INTERIÉR

Vy a model F‑TYPE sa stanete jedným celkom. Každý aspekt jeho konfigurácie 1+1 je navrhnutý tak, aby vytvoril puto. Obopne sa okolo vás a povýši váš zážitok z jazdy na vyššiu a úplne novú úroveň.

Interiér modelu F‑TYPE prináša kombináciu praktickej ergonómie a športového štýlu pomocou svojho precízne premysleného dizajnu kabíny, jednoduchých ovládacích prvkov a prehľadných prístrojov.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
EDÍCIE
NOVÝ F‑TYPE CHEQUERED FLAG

Verzia Chequered Flag so svojím dynamickým interiérom je dokonalým stelesnením zábavy. Spomedzi jeho jedinečných prvkov môžeme uviesť športové sedadlá s reliéfnymi detailmi a vyhrievaný volant s červenou značkou hore v strede.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
CHARAKTERISTICKÉ PRVKY

Vďaka mimoriadne širokému výberu vám interiér modelu F‑TYPE ponúka skvelú príležitosť na vyjadrenie vašej osobnosti. Prispôsobte si štýl interiéru rôznymi druhmi prešívania, materiálov a farebných kombinácií. Poľahky tak z modelu F‑TYPE vytvoríte svoje dokonalé športové vozidlo.

OVLÁDACIE PRVKY ORIENTOVANÉ NA VODIČA
Prístroje sú jednoduché, prehľadné, ľahko čitateľné a k dispozícii sú aj dva veľké analógové kruhové ukazovatele – dôležitý prvok každého športového automobilu. Trojramenný dizajn volantu obsahuje ovládacie prvky, ktorými môžete pohodlne riadiť kľúčové funkcie vozidla. Pri modeloch s automatickou prevodovkou sú za volantom namontované radiace páčky, ktoré umožňujú sekvenčné radenie prevodových stupňov končekmi prstov bez toho, aby ste museli spustiť ruky z volantu.
ĽAHKÉ SEDADLÁ
Pri návrhu nových sedadiel Sport a Performance určených pre model F‑TYPE sme neustále zohľadňovali najmä požiadavky športových vozidiel. Ľahšia horčíková konštrukcia sedadiel ušetrí v porovnaní s modelmi predchádzajúcej generácie viac ako 8 kg* hmotnosti. Ich optimalizovaný tvar zaberá menej miesta a ponúka väčší rozsah možností polôh sedenia. Sedadlá Performance poskytujú lepšiu bočnú oporu pri dynamickej jazde a tiež možnosť chladenia pre dosiahnutie ešte väčšieho komfortu.
Pozrite si film
yt:fUsizUZpYZw
KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE
Stlačte štartovacie tlačidlo a interiér modelu F‑TYPE sa prebudí k životu s kaskádou osvetlenia. Konfigurovateľné náladové osvetlenie vám prináša ešte viac možností prispôsobenia si interiéru a jeho osvetlenia podľa svojej nálady – ponuka zahŕňa farby Phosphor Blue, Pale Blue, White, Coral alebo Red. Aktivujte dynamický režim a osvetlenie rukovätí dverí, stredovej konzoly a združeného prístroja zmení farbu na červenú.
BATOŽINOVÝ PRIESTOR
Batožinový priestor verzie kupé sme navrhli tak, aby vznikol športový automobil, ktorý sa prispôsobí každému životnému štýlu. So svojím batožinovým priestorom s kapacitou až 408 litrov dokáže súperiť aj s niektorými známymi rodinnými vozidlami typu hatchback. Pre uľahčenie prístupu možno veko batožinového priestoru otvoriť či zatvoriť prostredníctvom tlačidla – ak je vozidlo vybavené funkciou elektrického ovládania, ktorá je k dispozícii na želanie2.

Technická vyspelosť modelu F‑TYPE zabezpečuje dokonalý pôžitok z jazdy a automobilu prepožičiava také schopnosti, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky každého vodiča a každej cesty. V  rámci modelového radu F‑TYPE je k dispozícii verzia kupé alebo kabriolet, pohon zadných alebo všetkých kolies, manuálna alebo automatická prevodovka, vďaka čomu si tu každý vodič nájdete pre seba to pravé. Navrhnite a zostavte si svoj dokonalý model F‑TYPE v našom konfigurátore.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

1 Porovnávacia hodnota zníženia hmotnosti v prípade športových sedadiel. Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo filmoch, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.
2 Dostupné iba pri verzii kupé.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
Url
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
Url
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
Url
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
Url