DIZAJN INTERIÉRU

Model I‑PACE predstavuje nový pohľad na klasickú vyváženosť značky Jaguar, v ktorej sa snúbi zameranie na športový charakter vozidla a luxusné remeselné spracovanie.

POZRITE SI FILM

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti

Dokonale integrované technológie, hojnosť priestoru a výnimočné ticho. Vďaka prvkom príjemným na dotyk a plynulým líniám pôsobí dizajn interiéru čisto a usporiadane.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ATMOSFÉRA LUXUSU

Nádherné ručne vyrobené detaily zdobia celý vnútorný priestor a umocňujú luxusnú atmosféru kabíny. Všade vás obklopujú bohaté zladené doplnky a jemne kontrastné dvojité prešívanie završuje sofistikovanú harmóniu. A po západe slnka sa exkluzívne detaily ešte viac vynímajú vďaka jasnému osvetleniu.

SRYTÝ PRIESTOR

Srdcom interiéru modelu I‑PACE je „plávajúca“ stredová konzola. Už na prvý pohľad po otvorení dverí vytvára tento jedinečný konzolový dizajnový prvok dojem priestrannosti interiéru modelu I‑PACE.

OBJAVTE PRAKTICKOSŤ
SEDADLÁ
ŠPORTOVÉ SEDADLÁ
Starostlivo navrhnuté športové sedadlá modelu I‑PACE sú dostupné v škále materiálov a farieb a poskytujú oporu a bočné vedenie v každej zákrute. Pre ešte väčšie pohodlie sú vybavené funkciami vyhrievania aj chladenia.
SEDADLÁ PERFORMANCE
Pri konštruovaní voliteľných sedadiel Performance sa zohľadňoval športový charakter vozidla. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a poskytujú zvýšenú bočnú oporu počas dynamickej jazdy.
KULTIVOVANOSŤ V ZNAMENÍ TICHA

Vnútro kabíny poskytuje prístav pokoja, ktorý vás dokonale oddelí od ruchu okolitého sveta. Sofistikované zapuzdrenie motora znižuje zvuk jeho chodu a ostrý vonkajší dizajn minimalizuje aerodynamický hluk, vďaka čomu interiér dosahuje výnimočnú kultivovanosť.

ZVUKOVOIZOLAČNÉ SKLO

Model I‑PACE ponúka kultivovanú a tichu jazdu. Z dôvodu zachovania tichosti interiéru je model I‑PACE vybavený zvukovoizolačným sklom na predných bočných oknách a čelnom skle, čím sa znižuje úroveň hluku, ktorý prichádza do kabíny zvonka.

POZRITE SI FILM
yt:ohO5fY_9kQs

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

PRÍPRAVA PROSTREDIA V KABÍNE 
Pomocou aplikácie Jaguar Remote môžete interiér modelu I-PACE vopred vykúriť alebo ochladiť, aby ste pred nastúpením zabezpečili požadovanú teplotu. Prípravou prostredia v modeli I-PACE počas nabíjania sa ideálna teplota dosiahne bez použitia energie z akumulátora, takže sa zachováva dojazd vozidla.
IONIZÁCIA VZDUCHU V KABÍNE S FILTROM PM2,5
Ionizačná technológia nanoe™ zdokonaľuje pocit pohody vodiča aj cestujúcich. Keď vo vozidle stlačíte tlačidlo PURIFY, špeciálne navrhnutý filter začne priťahovať a zachytávať jemné častice z vonkajšieho vzduchu, napríklad veľkosti PM2,5 a vzdušné alergény, ako je prach a peľ. Princípom je ionizácia častíc vo vnútri kabíny, takže filter priťahuje a neutralizuje všetky znečisťujúce látky zo vzduchu.

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL