TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE

Vďaka bezproblémovo integrovaným technológiám je ovládanie funkcií v modeli I-PACE a vašich pripojených zariadení jednoduché.

I-PACE prináša zážitok bezproblémového pripojenia, vo vozidle aj mimo neho. Informácie sú ľahko dostupné na niekoľkých obrazovkách a prostredníctvom smartfónu. Všetko potrebné je na dosah ruky.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PIVI PRO  

Náš systém informácií a zábavy Pivi Pro sa používa rovnako jednoducho ako váš smartfón. Kľúčové informácie – navigácia, médiá a kontakty – sú vzdialené na jeden dotyk.

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

FUNKCIE INCONTROL
ÚPNE NOVÁ NAVIGÁCIA
Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase a priamy prístup k miestam nabíjania. Informácie o parkovaní a mieste sú dostupné aj v prípade, keď nie je k dispozícii pripojenie. Všetky informácie sa zobrazujú s výnimočnými 2D alebo 3D detailmi, pričom hlasové navádzanie sa na známych trasách automaticky stlmí.
BALÍK ONLINE
Vaša cesta bude viac pripojená. S balíkom Online budete mať všetko potrebné na dosah, vrátane online médií, aktualizácií počasia, informácií z kalendára a bodov záujmu. Môžete dokonca odosielať správy diktovaním hlasom a plne sa sústrediť na cestu vpredu.
WI-FI S DÁTOVÝM PAUŠÁLOM<sup>1</sup>
Voliteľný Wi-Fi hotspot so 4G modemom, ktorý je zabudovaný priamo vo vašom modeli I-PACE, zaisťuje prístup na internet vo vozidle. Vďaka funkcii Wi-Fi s dátovým paušálom môžete zostať v kontakte s priateľmi a rodinou a všetci sa môžu baviť sledovaním videa – aj keď sa vydáte na neprebádané cesty. Wi-Fi využíva externú anténu, aby bolo pripojenie čo najkvalitnejšie.
POZRITE SI FILM
yt:u6g4p3NoKfI
APLIKÁCIA REMOTE
Zostaňte v spojení s modelom I‑PACE. Aplikácia Remote je kompatibilná so smartfónmi - od spoločnosti Apple a s operačným systémom Android - a umožňuje vám získavať novinky a mať prehľad o hlavných informáciách o vozidle, vrátane dostupného dojazdu, stavu nabitia, intenzity nabíjania a stavu zásuvky.
BALÍK SMARTPHONE
Balík Smartphone prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho dotykového displeja modelu I‑PACE umožňuje interakciu s celým radom aplikácií.
SYSTÉM SECURE TRACKER
Využíva technológiu sledovania, ktorá vás upozorní na pokus o krádež a signalizuje polohu vášho vozidla do centra sledovania odcudzených vozidiel. Voliteľný systém Secure Tracker Pro3 predstavuje vylepšenie, ktoré upozorní príslušné orgány v prípade, ak prišlo k odcudzeniu vášho vozidla nepovolenými alebo klonovanými kľúčmi. Zahŕňa predplatné služby počas záručného obdobia.
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Voliteľný projekčný displej pomáha znižovať narušovanie pozornosti vodiča tým, že na čelnom skle zobrazuje kľúčové údaje o vozidle, ako napr. rýchlosť a pokyny navigácie. Displej sa prezentuje krištáľovo čistou plnofarebnou grafikou s vysokým rozlíšením.
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA
Interaktívny 12,3" displej vodiča s vysokým rozlíšením poskytuje relevantné informácie o jazde (vrátane zobrazenia navigácie s 3D mapou na celú obrazovku) presne tam, kde ich potrebujete. Jeho vysoké rozlíšenie zabezpečuje maximálnu prehľadnosť, zatiaľ čo sofistikovaný procesor ponúka plynulú a dokonale ostrú grafiku.
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN<sup>TM</sup>
Oživte svoju hudbu s dvomi audiosystémami od britských zvukových expertov z firmy MeridianTM. Skvelý voliteľný audiosystém s priestorovým zvukom Meridian 3D Surround s technológiou TrifieldTM prehráva plný a čistý zvuk ako na živom vystúpení. Systém MeridianTM obsahuje 16 reproduktorov a 1 subwoofer a prináša najlepší zvukový zážitok ako súčasť štandardnej výbavy modelu I‑PACE HSE.
JAGUAR IGUIDE
Aplikácia Jaguar iGuide pomocou najnovších technológií vysvetľuje všetky funkcie a ovládacie prvky modelu I‑PACE, ktoré by ste mali poznať. Zároveň môže poslúžiť ako mobilný návod na obsluhu, s ktorým budete mať vždy poruke odpoveď na každú otázku.

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

1 Platia zásady férového používania. Štandardné 1-ročné predplatné.
2 Súčasťou sú služby predplatného, ktoré je možné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne váš predajca Jaguar.
3 Služby Secure Tracker a Secure Tracker Pro vyžadujú ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne váš predajca Jaguar. Vyžaduje sa služba Remote a mobilné pripojenie.

Uvedené konkrétne funkcie môžu byť voliteľné. Ak vyžadujete informácie o dostupnosti, obráťte sa na miestneho predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne váš predajca.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti