INTERIÉR

Interiér modelu F‑PACE v sebe spája eleganciu a športový charakter a tvorí tak jedinečný celok v duchu najmodernejšieho dizajnu.

Pozrite si film

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
ZA VOLANTOM

Vyberte si voliteľné športové sedadlá čalúnené perforovanou zrnitou kožou1 a zvýraznite športový štýl vozidla. Majú nastaviteľné bočné vankúše, ktoré zaručujú skvelé držanie tela a ponúkajú viac bočnej opory. Vo verziách Jaguar F‑PACE SVR sú športové sedadlá čalúnené perforovanou kožou Windsor s kosoštvorcovým vzorom a reliéfnym logom SVR na opierke hlavy.

ZOSTAVTE SI TENTO MODEL
INTERIÉR MODELU F‑PACE SVR

Kabína modelu F‑PACE SVR so športovými sedadlami stavia vodiča a ostatných cestujúcich do stredu diania.

VÝKON

Športové sedadlá čalúnené perforovanou kožou Windsor s kosoštvorcovým vzorom v odtieni Light Oyster/Ebony2.

LUXUS

V modeli Portfolio sú k dispozícii sedadlá čalúnené perforovanou kožou Windsor v odtieni Siena Tan.

SPORT

V modeli R-Sport sú k dispozícii športové sedadlá čalúnené zrnitou kožou v odtieni Ebony/Pimento.

KVALITA A DIELENSKÉ SPRACOVANIE

Model F‑PACE sa vyznačuje jedným z najkomplexnejších interiérov v tejto triede. Je charakteristický moderným britským majstrovstvom, ručne vyrábanými prémiovými materiálmi, pružnými koženými prvkami a sofistikovanými povrchovými úpravami.

ZOSTAVTE SI TENTO MODEL F‑PACE

Navrhnite a zostavte si svoj dokonalý model F‑PACE, ktorý bude spĺňať špecifické požiadavky vášho životného štýlu. Môžete si zvoliť model, vybrať motor a prezrieť si našu ponuku farieb, kolies a ďalších prvkov.

ZOSTAVTE SI TENTO MODEL
CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
INTERIÉROVÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE
Vďaka nastaviteľnému náladovému osvetleniu interiéru3 si môžete vozidlo ešte viac prispôsobiť a vytvoriť tak bohatý vizuálny efekt a príjemnú a pohodlnú atmosféru pre všetkých pasažierov. Systém zvýrazní tie najlepšie detaily interiéru jemnými svetelnými kužeľmi v jednej z desiatich farieb. Model F‑PACE dokáže vytvoriť také prostredie, ktoré sa hodí ku každej vašej nálade.
PRIESTOR VZADU
V zadnej časti je priestor pre nohy a kolená 944 mm, resp. 65 mm. Na zadných sedadlách je pohodlný priestor pre troch dospelých pasažierov, pričom zadné sedadlá sú vybavené aj elektricky ovládaným nastavením polohy4 - dokonalá poloha sedadla je na dosah stlačením jediného tlačidla.

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.
Pozrite si film
yt:_BepWtrvQK8
PANORAMATICKÁ STRECHA
Vyberte si jednu z našich voliteľných panoramatických sklenených striech5, pevnú alebo posuvnú, vďaka ktorej bude interiér vášho F‑PACE zaliaty svetlom a zvýrazní sa tak jedinečný pocit priestrannosti. Pre vyššiu mieru súkromia a zníženie nadmerného vyhrievania pri intenzívnom slnečnom svetle je každá panoramatická strecha v štandardnej výbave vybavená elektricky ovládanou roletou.

Jaguar F‑PACE je výkonné SUV, ktoré v sebe spája pôžitok z jazdy, praktickosť a úspornosť. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model F‑PACE.

ZOSTAVTE SI TENTO MODEL

1 K dispozícii len vo verzii F‑PACE R-Sport a F‑PACE S.
2 K dispozícii len vo verzii F‑PACE SVR.
3 Dostupnosť a montáž závisia od jednotlivých trhov.
4 Voliteľný prvok. Nie je k dispozícii vo verzii F‑PACE SVR.
5 Montáž panoramatického strešného okna závisí od trhu a modelu.