ipace
ČISTO ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

Predstavujeme prvé výkonné SUV značky Jaguar na čisto elektrický pohon.

360˚ PREHLIADKA EXTERIÉRU

AKCELERÁCIA
0-100km/h za 4.8 sekúnd

DOJAZD
470km WLTP†

*WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure – celosvetovo harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá) je nový postup, ktorý je postupne zavádzaný od roku 2017. Týmto postupom sa meria dojazd, produkcia emisií a spotreba paliva a energie osobných vozidiel v Európe. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
ÁUT V PONUKE:
Kľúčové prvky a vlastnosti
ELEKTRIZUJÚCA JAZDA
Model I‑PACE je predovšetkým Jaguar - vozidlo určené pre skutočných milovníkov jazdy. Jeho elektromotory a takmer dokonalé rozloženie hmotnosti ponúkajú okamžitý krútiaci moment 696 Nm a agilnosť športového vozidla.
PRESKÚMAJTE VÝKON
AERODYNAMICKÉ LÍNIE
Elegantný a vysoko aerodynamický dizajn s nízkym súčiniteľom odporu vzduchu na úrovni 0,29d jednoznačne svedčí o tom, že model I‑PACE bol navrhnutý tak, aby zvyšoval hospodárnosť hladkým prerážaním vzduchu v záujme čo najdlhšieho jazdného dosahu a čo najlepšej stability. Vďaka plynulým bočným líniám, dramatickej priehlbine na kapote a charakteristickým zadným proporciám srší z modelu I‑PACE vzrušenie pri pohľade z každého uhla.
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
VNÚTORNÝ POKOJ
Model I‑PACE je stelesnením hladkého splynutia technológií a hojnosti priestoru. Vďaka prvkom príjemným na dotyk a plynulým líniám pôsobí dizajn interiéru čisto a usporiadane. Charakter elektrickej pohonnej jednotky ponúka dodatočný priestor a zároveň poskytuje slobodu, čím sa po každej stránke maximalizuje komfort pre pasažierov v interiéri modelu I‑PACE.
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
VŽDY POD KONTROLOU 
Náš nový systém informácií a zábavy Pivi Pro s ovládaním jedným dotykom prináša všetky kľúčové informácie na dosah. Inšpiroval sa v svete smartfónov a je rovnako intuitívny.
PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
EXTERIÉR
POWERTRAIN
INTERIÉR
POWERTRAIN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
I‑PACE: PODROBNOSTI
DOJAZD MODELU I-PACE 
Použite našu kalkulačku dojazdu a zistite, ako bude Jaguar I-PACE bezproblémovo ladiť s vašim životným štýlom.
VÝKON
Vďaka špičkovému okamžitému krútiacemu momentu a trakčnej schopnosti pohonu všetkých kolies ponúka model I‑PACE akceleráciu športového automobilu. Zrýchlenie z 0 na 100 km/h dosiahne za 4,8 sekundy.
AKUMULÁTOR
Model I‑PACE je vybavený akumulátorom s kapacitou 90 kWh, ktorý je vyrobený z lítiovo-iónových zapuzdrených článkov s vysokou hustotou energie. Konštrukcia a špičkový termoregulačný systém akumulátora zvyšujú jeho životnosť a schopnosť zabezpečovať stály maximálny výkon na dlhšiu dobu.
POHON
Model I‑PACE poháňajú dva synchrónne elektromotory s permanentným magnetom. Tieto motory sú technologicky podobné pohonnej jednotke, aká sa nachádza v pretekárskom vozidle série Formula E - Jaguar I‑TYPE, a generujú výkon 400 koní a krútiaci moment 696 Nm.
ROZMERY
Model I‑PACE sa zvonka vyznačuje kompaktnými rozmermi, no napriek tomu je jeho interiér výnimočne priestranný. Ponúka päť plnohodnotných sedadiel, inovatívne úložné riešenia, veľkorysý batožinový priestor s objemom 1,453 litrov a prednú úložnú priehradku s objemom 27 litrov.
NABÍJANIE MODELU I-PACE 
Vďaka dvom nabíjacím káblom je možné I-PACE nabíjať doma alebo na verejných nabíjacích staniach, ktorých počet sa neustále zvyšuje.
PRESKÚMAJTE VLASTNÍCTVO ELEKTROMOBILU
ELEKTRIFIKÁCIA
DOJAZD A NABÍJANIE
Či už je to váš prvý alebo ďalší elektromobil, preskúmajte, ako sa Jaguar I‑PACE dokonale hodí k vášmu životnému štýlu. K tomu vám poslúži náš nástroj na výpočet dojazdu a dotazník týkajúci sa možností nabíjania.
PRESKÚMAJTE DOJAZD A NABÍJANIE
STIMULY
Majitelia modelu I‑PACE môžu získať finančné výhody, ktoré so sebou prináša vlastníctvo elektromobilu. Stimuly, ktoré robia každodenné dochádzanie do práce pohodlnejším a úspornejším, môžu zahŕňať štátne dotácie, nižšie cestné dane, znížené mestské mýtne a otvorený prístup k jazdným pruhom pre vozidlá s vysokou obsadenosťou.
PRESKÚMAJTE STIMULY VZŤAHUJÚCE SA NA ELEKTROMOBILY
SMEROM K INOVÁCIÁM 
Venujeme sa výrobe elektromobilov – elektrizujúcich na pohľad aj počas riadenia. V roku 2016 sme sa zapojili do šampionátu Formula E. Tieto majstrovstvá nám umožňujú neustále testovať a vyvíjať nové technológie, ktoré potom používame pri zdokonaľovaní našich cestných vozidiel, aby ste si užili autentický zážitok značky Jaguar.
PRESKÚMAJTE ELEKTRIFIKÁCIU
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL I‑PACE

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

1Aktuálne časy nabíjania sa môžu líšiť v závislosti od podmienok prostredia a dostupného nabíjacieho zariadenia.

† WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure – celosvetovo harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá) je nový postup, ktorý je postupne zavádzaný od roku 2017. Týmto postupom sa meria dojazd, produkcia emisií a spotreba paliva a energie osobných vozidiel v Európe. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

Oficiálne skúšobné hodnoty EÚ sú výsledkom testov výrobcu v zmysle legislatívy Európskej únie. Slúžia len na porovnávanie. Hodnoty v rámci reálnej prevádzky a údaje o celkovom výkone elektromobilu sa môžu líšiť v závislosti od premenných, ktoré súvisia s technickou jazdy a prostredím.

Niektoré uvedené funkcie môžu byť voliteľné alebo závislé od krajiny. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar, prípadne si prečítajte lokálne webové stránky Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené na tejto webovej stránke v súvislosti s technológiami (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.