TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE JAGUAR XE

Vylepšené o najnovšie technológie, ktoré vášmu modelu XE poskytujú viac bezpečnosti, lepšie zabezpečenie aj viac možností pripojenia.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Vyberte si až tri vozidlá Jaguar a porovnajte ich vedľa seba
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
TOUCH PRO DUO

Systém Touch Pro Duo myslí na vaše potreby, a preto pridáva k 10-palcovej hornej dotykovej obrazovke ešte 5,5-palcovú dolnú dotykovú obrazovku. Vďaka tomu môžete obsluhovať dve funkcie súčasne. Môžete sledovať navigačný systém a neprídete ani o zábavné funkcie, ktoré sú dostupné na doplnkovej dolnej obrazovke1.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
INCONTROL
BALÍK ONLINE FUNKCIÍ
Každý ostane pripojený s naším balíkom online funkcií2 so 4G Wi-Fi hotspotom, ktorý zaručuje pripojenie až pre osem zariadení. Jeho súčasťou je tiež funkcia Smart Settings, ktorá má za cieľ poskytnúť vám osobne prispôsobený zážitok z jazdy.
POZRITE SI FILM
yt:i4CqncNGdwU
PRIPOJENÝ SYSTÉM NAVIGATION PRO
Získajte aktualizované dopravné informácie naživo a poskytnite priateľom svoj aktuálny čas príchodu. Pripojený systém Navigation Pro2 zahŕňa navádzanie na trase od domu k domu (door-to-door) pomocou smartfónu, satelitné zobrazenie a prehľad dostupného parkovania.
BALÍK SMARTPHONE
Balík Smartphone prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho dotykového displeja modelu XE umožňuje interakciu s celým radom aplikácií. Balík zahŕňa pôžitok Android AutoTM a Apple CarPlay®.

Apple CarPlay is a trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.
Android is a trademark of Google LLC.
FUNKCIA INCONTROL APPS
Funkcia InControl Apps ponúka celý rad na mieru vytvorených aplikácií Jaguar, ktoré možno pripojiť k vozidlu zo svojho telefónu. Jednoducho si na svoj smartfón nainštalujte kompatibilnú aplikáciu InControl Apps.
APLIKÁCIA REMOTE
Zostaňte v spojení s modelom XE. Aplikácia Remote je kompatibilná so smartfónmi - od spoločnosti Apple a s operačným systémom Android - a umožňuje vám získavať novinky a mať prehľad o hlavných informáciách o vozidle, vrátane dostupného dojazdu, stavu nabitia, intenzity nabíjania a stavu zásuvky.
FUNKCIA SECURE TRACKER
Systém Secure Tracker* sleduje váš Jaguar XE v prípade jeho odcudzenia alebo neoprávneného pohybu a zhromažďuje informácie s cieľom presne označiť polohu vášho vozidla a zabezpečiť jeho vrátenie v najrýchlejšom možnom čase.
PRESKÚMAJTE SYSTÉM INCONTROL
PRAKTICKOSŤ
BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE ZARIADENÍ

Buďte vo svojom vozidle XE stále pripojení. Maximálne pohodlie zaručuje voliteľná funkcia bezdrôtového nabíjania zariadení, s ktorou si bez problémov dobijete batériu vo svojom telefóne.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
yt:JJia-FVpERM
VNÚTORNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO S TECHNOLÓGIOU CLEARSIGHT

Najmodernejšia technológia poskytuje ničím nerušený výhľad cez zadnú časť modelu Jaguar XE*. Kamera umiestnená na nožičke antény prenáša živý obraz do vnútorného spätného zrkadla, čím zabezpečuje neustály výhľad bez ohľadu na to, čo je za vami.

*Voliteľný prvok. Zákazníci používajúci multifokálne alebo bifokálne šošovky môžu mať problém prispôsobiť sa digitálnemu režimu zrkadla. Bežný režim zrkadla však môžu používať kedykoľvek.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Voliteľný projekčný displej pomáha znižovať narušovanie pozornosti vodiča tým, že na čelnom skle zobrazuje kľúčové údaje o vozidle, ako napr. rýchlosť a pokyny navigácie. Displej sa prezentuje krištáľovo čistou plnofarebnou grafikou s vysokým rozlíšením.
POZRITE SI FILM
yt:pDI6RsIJ2is
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
Interaktívny 12,3" displej vodiča s vysokým rozlíšením poskytuje relevantné informácie o jazde (vrátane zobrazenia navigácie s 3D mapou na celú obrazovku) presne tam, kde ich potrebujete. Jeho vysoké rozlíšenie zabezpečuje maximálnu prehľadnosť, zatiaľ čo sofistikovaný procesor ponúka plynulú a dokonale ostrú grafiku.
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN<sup>TM</sup>
Vdýchnite svojej hudbe život pomocou dvoch audiosystémov od špičkového britského výrobcu Meridian™. Skvelý priestorový audiosystém Meridian s technológiou Trifield™ poskytuje plný a jasný zvuk ako pri živom vystúpení. Or, for all the fullness and clarity of a live performance, choose Meridian Surround Sound System with TrifieldTM technology.
PRESKÚMAJTE AUDIOSYSTÉM MERIDIAN
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Vyberte si až tri vozidlá Jaguar a porovnajte ich vedľa seba
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti

1 Voliteľný prvok vo výbave S a SE.
2 Voliteľný prvok vo výbave S.
3 Funkcia Secure Tracker bude po skončení počiatočného obdobia vyžadovať ďalšie predplatné, v súlade s odporúčaniami predajcu Jaguar.
4 Štandardný prvok výbavy HSE.