VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR

Pomocou výnimočnej kolekcie voliteľných prvkov a príslušenstva Jaguar Gear si môžete vytvoriť ten najúžasnejší model I‑PACE na svete. Svoj vlastný.

POZRITE SI FILM
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti

Prispôsobte si I-PACE podľa svojho vkusu, životného štýlu a záujmov. Najobľúbenejšie funkcie a príslušenstvo sú zoskupené do štyroch praktických balíkov: Balík Doplnky z uhlíkových vlákien do exteriéru, balík Čierny exteriér, balík Svetlý exteriér a balík Studené podnebie.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO
VOLITEĽNÉ BALÍKY EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

Zdôraznite originálny nádych dizajnu modelu I‑PACE s týmito balíkmi exteriérových prvkov.

BALÍK DOPLNKY Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN DO EXTERIÉRU 
BALÍK ČIERNY EXTERIÉR 
BALÍK SVETLÝ EXTERIÉR 
BALÍK DOPLNKY Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN DO EXTERIÉRU 

S týmito doplnkami z uhlíkových vlákien môžete predviesť vysokovýkonný charakter modelu I-PACE. Súčasťou balíka sú lesklé čierne lemy okien a doplnky z uhlíkových vlákien okolo mriežky chladiča, kryty vonkajších spätných zrkadiel, po bokoch karosérie a na nárazníkoch.

BALÍK ČIERNY EXTERIÉR 

S týmito lesklými čiernymi doplnkami dodáte modelu I-PACE štipku tajomnosti. Súčasťou balíka sú lesklé čierne lemy okien a lesklá čierna mriežka chladiča s lesklými čiernymi doplnkami. Vzhľad dopĺňa čierne označenie.

BALÍK SVETLÝ EXTERIÉR 

Žiarivý príklad luxusného charakteru modelu I-PACE. Tento balík obsahuje chrómové doplnky mriežky, kryty vonkajších spätných zrkadiel, lemy okien a zadný difúzor.

VOLITEĽNÉ BALÍKY INTERIÉROVÝCH PRVKOV

Tento balík obsahuje vyhrievané dýzy ostrekovačov, vyhrievané čelné sklo a vyhrievaný volant.

ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJ JAGUAR

Vdýchnite svojmu modelu I‐PACE osobný charakter a nájdite príslušenstvo, ktoré sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu.

OKOLIE MRIEŽKY CHLADIČA Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN
Úžasné vysokokvalitné okolie mriežky chladiča z uhlíkových vlákien sa vyznačuje dizajnom keperovej väzby a vysokolesklou úpravou, vďaka čomu dvíha stupeň štýlovej výbavy exteriéru na prémiovú úroveň a zvýrazňuje dynamické schopnosti a výkonom inšpirovaný štýl modelu Jaguar I‑PACE.
KRYTY SPÄTNÝCH ZRKADIEL Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN
Vysokokvalitné kryty spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien charakterizuje dizajn keperovej väzby a vysokolesklá lakovaná úprava, vďaka čomu umocňujú výkonom inšpirovaný štýl. Ľahké uhlíkové vlákna navyše prispievajú k nižšej hmotnosti vozidla.
LAPAČE NEČISTÔT 
Predné a zadné lapače nečistôt značky Jaguar dopĺňajú línie vozidla, obmedzujú vodnú triešť za vozidlom a poskytujú ochranu pred nečistotami a poškodením kamienkami.
POZRITE SI FILM
yt:I9eMF8H8v7w
ŠPORTOVÉ KRYTY PEDÁLOV 
Súprava pedálov, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a gumy, pevne sedí na existujúcich pedáloch a dodáva im moderný športový vzhľad.
TIENIDLO PRE PANORAMATICKÚ STRECHU
Toto dvojdielne tienidlo pre panoramatickú strechu so sieťovinou a kovovým rámom možno ľahko namontovať a demontovať pomocou jednoduchej príchytky. Ochráni pred teplom a UV lúčmi, aby si cestujúci užili väčšie pohodlie v kabíne. Ak ho nepoužívate, možno ho odložiť do batožinového priestoru.
LUXUSNÉ KOBERČEKY
Na mieru vyrobené luxusné predné koberčeky s reliéfnym logom Jaguar a lemovaním z nubuku. Tieto prémiové koberčeky dokonale dotvárajú atmosféru v interiéri.
RAD CLICK AND GO
Click and Go je kompaktný úložný systém, ktorý sa nasadzuje na zadnú stranu opierok hlavy na predných sedadlách. Súčasťou systému je vešiak na oblečenie montovaný na opierku hlavy, ktorý pomáha chrániť oblečenie pred pokrčením. Cestovanie na zadných sedadlách pomôže spríjemniť odnímateľný držiak na tablet, ktorý možno jednoducho nasmerovať do rôznych uhlov. Na vešanie tašiek alebo iných predmetov výborne poslúži univerzálny háčik Click and Hook.
POZRITE SI FILM
yt:-pU4Gc6QHZw
LUGGAGE COMPARTMENT COLLAPSIBLE ORGANISER
Skladací organizér do batožinového priestoru je vybavený dvoma odolnými popruhmi a udržiava predmety na svojom mieste počas jazdy.
BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA
Udrží vášho zvieracieho miláčika v pohodlí, pohode a bezpečí. Mreža batožinového priestoru oddelí v plnej výške priestor pre cestujúcich. Na ochranu batožinového priestoru vozidla si môžete vybrať vodotesnú vaňu batožinového priestoru alebo odolnú gumovú rohož.
PRIEČNÉ STREŠNÉ NOSIČE
Na priečne nosiče môžete pripevniť celý rad príslušenstva určeného na prevážanie nákladu na streche. Priečne nosiče pre model I‑PACE sa upevňujú na strešné lišty vozidla montované vo výrobe. Disponujú novým a jedinečným rýchloupínacím mechanizmom, ktorý umožňuje ich jednoduchú montáž a demontáž bez použitia dodatočných nástrojov.
NOSIČ NA ŠPORTOVÉ VYBAVENIE 
Univerzálny systém na prepravu rôznych športových potrieb vrátane kajaku alebo surfu.
NOSIČ BICYKLOV NAMONTOVANÝ V ZADNEJ ČASTI
Uzamykateľný nosič bicyklov s jednoduchou montážou na zadnú časť vozidla. Je určený na prevážanie jedného bicykla. Na vozidlo môžete namontovať najviac tri nosiče.
POZRITE SI FILM
yt:PdSCvWOxq6Y
ODNÍMATEĽNÉ ŤAŽNÉ ZARIADENIE 
Tento na mieru prispôsobený systém na ťahanie má odnímateľnú ťažnú guľu a zadný kryt, ktorý umožňuje prístup k ťažnému zariadeniu. Ak ho nepoužívate, kryt zaistí čistý, atraktívny povrch a ukryje ťažné zariadenie. Nosnosť až 750 kg, zvislé zaťaženie ťažného zariadenia 45 kg. Súčasťou je elektrická kabeláž na ťahanie.
POISTNÉ MATICE KOLIES - CHRÓMOVANĚ
Ochráňte kolesá pomocou chrómovaných poistných matíc kolies s prispôsobeným dizajnom a vysokou úrovňou bezpečnosti.
POMÔCKA NA ZVÝŠENIE TRAKCIE V ZIME – SNEŽNÉ NÁVLEKY 
Ľahká textilná pomôcka na zvýšenie trakcie na snehu a ľade sa nasadzuje ľahko a rýchlo, a rovnako rýchlo ju možno aj zbaliť a uložiť. Odporúča sa montáž len na predné kolesá.
SYSTÉM NA ZAISTENIE PRIĽNAVOSTI NA SNEHU
Systém snehových reťazí na zaistenie priľnavosti zlepšuje mobilitu pri jazde na snehu, blate a ľade a poskytuje vysokú priľnavosť. Používa sa iba na zadné kolesá.
STREDOVÉ KRYTY KOLIES S BRITSKOU VLAJKOU
Výrazné jednofarebné stredové kryty obsahujú logo Jaguar s britskou vlajkou, čo pripomína našu britskú tradíciu.
ŠTÝLOVÉ KRYTKY VENTILOV – MOTÍV VLAJKY VEĽKEJ BRITÁNIE 
S týmito jedinečnými, vlastnými krytkami ventilov vytvoríte vozidlo s dokonalým vzhľadom.
ŠTÝLOVÉ KRYTKY VENTILOV
S týmito vlastnými krytkami ventilov vytvoríte vozidlo s dokonalým vzhľadom.

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO