PRAKTICKÉ VLASTNOSTI 

Konštrukcia modelu I-PACE vám prináša svet nových možností. Vďaka bezproblémovo integrovaným technológiám, bezdrôtovému nabíjaniu zariadení a zosilňovaču signálu telefónu je ovládanie funkcií v modeli I-PACE a vašich pripojených zariadení jednoduché.

Model I‑PACE sa zvonka vyznačuje kompaktnými rozmermi, no napriek tomu je jeho interiér výnimočne priestranný. Konštrukcia elektromobilu poskytuje slobodu na navrhnutie nového priestoru interiéru pre vás a vašich pasažierov.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRIESTRANNÝ DIZAJN

Konštrukcia modelu I‑PACE umožňuje posunutie pozície predných sedadiel viac dopredu - smerom k priestoru, kde u bežných vozidiel býva motor, čím sa vylepšuje poloha za volantom. Rovnako to umožňuje poskytnúť viac priestoru medzi prednými a zadnými sedadlami, čo ponúka dodatočný priestor na nohy zvýšené pohodlie pre cestujúcich na zadných sedadlách.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
BATOŽINOVÝ PRIESTOR
Batožinový priestor za sedadlami ponúka veľkorysý objem 656 litrov a dĺžku 967 mm. Priestorovú kapacitu na náklad dopĺňa predná úložná priehradka, ktorá sa nachádza pod kapotou a ponúka 27 litrov dodatočného úložného priestoru.

V prípade pneumatického odpruženia sa objem batožinového priestoru zníži o 18 litrov.
POZRITE SI FILM
yt:mN5krYhKgKg
ÚLOŽNÉ PRIESTORY VO VOZIDLE
Absencia hnacej sústavy umožnila vytvorenie priestoru pod prednou stredovou konzolou, v ktorom vznikla schránka s kapacitou 10,5 litrov. Praktický úložný priestor sa nachádza aj v celej šírke pod zadnými sedadlami. A keďže si elektromotory nevyžadujú bežnú prevodovku, tak sme vyťažili čo najviac z priestoru v stredovej konzole a navrhli dokonalé miesto na odloženie telefónov a kľúčov.
NÁRAMOK ACTIVITY KEY
Vychutnávajte si svoje obľúbené vonkajšie činnosti a nechajte kľúč od auta bezpečne v interiéri. Súčasťou voliteľného kľúča Activity Key je robustný, plne vodotesný náramok, čo vám umožní absolvovať množstvo aktivít, pri ktorých nie je praktické nosenie kľúča.
POZRITE SI FILM
yt:ervtUTgUSII

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti