DIZAJN EXTERIÉRU

Revolučný dizajn modelu I‑PACE ostáva verný charakteru značky Jaguar aj koncepčnému modelu I‑PACE Concept.

POZRITE SI FILM
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
AERODYNAMIKA

Každý prvok modelu aerodynamického dizajnu modelu I‑PACE - od výrazných oblúkov predných blatníkov až po zadný difúzor - umožňuje vozidlu hladké prerážanie vzduchu v záujme optimalizovaného dojazdu a stability.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRIEHLBINA NA KAPOTE
ZADNÝ DIFÚZOR
KĽUČKY DVERÍ
PRIEHLBINA NA KAPOTE

Výrazná mriežka chladiča sa ohýba dovnútra, čím znižuje odpor vzduchu jeho odvádzaním smerom cez priehlbinu na kapote von, kde prechádza cez líniu strechy, ktorej ohnutý tvar zabezpečuje maximálnu účinnosť jeho pretekania.

ZADNÝ DIFÚZOR

Krajné rohy s dizajnom kosoštvorcov podporujú čisté odvádzanie vzduchu mimo vozidla, čím sa minimalizujú tlakové rozdiely spôsobujúce vyšší odpor vzduchu.

KĽUČKY DVERÍ

Vysúvacie kľučky dverí dokonale splývajú s povrchom bokov vozidla, vďaka čomu zabezpečujú hladký prietok vzduchu okolo celého exteriéru vozidla.

PLYNULÁ BOČNÁ LÍNIA

Kabína vodiča je položená nižšie a spolu s oblúkovými prednými blatníkmi, ktoré vytvárajú dojem pohybu, dopĺňa zahrotenú bočnú líniu karosérie sršiacu rýchlosťou.

ŠTÝL

Úzke futuristické LED svetlomety s charakteristickou grafikou v tvare dvojitého písmena „J“ dodávajú modelu I‑PACE vzhľad, ktorý ho odlišuje od ostatných. Strecha sa vyznačuje plynulými krivkami a ponúka na výber farbu karosérie, čierny kontrastný lak alebo panoramatickú sklenenú strechu.

LED SVETLOMETY 
ZADNÉ KONCOVÉ LED SVETLÁ 
LED SVETLOMETY 

Pre ešte lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť v noci si zvoľte voliteľné maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami.

ZADNÉ KONCOVÉ LED SVETLÁ 

Elegantné koncové svetlá I-PACE sú tiež typu LED. S voliteľnými maticovými LED svetlometmi s charakteristickými dennými svetlami

DRUHY STRECHY

Strecha modelu I‑PACE je k dispozícii buď vo farbe karosérie, alebo kontrastného čierneho laku. Záplavu interiéru prirodzeným svetlom ponúka možnosť výberu panoramatickej strechy.

DISKY KOLIES JAGUAR 

Prispôsobte si I-PACE skutočne podľa seba výberom z ponuky 11 diskov kolies. Dostupné v rozmeroch od 18” do 22”. Súčasťou ponuky diskov sú 22" zliatinové lesklé čierne disky s 5 lúčmi, dizajn 5069, s kontrastným diamantom opracovaným povrchom a doplnkami z uhlíkových vlákien (na obrázku)

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL