar.
BALÍK PRE OCHRANU A PRÍSTUP DOMÁCEHO ZVIERAŤA
Prevoz domácich zvierat ešte nikdy nebol taký bezstresový, či už pre vás alebo pre ne. S týmto balíkom budete mať zaručene všetko, čo potrebujete na cesty. Obsahuje deliacu priečku do batožinového priestoru s plnou výškou, tkanú podložku do batožinového priestoru, prístupovú rampu pre zviera a prenosný oplachovací systém. Obrázok slúži len na ilustračné účely.
SPLASH GUARDS FRONT AND REAR
Predné a zadné lapače nečistôt s jemným logom Jaguar dotvárajú elegantné línie modelu XF a zároveň ho chránia pred znečistením a odletujúcimi kamienkami.
NOSIČ BICYKLOV MONTOVANÝ NA REZERVNÉ KOLESO
Na každý z týchto nosičov na strechu s jednoduchou montážou sa zmestí jeden bicykel, pričom súčasne môžete použiť maximálne tri nosiče. Ideálny spôsob dopravy na miesto, odkiaľ sa pôjdete s priateľmi alebo rodinou previezť.
PRIEČNE STREŠNÉ NOSIČE
Tieto uzamykateľné priečne nosiče s logom Jaguar, skonštruované špeciálne pre vaše vozidlo, umožňujú používať široký rad príslušenstva na prevážanie nákladu na streche.
STREŠNÝ BOX NA BATOŽINU
Uzamykateľné a priestranné riešenie s objemom 410 litrov a nosnosťou maximálne 75 kg sa postará o to, aby ste mali všetko potrebné na svoj víkend mimo domu.
DRŽIAK LYŽÍ/SNOUBORDOV
Systém s logom Jaguar a posuvnými lištami uľahčuje nakladanie a umožňuje jednoduché prevážanie vybavenia na zimné športy. Zmestia sa na naň až štyri páry lyží alebo dva snoubordy.

Vyberte si model XF a v priebehu konfigurácie si ho podľa chuti doplňte voliteľnými prvkami a príslušenstvom.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti