NOVÝ JAGUAR F‑PACE

Naše luxusné výkonné SUV prináša ocenený dizajn, výkon značky Jaguar a intuitívne technológie, vďaka ktorým bude každá cesta neobyčajná. Teraz k dispozícii aj ako plug-in hybrid.

ZOBRAZIŤ V ROZSAHU 360
PRESKÚMAJTE TENTO MODEL

KOMBINOVANÉ EMISIE CO2 (g/km)
Od 54

KOMBINOVANÁ SPOTREBA PALIVA (l/100 km)
Od 2,4

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar F-PACE.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite si najnovšie brožúry Jaguar.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti.
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
ÁUT V PONUKE:
dizajn
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
PRESKÚMAJTE INTERIÉR

Pozreli sme sa na každý detail v interiéri, aby sme vytvorili pokojné útočisko pre vás a vašich cestujúcich. V celom úplne novom interiéri modelu Jaguar F‑PACE a Jaguar F‑PACE R‑Dynamic vidno prémiové materiály, nové farby a komfortnejšie sedadlá.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
DIZAJNOVÉ PRVKY
DIZAJNOVÉ PRVKY

V nanovo prepracovanom interiéri modelu F‑PACE sa nachádza materiál Luxtec alebo kožou čalúnené povrchy, mäkké materiály a voliteľné atraktívne lišty. Z estetického hľadiska ide o to najlepšie britské remeselné spracovanie, aby si vodič užil nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

Plynulá kapota, hlbšia mriežka chladiča, nové dvojité svetlomety v tvare „J“ a širšie vetracie otvory prispievajú k dynamickému vzhľadu modelu Jaguar F‑PACE a jeho prítomnosti na ceste. Nové integrované koncovky výfuku1 dopĺňajú prepracovaný zadný nárazník a zdôrazňujú cieľavedomý postoj.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
VÝKON
JAZDNÉ VLASTNOSTI
JAZDNÉ VLASTNOSTI

Model F‑PACE spája vzrušujúci výkon s inteligentnými technológiami pre vodiča.

PLUG-IN HYBRID
NOVÉ SUV JAGUAR F‑PACE PLUG‑IN HYBRID

S novým modelom F‑PACE Plug‑in Hybrid si vychutnáte nižšiu spotrebu paliva a nulové emisie pri jazde v elektrickom režime.

ZOBRAZIŤ TENTO MODEL
SVR
F-PACE SVR

Najlepším výkonným SUV značky Jaguar je model F‑PACE SVR s kompresorom prepĺňaným 5,0-litrovým motorom V8 a maximálnou rýchlosťou 286 km/h.

ZOBRAZIŤ TENTO MODEL
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
HYBRID, BENZÍN ALEBO NAFTA
O pohon modelu F‑PACE sa stará niektorý z našich nových mild hybridných zážihových a vznetových motorov, prípadne úplne nový Jaguar Plug-in Hybrid určený pre tých, ktorí hľadajú ešte nižšiu spotrebu paliva a emisie CO2. Všetky prevodovky sú osemstupňové automatické.
JEDINEČNOSŤ ZNAČKY JAGUAR
Vyberte si dokonalý dynamický výkon alebo maximálnu úsporu paliva. Systém JaguarDrive Control radí v režime Dynamic ešte rýchlejšie, prípadne v režime Eco pri nižších otáčkach. V režime Rain, Ice, Snow sa prepne na miernejšiu dynamiku v podmienkach s nízkou priľnavosťou.
UKÁŽKOVÝ PRÍKLAD VYROVNANOSTI
Pohon všetkých kolies Jaguar s inteligentným systémom riadenia dynamiky pohonu je prediktívny systém pohonu všetkých kolies. Zatiaľ čo ostatné systémy sa aktivujú až potom, ako vozidlo stratí trakciu, náš systém preventívne presmeruje krútiaci moment na predné kolesá, aby sa zachovala kontrola nad vozidlom a vyrovnanosť ešte pred stratou priľnavosti.
TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE
JEDNODUCHOSŤ AKO ŠTANDARD

Medzi prvky štandardnej výbavy systému Pivi patrí:

• 11,4" dotykový displej
• DAB digitálny rádioprijímač
• Rozhranie s novým dizajnom
• Apple CarPlay® 2
• Android Auto™ 3
• Aplikácia Remote4

Aktualizujte na systém Pivi Pro5 a vo vozidle budete mať k dispozícii najnovšiu umelú inteligenciu, ktorá poskytuje rôzne funkcie, napríklad samoučiaci sa navigačný systém, aby ste si užili úplne pripojenú jazdu.

STRUČNÉ INFORMÁCIE

Na novom voliteľnom 12,3“ interaktívnom displeji vodiča s vysokým rozlíšením si môžete vybrať z rôznych usporiadaní, vrátane 3D navigácie na celej obrazovke, informácií o jazde alebo rýchlo zistiť, čo prehráva audiosystém.

Voliteľný projekčný displej6 premieta na čelné sklo kľúčové informácie. Na plnofarebnom displeji môžete sledovať rýchlosť vozidla, zaradený prevodový stupeň a navigáciu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™

Britská značka MeridianTM Audio je o hudobnom zážitku. Nehovoríme iba o zvýšení úrovne hlasitosti. Ide o zintenzívnenie úrovne hĺbky, priezračnosti a realizmu hudby pomocou kombinácie vyspelej akustickej technológie a strategicky umiestnených reproduktorov. Cieľom je vytvoriť zvukovú platformu – to, čo nazývame „zvukové pódium“ – to je presne ten pravý interiér modelu F-PACE. Zvoľte si niektorý z voliteľných audiosystémov MeridianTM alebo MeridianTM Surround.

POKOJ A TICHO

Vďaka aktívnemu potlačeniu hluku od cesty využitím inovatívnej technológie zvukových expertov zo spoločnosti MeridianTM Audio7 a menším úrovniam vibrácií ponúka model F-PACE vylepšený jazdný komfort pre vás aj vašich cestujúcich.

STÁLE PRIPOJENÍ
Balík online funkcií8 ponúka ďalšie pripojené služby prostredníctvom zabudovanej SIM karty, ktorá zaisťuje prístup k:

• neobmedzenému prehrávaniu médií,
• online rozpoznávaniu reči,
• predpovedi počasia,
• online synchronizácii kalendára.
ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH
Rozhodnite sa pre voliteľné pripojenie Wi-Fi s dátovým paušálom9 a budete môcť využívať:

• služby prehrávania médií podľa vlastného výberu,
• až 20 GB dát mesačne,
• anténu pre lepšie pripojenie,
• viac pripojených zariadení.
BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE
Voliteľné bezdrôtové nabíjanie zariadení so zosilňovačom signálu telefónu vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny bez nutnosti používať káble alebo nabíjaciu základňu. Keď sedíte vo vozidle, telefón bude používať anténu vozidla, aby bol signál lepší a hovory čistejšie.
SYSTÉM IONIZÁCIE VZDUCHU V KABÍNE S FILTROM PM2,5
Voliteľný systém ionizácie vzduchu NanoeTM zdokonaľuje pocit zdravia vodiča a cestujúcich. Aktivujte funkciu a špeciálne navrhnutý filter začne priťahovať a zachytávať jemné častice a vzdušné alergény z vonkajšieho vzduchu, napríklad veľkosti PM2,5, ako je prach a peľ.
PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ
PRAKTICKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR
F‑PACE ponúka batožinový priestor s objemom až 778 litrov1, 10, dokonca aj keď sú v druhom rade usadení priatelia a rodina. Ak potrebujete viac miesta, môžete sklopiť sedadlá v druhom rade a vytvoriť priestor s využiteľným objemom 1 82710 litrov. F‑PACE bude dokonale vyhovovať vašim potrebám v pracovné dni aj cez víkend.
NÁRAMOK ACTIVITY KEY
Pomocou úplne nového voliteľného náramku Activity Key11, odolného voči vode a otrasom, môžete vozidlo odomknúť, zamknúť aj naštartovať. Takže bez ohľadu na to, aké vonkajšie aktivity si s priateľmi naplánujete, už nebudete potrebovať tradičné kľúče od auta.
MATICOVÉ LED SVETLOMETY S CHARAKTERISTICKÝMI DENNÝMI SVETLAMI
Voliteľné maticové LED svetlomety majú zabudované animované smerové svetlá. Adaptívny lúč svetiel zaisťuje ešte lepšiu viditeľnosť v tme a zároveň automaticky rozdeľuje lúč, aby sa zabránilo oslňovaniu protiidúcich vozidiel.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA
Jaguar F‑PACE je vybavený funkciami asistencie pre vodiča, ktoré uľahčujú jazdu po meste a parkovanie. Príjemnejšia je aj jazda po diaľniciach. Tieto technológie zdokonaľujú jazdu, pretože odbúravajú stres.
NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ
ZVOĽTE SI SVOJ JAGUAR F‑PACE
Tu nájdete kompletný modelový rad so širokou ponukou špičkových dizajnov, zariadení na podporu výkonu a voliteľných technológií.
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
GALÉRIA
Základnou črtou našich vozidiel bol vždy mimoriadny cit pre detail. Nový Jaguar F‑PACE Potešenie v každom detaile.
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
TECHNICKÉ ÚDAJE
Preskúmajte bližšie detaily. Získajte viac informácií o výkone motora, rozmeroch a spotrebe paliva.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
DOKONALÁ JAZDA SA ZAČÍNA TU

Luxusné výkonné SUV, ktoré ponúka praktické vlastnosti aj efektivitu. Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar F‑PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR
PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR

Vytvorte vozidlo presne podľa svojho životného štýlu a prispôsobte si model F‑PACE radom funkčných doplnkov a praktického príslušenstva Jaguar.

NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
KOLEKCIA JAGUAR
KOLEKCIA JAGUAR

Naša exkluzívna ponuka luxusného oblečenia, doplnkov a darčekov sa inšpirovala našimi vozidlami a ich dizajnom.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar F-PACE.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite si najnovšie brožúry Jaguar.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Jaguar.

Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. V takom prípade je možné uplatniť správny daňový režim.

Zobraziť údaje WLTP.
WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

1 V závislosti od pohonnej jednotky.

2 Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka funkcia Apple CarPlay, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3 Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

4 Aplikácia Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar. Aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.

5 Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

6 V niektorých krajinách sa vyžaduje montáž skla tlmiaceho slnečné žiarenie. Pokyny navigácie sa na čelnom skle zobrazujú iba v prípade, ak je vo výbave vozidla systém Pivi Pro.

7 Voliteľný prvok.

8 Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

9 Na obrázku je zobrazené príslušenstvo Jaguar Click and Go predávané samostatne. Tablet nie je súčasťou. Platia zásady férového používania. Po využití 20 GB dát v rámci mesiaca sa rýchlosť prenosu dát a funkcie vo vozidle môžu po zvyšok mesiaca obmedziť. Podrobné informácie o zásadách férového využívania súvisiacich s touto funkciou nájdete v podmienkach a ustanoveniach pre systém InControl Pivi Pro na adrese www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamovacích služieb a rozlíšenia videoobsahu. Pre prehrávaní HD videa sa výrazne zvýši spotreba dát.

10 Mokrý objem je priemyselný štandard, ktorý sa meria naplnením batožinového priestoru kvapalinou. Objem sa meria po strop. Konfigurácia batožinového priestoru a celkový objem batožinového priestoru sa budú líšiť v závislosti od modelu a podľa toho, či je vo výbave plnohodnotné alebo dojazdové rezervné koleso.

11 Náramok Activity Key možno nabiť približne za dve hodiny. Batéria následne vystačí až na desať dní.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.
Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.


Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.


Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.
Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.
Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.
NanoeTM je ochranná známka spoločnosti Panasonic Corporation.