NOVÝ JAGUAR XF

Úžasná kombinácia vzhľadu a výkonu. Jaguar XF je vybavený novým vznetovým motorom, ktorý je vylepšený o mild hybridnú technológiu.

ZOBRAZIŤ V UHLE 360°

KOMBINOVANÉ EMISIE CO2 (g/km)
Od 115

KOMBINOVANÁ SPOTREBA PALIVA (l/100 km)
Od 4,4

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar XF.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite si najnovšie brožúry Jaguar.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Jaguar.
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
ÁUT V PONUKE:
DIZAJN
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
PRESKÚMAJTE INTERIÉR SEDANU

Vďaka veľkorysému priestoru na nohy, prispôsobiteľným sedadlám a novým voliteľným masážnym nastaveniam sa váš model XF stane skutočným útočiskom.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
PRESKÚMAJTE SEDAN
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR SEDANU

Model XF upúta pozornosť z každého uhla. Súčasťou zdokonaleného exteriéru modelu XF sú moderné prvky vrátane fóliou potiahnutej mriežky chladiča.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
PRESKÚMAJTE KOMBI
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR KOMBI

Nové kombi XF. Určené pre tých, ktorí hľadajú viac miesta. Od obchodných stretnutí, cez nákupy až po víkendové výlety.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
VÝKON
JAZDNÉ VLASTNOSTI
JAZDNÉ VLASTNOSTI

Zažite povestnú jazdu v modeli Jaguar. Súčasťou našej ponuky sú teraz nové vznetové motory s mild hybridnou technológiou pre úspornejšiu jazdu.

POHON VŠETKÝCH KOLIES
POHON VŠETKÝCH KOLIES

Systém pohonu všetkých kolies Jaguar (AWD) patrí medzi jedinečné systémy pohonu všetkých kolies. Jeho súčasťou je systém inteligentného riadenia dynamiky hnacieho reťazca, ktorý predvída obmedzenie priľnavosti a dokáže presmerovať krútiaci moment, aby ste si zachovali kontrolu nad vozidlom a istotu počas jazdy.

ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
VEKTOROVÉ SMEROVANIE KRÚTIACEHO MOMENTU
Vektorové smerovanie krútiaceho momentu pomocou bŕzd zaisťuje riadené nezávislé brzdenie, aby sa maximalizovali schopnosti vozidla aj v najprudších zákrutách. Obmedzuje nedotáčavosť a prináša dynamiku podobnú športovým vozidlám.
POHONNÉ SÚSTAVY
Vychutnajte si vyššiu efektivitu spolu s výkonom značky Jaguar. Okrem radu efektívnych zážihových motorov ponúka model XF aj nový rad vznetových motorov vylepšených o mild hybridnú technológiu – inteligentný rekuperačný systém, ktorý nabíja akumulátor počas spomaľovania a brzdenia.
BALÍK PRVKOV PRE DYNAMICKÚ JAZDU
Tento voliteľný balík vylepšuje vzhľad vozidla, ako aj váš zážitok z jazdy. Jeho súčasťou je konfigurovateľný dynamický systém, červené brzdové strmene, spojler na veku batožinového priestoru, 355 mm predné brzdy a 325 mm zadné brzdy.
TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE
JEDNODUCHOSŤ AKO ŠTANDARD
JEDNODUCHOSŤ AKO ŠTANDARD

Medzi prvky štandardnej výbavy systému Pivi patrí:


• 11,4“ dotykový displej
• DAB digitálny rádioprijímač
• Rozhranie s novým dizajnom
• Apple CarPlay® 1
• Android AutoTM 2
• Aplikácia Remote3

Aktualizujte na systém Pivi Pro4 a vo vozidle budete mať k dispozícii najnovšiu umelú inteligenciu, ktorá poskytuje rôzne funkcie, napríklad samoučiaci sa navigačný systém, aby ste si užili úplne pripojenú jazdu.

STRUČNÉ INFORMÁCIE
STRUČNÉ INFORMÁCIE

Na novom 12,3“ interaktívnom displeji vodiča s vysokým rozlíšením si môžete vybrať z rôznych usporiadaní, vrátane 3D navigácie na celej obrazovke, informácií o jazde alebo rýchlo zistiť, čo prehráva audiosystém.

Voliteľný projekčný displej5 premieta na čelné sklo kľúčové informácie. Na plnofarebnom displeji môžete sledovať rýchlosť vozidla, zaradený prevodový stupeň a navigáciu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™

Britská značka Meridian Audio je o hudobnom zážitku. Nehovoríme iba o zvýšení úrovne hlasitosti. Ide o zintenzívnenie úrovne hĺbky, priezračnosti a realizmu hudby pomocou kombinácie vyspelej akustickej technológie a strategicky umiestnených reproduktorov. Cieľom je vytvoriť zvukovú platformu – to, čo nazývame „zvukové pódium“ – to je presne ten pravý interiér modelu XF. Zvoľte si niektorý z voliteľných audiosystémov MeridianTM alebo MeridianTM Surround.

POKOJ A TICHO
POKOJ A TICHO

Vďaka aktívnemu potlačeniu hluku od cesty využitím inovatívnej technológie zvukových expertov zo spoločnostiMeridian Audio a menším úrovniam vibrácií ponúka model XF vylepšený jazdný komfort pre vás aj vašich cestujúcich.

STÁLE PRIPOJENÍ
Balík online funkcií6 ponúka ďalšie pripojené služby prostredníctvom zabudovanej SIM karty, ktorá zaisťuje prístup k:

• neobmedzenému prehrávaniu médií,
• online rozpoznávaniu reči,
• predpovedi počasia,
• online synchronizácii kalendára.
ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH
Rozhodnite sa pre voliteľné pripojenie Wi-Fi s dátovým paušálom7 a budete môcť využívať:

• služby prehrávania médií podľa vlastného výberu,
• až 20 GB dát mesačne,
• anténu pre lepšie pripojenie,
• viac pripojených zariadení.
BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE
Voliteľné bezdrôtové nabíjanie zariadení so zosilňovačom signálu telefónu vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny bez nutnosti používať káble alebo nabíjaciu základňu. Keď sedíte vo vozidle, telefón bude používať anténu vozidla, aby bol signál lepší a hovory čistejšie.
SYSTÉM IONIZÁCIE VZDUCHU V KABÍNE S FILTROM PM2,5
Voliteľný systém ionizácie vzduchu NanoeTM zdokonaľuje pocit zdravia vodiča a cestujúcich. Aktivujte funkciu a špeciálne navrhnutý filter začne priťahovať a zachytávať jemné častice a vzdušné alergény z vonkajšieho vzduchu, napríklad veľkosti PM2,5, ako je prach a peľ.
PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ
BATOŽINOVÝ PRIESTOR
Dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujete na svojich cestách. Či sa v sobotu vyberiete von rodinou alebo na dlhší výlet, kombi uspokojí vaše potreby.
NÁRAMOK ACTIVITY KEY
Pomocou úplne nového voliteľného náramku Activity Key8, odolného voči vode a otrasom, môžete vozidlo odomknúť, zamknúť aj naštartovať. Takže bez ohľadu na to, aké vonkajšie aktivity si s priateľmi naplánujete, už nebudete potrebovať tradičné kľúče od auta.
VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT
Najmodernejšia voliteľná technológia poskytuje ničím nerušený výhľad cez zadnú časť sedanu Jaguar XF9. Kamera umiestnená na nožičke antény prenáša živý obraz do vnútorného spätného zrkadla, čím zabezpečuje neustály výhľad bez ohľadu na to, čo je za vami.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA
Jaguar XF je vybavený funkciami asistencie pre vodiča, ktoré uľahčujú jazdu po meste a parkovanie. Príjemnejšia je aj jazda po diaľniciach. Tieto technológie zdokonaľujú jazdu, pretože odbúravajú stres.
NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL JAGUAR XF
Tu nájdete kompletný modelový rad so širokou ponukou špičkových dizajnov, zariadení na podporu výkonu a voliteľných technológií.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
GALÉRIA
Základnou črtou našich vozidiel bol vždy mimoriadny cit pre detail. Nový Jaguar XF je nádherné auto pre vodiča, ktoré jazdí ako žiadne iné.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
TECHNICKÉ ÚDAJE
Preskúmajte bližšie detaily. Získajte viac informácií o výkone motora, rozmeroch a spotrebe paliva.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
DOKONALÁ JAZDA SA ZAČÍNA TU

Luxusný manažérsky sedan s nezameniteľným dizajnom, dynamickými jazdnými vlastnosťami a najmodernejšími technológiami. Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar XF.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR
PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR

Prispôsobte si model XF podľa svojho vkusu, životného štýlu a záujmov.

NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
KOLEKCIA JAGUAR
KOLEKCIA JAGUAR

Naša exkluzívna ponuka luxusného oblečenia, doplnkov a darčekov sa inšpirovala našimi vozidlami a ich dizajnom.

ZISTITE VIAC
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar XF.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite si najnovšie brožúry Jaguar.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Jaguar.

Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. V takom prípade je možné uplatniť správny daňový režim.

Zobraziť údaje WLTP.

WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy. Údaje sú uvedené ako rozsah v rámci testovacích opatrení WLTP. Najnižšie hodnoty platia pre najúspornejší/najľahší súbor prvkov.
Najvyššie hodnoty platia pre najmenej úsporný/najťažší súbor prvkov. Legislatíva WLTP nariaďuje, že v prípade rozdielu <5 g CO2 medzi najnižšími a najvyššími hodnotami sa udáva iba najvyššia hodnota.


1 Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka funkcia Apple CarPlay, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

3 Aplikácia Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar. Aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.

4 Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

5 V niektorých krajinách sa vyžaduje montáž skla tlmiaceho slnečné žiarenie. Pokyny navigácie sa na čelnom skle zobrazujú iba v prípade, ak je vo výbave vozidla systém Pivi Pro.

6 Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

7 Na obrázku je zobrazené príslušenstvo Jaguar Click and Go predávané samostatne. Tablet nie je súčasťou. Platia zásady férového používania. Po využití 20 GB dát v rámci mesiaca sa rýchlosť prenosu dát a funkcie vo vozidle môžu po zvyšok mesiaca obmedziť. Podrobné informácie o zásadách férového využívania súvisiacich s touto funkciou nájdete v podmienkach a ustanoveniach pre systém InControl Pivi Pro na adrese www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamovacích služieb a rozlíšenia videoobsahu. Pre prehrávaní HD videa sa výrazne zvýši spotreba dát.

8 Náramok Activity Key možno nabiť približne za dve hodiny a batéria následne vydrží až desať dní.

9 Len sedan. Podlieha miestnym predpisom. Ak vodiči s bifokálnymi alebo multifokálnymi okuliarmi nedokážu ľahko zaostriť na obraz digitálneho spätného displeja ClearSight, môžu kedykoľvek prejsť do režimu spätného zrkadla.


Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.


Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.


Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.


Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.


Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.