VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR

Pomocou výnimočnej kolekcie voliteľných prvkov a príslušenstva Jaguar Gear si môžete vytvoriť ten najúžasnejší model I‑PACE na svete. Svoj vlastný.

POZRITE SI FILM

Príslušenstvo a voliteľné prvky Jaguar vám umožnia prispôsobiť model I‑PACE podľa svojho vkusu, životného štýlu a záujmov. Tie najobľúbenejšie voliteľné prvky sme zoskupili do troch praktických balíčkov: Exteriérový balík prvkov z uhlíkových vlákien, exteriérový balík čiernych prvkov a balík pre studené počasie. Zostavte si svoj model I‑PACE a pozrite si celý katalóg príslušenstva on-line.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO
VOLITEĽNÉ BALÍKY EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

Zdôraznite originálny nádych dizajnu modelu I‑PACE s týmito balíkmi exteriérových prvkov.

EXTERIĚROVÝ BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN

Dajte najavo vysokovýkonný charakter modelu I‑PACE prostredníctvom týchto detailov z uhlíkových vlákien. Tento balík obsahuje okolie mriežky chladiča z uhlíkových vlákien, kryty spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien a prvky z uhlíkových vlákien na bokoch a nárazníkoch.

EXTERIĚROVÝ BALÍK ČIERNYCH PRVKOV

Zdôraznite tajomný nádych pôsobivého vzhľadu modelu I‑PACE prostredníctvom týchto prvkov vo farbe Gloss Black. Tento balík obsahuje rámy bočných okien vo farbe Gloss Black, mriežku chladiča vo farbe Gloss Black.

VOLITEĽNÉ BALÍKY INTERIÉROVÝCH PRVKOV

Tento balík obsahuje vyhrievané dýzy ostrekovačov, vyhrievané čelné sklo a vyhrievaný volant.

VYBERTE SI PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR

Vdýchnite svojmu modelu I‐PACE osobný charakter a nájdite príslušenstvo, ktoré sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu.

OSVETLENÉ LOGO JAGUAR NA PREDNEJ MRIEŽKE CHLADIČA
Vďaka voliteľnému osvetlenému logu Jaguar na prednej mriežke chladiča pôsobí zovňajšok nádherne štýlovo. Logo sa rozsvieti v prípadoch, ak je model I‑PACE odomknutý, ak sú dvere vozidla otvorené alebo ak svietia interiérové svetlá. Po naštartovaní vozidla osvetlené logo zhasne.
POZRITE SI FILM
yt:I9eMF8H8v7w
OKOLIE MRIEŽKY CHLADIČA Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN
Úžasné vysokokvalitné okolie mriežky chladiča z uhlíkových vlákien sa vyznačuje dizajnom keperovej väzby a vysokolesklou úpravou, vďaka čomu dvíha stupeň štýlovej výbavy exteriéru na prémiovú úroveň a zvýrazňuje dynamické schopnosti a výkonom inšpirovaný štýl modelu Jaguar I‑PACE.
KRYTY SPÄTNÝCH ZRKADIEL Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN
Vysokokvalitné kryty spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien charakterizuje dizajn keperovej väzby a vysokolesklá lakovaná úprava, vďaka čomu umocňujú výkonom inšpirovaný štýl. Ľahké uhlíkové vlákna navyše prispievajú k nižšej hmotnosti vozidla.
ŠPORTOVÉ PEDÁLE
Súprava pedálov, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a gumy, pevne sedí na existujúcich pedáloch a dodáva im moderný športový vzhľad.
OSOBNE PRISPÔSOBENÉ OSVETLENÉ NÁSTUPNÉ PANELY
Nástupné prahové panely z nehrdzavejúcej ocele s elegantnou povrchovou úpravou na strane vodiča alebo spolujazdca. Rozsvietia sa po otvorení príslušných dverí.
LUXUSNÉ KOBERČEKY
Na mieru vyrobené luxusné predné koberčeky s reliéfnym logom Jaguar a lemovaním z nubuku. Tieto prémiové koberčeky dokonale dotvárajú atmosféru v interiéri.
RAD CLICK AND GO
Click and Go je kompaktný úložný systém, ktorý sa nasadzuje na zadnú stranu opierok hlavy na predných sedadlách. Súčasťou systému je vešiak na oblečenie montovaný na opierku hlavy, ktorý pomáha chrániť oblečenie pred pokrčením. Cestovanie na zadných sedadlách pomôže spríjemniť odnímateľný držiak na tablet, ktorý možno jednoducho nasmerovať do rôznych uhlov. Na vešanie tašiek alebo iných predmetov výborne poslúži univerzálny háčik Click and Hook.
POZRITE SI FILM
yt:-pU4Gc6QHZw
ZÁKLADŇA NA PRIPOJENIE A NABÍJANIE ZARIADENIA IPHONE®
Základňa na pripojenie a nabíjanie zariadenia iPhone® sa nachádza v priestore držiaka na nápoje v stredovej konzole, vďaka čomu je telefón* viditeľný aj počas nabíjania. Po pripojení máte prístup k mediálnym materiálom zariadenia iPhone a môžete ho ovládať prostredníctvom integrovaného informačno-zábavného systému.
*Kompatibilné so zariadeniami iPhone verzie 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE, 7 a 8. Nie je vhodné na použitie s verziami 6 Plus a7 Plus.
POZRITE SI FILM
yt:FiDMk6BhKR4
BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA
Udrží vášho zvieracieho miláčika v pohodlí, pohode a bezpečí. Mreža batožinového priestoru oddelí v plnej výške priestor pre cestujúcich. Na ochranu batožinového priestoru vozidla si môžete vybrať vodotesnú vaňu batožinového priestoru alebo odolnú gumovú rohož.
PRIEČNÉ STREŠNÉ NOSIČE
Na priečne nosiče môžete pripevniť celý rad príslušenstva určeného na prevážanie nákladu na streche. Priečne nosiče pre model I‑PACE sa upevňujú na strešné lišty vozidla montované vo výrobe. Disponujú novým a jedinečným rýchloupínacím mechanizmom, ktorý umožňuje ich jednoduchú montáž a demontáž bez použitia dodatočných nástrojov.
NOSIČ BICYKLOV NAMONTOVANÝ V ZADNEJ ČASTI
Uzamykateľný nosič bicyklov s jednoduchou montážou na zadnú časť vozidla. Je určený na prevážanie jedného bicykla. Na vozidlo môžete namontovať najviac tri nosiče.
POZRITE SI FILM
yt:PdSCvWOxq6Y
NOSIČ VÝBAVY PRE VODNÉ ŠPORTY
Univerzálny systém na prepravu rôznej športovej výbavy vrátane surfu, kajaku alebo malej plachetnice. Maximálna nosnosť je 25 kg.
ŤAŽNÉ ZARIADENIE
Na mieru navrhnutý ťažný systém s odnímateľným ťažným zariadením. Ťažná kapacita až 750 kg, zvislé zaťaženie ťažného zariadenia 45 kg. Súčasťou je elektroinštalácia pre ťažné zariadenie. Súčasťou súpravy je tiež unikátny zadný spojler. V rámci tohto spojlera sa nachádza odnímateľný kryt, ktorý poskytuje prístup k ťažnému zariadeniu. Keď ťažné zariadenie nepoužívate, ostáva ukryté pod krytom, čím vozidlo získava čistý atraktívny povrch.
POISTNÉ MATICE KOLIES - CHRÓMOVANĚ
Ochráňte kolesá pomocou chrómovaných poistných matíc kolies s prispôsobeným dizajnom a vysokou úrovňou bezpečnosti.
POMÔCKA NA ZLEPŠENIE PRIĽNAVOSTI NA SNEHU
Pomôcka z ľahkej textílie na zlepšenie priľnavosti na snehu a ľade sa jednoducho a rýchlo nasadzuje a po použití sa dá pohodlne poskladať a ľahko odložiť. Odporúčame túto pomôcku používať na všetkých štyroch kolesách.
SYSTÉM NA ZAISTENIE PRIĽNAVOSTI NA SNEHU
Systém snehových reťazí na zaistenie priľnavosti zlepšuje mobilitu pri jazde na snehu, blate a ľade a poskytuje vysokú priľnavosť. Používa sa iba na zadné kolesá.
STREDOVÉ KRYTY KOLIES S BRITSKOU VLAJKOU
Výrazné jednofarebné stredové kryty obsahujú logo Jaguar s britskou vlajkou, čo pripomína našu britskú tradíciu.
DIZAJNOVÉ ČIAPOČKY VENTILOV S BRITSKOU VLAJKOU
Dodajte kolesám svojho vozidla ideálny finálny prvok v podobe radu jedinečných čiapočiek ventilov s prispôsobeným dizajnom.
DIZAJNOVÉ ČIAPOČKY VENTILOV - JAGUAR „GROWLER“
Značka „Growler“ je dôležitou súčasťou našej tradície. Dodajte kolesám svojho vozidla ideálny finálny prvok v podobe týchto ventilov s prispôsobeným dizajnom.

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti