PRAKTICKOSŤ

Dokonale integrované technológie zjednodušujú ovládanie funkcií modelu I‑PACE a vašich pripojených zariadení.

POZRITE SI FILM

Model I‑PACE sa zvonka vyznačuje kompaktnými rozmermi, no napriek tomu je jeho interiér výnimočne priestranný. Konštrukcia elektromobilu poskytuje slobodu na navrhnutie nového priestoru interiéru pre vás a vašich pasažierov.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRIESTRANNÝ DIZAJN

Konštrukcia modelu I‑PACE umožňuje posunutie pozície predných sedadiel viac dopredu - smerom k priestoru, kde u bežných vozidiel býva motor, čím sa vylepšuje poloha za volantom. Rovnako to umožňuje poskytnúť viac priestoru medzi prednými a zadnými sedadlami, čo ponúka dodatočný priestor na nohy zvýšené pohodlie pre cestujúcich na zadných sedadlách.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
BATOŽINOVÝ PRIESTOR
Batožinový priestor za sedadlami ponúka veľkorysý objem 656 litrov a dĺžku 967 mm. Priestorovú kapacitu na náklad dopĺňa predná úložná priehradka, ktorá sa nachádza pod kapotou a ponúka 27 litrov dodatočného úložného priestoru.

V prípade pneumatického odpruženia sa objem batožinového priestoru zníži o 18 litrov.
POZRITE SI FILM
yt:mN5krYhKgKg
ÚLOŽNÉ PRIESTORY VO VOZIDLE
Absencia hnacej sústavy umožnila vytvorenie priestoru pod prednou stredovou konzolou, v ktorom vznikla schránka s kapacitou 10,5 litrov. Praktický úložný priestor sa nachádza aj v celej šírke pod zadnými sedadlami. A keďže si elektromotory nevyžadujú bežnú prevodovku, tak sme vyťažili čo najviac z priestoru v stredovej konzole a navrhli dokonalé miesto na odloženie telefónov a kľúčov.
NÁRAMOK ACTIVITY KEY
Vychutnávajte si svoje obľúbené vonkajšie činnosti a nechajte kľúč od auta bezpečne v interiéri. Súčasťou voliteľného kľúča Activity Key je robustný, plne vodotesný náramok, čo vám umožní absolvovať množstvo aktivít, pri ktorých nie je praktické nosenie kľúča.
POZRITE SI FILM
yt:ervtUTgUSII

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
Url
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
Url
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
Url
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
Url