TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE

Dokonale integrované technológie zjednodušujú ovládanie funkcií modelu I‑PACE a vašich pripojených zariadení.

Model I‑PACE ponúka neuveriteľne elegantný zážitok vnútri vozidla aj pri pohľade zvonku. Či už ide o dva dotykové displeje, interaktívny displej vodiča, projekčné displeje alebo o váš smartfón - všetko, čo potrebujete, máte vždy poruke.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
TOUCH PRO DUO

Náš informačno-zábavný systému Touch Pro Duo zahŕňa 10-palcový dotykový displej integrovaný do palubnej dosky a spodný 5-palcový dotykový displej s multifunkčnými dynamickými ovládačmi.

POZRITE SI FILM
yt:v1v9Ss8JQo4

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

FUNKCIE INCONTROL
SYSTÉM NAVIGATION PRO
Systém Navigation Pro vám ponúka k dispozícii na zobrazenie 2D alebo 3D mapy. Uložte si vaše obľúbené miesta a využívajte podporou gest s viacerými dotykmi na jednoduché prehľadávanie mapy. V spolupráci s vozidlom I‑PACE dokáže systém Navigation Pro detailne upresniť dĺžku dojazdu tým, že zohľadňuje rôzne faktory vrátane topológie cesty a rýchlostných obmedzení.
POZRITE SI FILM
yt:M1YaPrydegU
BALÍK SMARTPHONE
Balík Smartphone prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho dotykového displeja modelu I‑PACE umožňuje interakciu s celým radom aplikácií.
BALÍK CONNECT PRO
Vďaka balíku Connect Pro budete mať vždy aktuálny prehľad a informácie. Môžete si zistiť, čo sa práve deje na vašej trase, polohu blízkych parkovísk a bodov záujmu, a po inštalácii SIM karty si môžete vytvoriť 4G Wi-Fi Hotspot v rámci vozidla, čo zabezpečí vaše neprerušené pripojenie na internet.
POZRITE SI FILM
yt:u6g4p3NoKfI
APLIKÁCIA REMOTE
Zostaňte v spojení s modelom I‑PACE. Aplikácia Remote je kompatibilná so smartfónmi - od spoločnosti Apple a s operačným systémom Android - a umožňuje vám získavať novinky a mať prehľad o hlavných informáciách o vozidle, vrátane dostupného dojazdu, stavu nabitia, intenzity nabíjania a stavu zásuvky.
FUNKCIA SECURE TRACKER
Využíva technológiu sledovania, ktorá vás upozorní na pokus o krádež a signalizuje polohu vášho vozidla príslušným orgánom. Voliteľná funkcia Secure Tracker Pro1 ešte vylepšuje dostupné možnosti a zasiela upozornenie sledovaciemu stredisku Stolen Vehicle Tracking Centre v prípade, že došlo k odcudzeniu vozidla pomocou neoprávnených alebo naklonovaných kľúčov.
ONLINE MÉDIÁ
Počúvajte počas jazdy svoju obľúbenú hudbu, rádio a podcasty. A to úplne bez použitia smartfónu. Prepojte svoje účty Deezer a TuneIn s portálom InControl a k svojim médiám môžete pristupovať priamo pomocou dotykovej obrazovky vo vozidle.
TECHNOLÓGIA SMART SETTINGS

Technológia Smart Settings dokáže automaticky identifikovať jednotlivých vodičov na základe ich kľúča a telefónu. Na začiatku cesty systém zvolí preferovanú polohu sedadla a spätných zrkadiel, ako aj médiá na prehrávanie. Rovnako sa táto technológia dokáže učiť a automaticky prispôsobovať tieto preferencie na základe spozorovaných zvykov a typov bežného správania jednotlivých vodičov.

POZRITE SI FILM
yt:URgXPjG9Jtk

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

PROJEKČNÝ DISPLEJ
Voliteľný projekčný displej pomáha znižovať narušovanie pozornosti vodiča tým, že na čelnom skle zobrazuje kľúčové údaje o vozidle, ako napr. rýchlosť a pokyny navigácie. Displej sa prezentuje krištáľovo čistou plnofarebnou grafikou s vysokým rozlíšením.
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
Interaktívny 12,3" displej vodiča s vysokým rozlíšením poskytuje relevantné informácie o jazde (vrátane zobrazenia navigácie s 3D mapou na celú obrazovku) presne tam, kde ich potrebujete. Jeho vysoké rozlíšenie zabezpečuje maximálnu prehľadnosť, zatiaľ čo sofistikovaný procesor ponúka plynulú a dokonale ostrú grafiku.
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN<sup>TM</sup>
Vdýchnite svojej hudbe život pomocou dvoch audiosystémov od špičkového britského výrobcu Meridian™. Skvelý priestorový audiosystém Meridian s technológiou Trifield™ poskytuje plný a jasný zvuk ako pri živom vystúpení. Vďaka starostlivo usporiadaným 15 reproduktorom poskytuje audiosystém Meridian™ najlepší zvukový zážitok - to všetko v rámci štandardnej výbavy verzií I‑PACE HSE.
JAGUAR IGUIDE
Aplikácia Jaguar iGuide pomocou najnovších technológií vysvetľuje všetky funkcie a ovládacie prvky modelu I‑PACE, ktoré by ste mali poznať. Zároveň môže poslúžiť ako mobilný návod na obsluhu, s ktorým budete mať vždy poruke odpoveď na každú otázku.

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

1 Platia zmluvné podmienky a obmedzenia. Viac informácií získate od miestneho predajcu Jaguar Land Rover.
 
Niektoré uvedené funkcie môžu byť voliteľné alebo závislé od krajiny. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar, prípadne si prečítajte lokálne webové stránky Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené na tejto webovej stránke v súvislosti s technológiami (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti