fpace
F‑PACE

Výkonné a vzrušujúce SUV od značky Jaguar v sebe spája športové jazdné vlastnosti a jedinečnú krásu s praktickosťou na každý deň.

360˚ PREHLIADKA EXTERIÉRU

EMISIE CO2 (g/km)
Od 145‡ pri manuálnej prevodovke
Od 152‡ pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km
Od 5.5‡ pri manuálnej prevodovke
Od 5.8‡ pri automatickej prevodovke

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti

F‑PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F‑PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať. Dokáže jazdiť po každom type povrchu a zvláda aj každodenné úlohy. F‑PACE je ten pravý Jaguar pre vás, Jaguar pre vašu rodinu.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE F‑PACE EXTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_14.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_07_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_**_m.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
PRESKÚMAJTE F‑PACE INTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/fpace_my19
KLIKNITE NA INTERAKCIU
KLIKNITE NA INTERAKCIU
Späť
Zavrieť
VŠETKO V ZÁUJME VÝKONU

Tím Special Vehicle Operations (SVO) podrobil vonkajší dizajn modelu F‑PACE viacerým zmenám v snahe o výnimočný, vzrušujúci výkon. F‑PACE SVR je doposiaľ najvýznamnejšou variáciou oceneného modelu F‑PACE.

Zobraziť toto vozidlo
KĽÚČOVÉ PRVKY A VLASTNOSTI
DNA ŠPORTOVÉHO VOZIDLA
F‑PACE je výkonné SUV s DNA športového automobilu. Jeho pôsobivý vzhľad zdôrazňujú rôzne dizajnové prvky od prelisu na kapote až po zvýraznené zadné boky, čo ho odlišuje od všetkých ostatných a získava mu na cestách obdivné pohľady. A teraz si môžete vychutnať model F‑PACE presne takým spôsobom, ako si to tím divízie SVO predstavoval. Vylepšené aerodynamické prvky modelu F‑PACE SVR, ako napríklad nový predný nárazník a širšie vetracie otvory na kapote fungujúce ako spojlery, prezrádzajú jeho ohromný výkon.
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
PRAKTICKOSŤ A PRIESTRANNOSŤ
Model F‑PACE má najväčší objem batožinového priestoru vo svojej triede (650 l) a praktické delenie sklápacích zadných sedadiel v pomere 40:20:40.
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
VÝKON A HOSPODÁRNOSŤ
Ponuka motorov pre model F‑PACE vrátane nového kompresorom prepĺňaného 5,0-litrového zážihového motora V8 s výkonom 550 k 2 a odľahčená hliníková konštrukcia dodávajú vozidlu kultivovanosť, hospodárnosť a vzrušujúci výkon.

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.
PRESKÚMAJTE JAZDNÉ VLASTNOSTI
POZRITE SI FILM
yt:LLwA9uqoYnc
TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE
Model F‑PACE ponúka špičkové technologické prvky ako je Head-up displej a Activity Key, ako aj pokročilé asistenčné funkcie, ktoré spravia z každej vašej cesty príjemnejší a pokojnejší zážitok.
PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
PÄŤHVIEZDIČKOVÉ HODNOTENIE EURO NCAP

F‑PACE získal päť hviezdičiek v testoch Euro NCAP. Vysoké skóre v kategóriách ochrany dospelých cestujúcich, ochrany detských cestujúcich a ochrany chodcov potvrdzuje, že F‑PACE patrí medzi najbezpečnejšie vozidlá na trhu.

Kombinácia opatrení v oblasti aktívnej a pasívnej bezpečnosti zahŕňa štandardné prvky ako autonómne núdzové brzdenie s rozpoznávaním chodcov, ako aj voliteľné asistenčné systémy pre vodiča, napríklad asistenta udržiavania vozidla v jazdnom pruhu a systém monitorovania stavu vodiča.

ZOBRAZIŤ WEBOVÚ LOKALITU EURO NCAP
NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili. Náš nový elektrický systém pohonu predstavuje budúcnosť motorizmu. Ktorý je pre vás ten pravý?

KTORÝ JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL F‑PACE

Prezrite si modelový rad F‑PACE a objavte perfektnú kombináciu výkonu, štýlu a praktickosti.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.
1 Po zadné plató vrátane systému na opravu pneumatiky. 508 litrov s dojazdovým rezervným kolesom. 463 litrov s plnohodnotným rezervným kolesom.
2 K dispozícii len vo verzii F‑PACE SVR.
3 V závislosti od jednotlivých trhov.
Zobraziť údaje WLTP pre F‑PACE.

WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

Uvedené hodnoty sú získané na základe oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov.