fpace
F‑PACE

Výkonné a vzrušujúce SUV od značky Jaguar v sebe spája športové jazdné vlastnosti a jedinečnú krásu s praktickosťou na každý deň.

360˚ PREHLIADKA EXTERIÉRU

EMISIE CO2 (g/km)
Od 145‡ pri manuálnej prevodovke
Od 152‡ pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km
Od 5.5‡ pri manuálnej prevodovke
Od 5.8‡ pri automatickej prevodovke

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
Url
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
Url
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
Url
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
Url

F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať. Dokáže jazdiť po každom type povrchu a zvláda aj každodenné úlohy. F-PACE je ten pravý Jaguar pre vás, Jaguar pre vašu rodinu.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE F-PACE EXTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_14.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_07_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/fp/fp_**_m.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
PRESKÚMAJTE F-PACE INTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/fpace_my19
KLIKNITE NA INTERAKCIU
KLIKNITE NA INTERAKCIU
Späť
Zavrieť
VŠETKO V ZÁUJME VÝKONU

Tím Special Vehicle Operations (SVO) podrobil vonkajší dizajn modelu F-PACE viacerým zmenám v snahe o výnimočný, vzrušujúci výkon. F-PACE SVR je doposiaľ najvýznamnejšou variáciou oceneného modelu F-PACE.

Zobraziť toto vozidlo
KĽÚČOVÉ PRVKY A VLASTNOSTI
DNA ŠPORTOVÉHO VOZIDLA
F-PACE je výkonné SUV s DNA športového automobilu. Jeho pôsobivý vzhľad zdôrazňujú rôzne dizajnové prvky od prelisu na kapote až po zvýraznené zadné boky, čo ho odlišuje od všetkých ostatných a získava mu na cestách obdivné pohľady. A teraz si môžete vychutnať model F-PACE presne takým spôsobom, ako si to tím divízie SVO predstavoval. Vylepšené aerodynamické prvky modelu F-PACE SVR, ako napríklad nový predný nárazník a širšie vetracie otvory na kapote fungujúce ako spojlery, prezrádzajú jeho ohromný výkon.
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
PRAKTICKOSŤ A PRIESTRANNOSŤ
Model F-PACE má najväčší objem batožinového priestoru vo svojej triede (650 l) a praktické delenie sklápacích zadných sedadiel v pomere 40:20:40.
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
VÝKON A HOSPODÁRNOSŤ
Ponuka motorov pre model F‑PACE vrátane nového kompresorom prepĺňaného 5,0-litrového zážihového motora V8 s výkonom 550 k 2 a odľahčená hliníková konštrukcia dodávajú vozidlu kultivovanosť, hospodárnosť a vzrušujúci výkon.

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.
PRESKÚMAJTE JAZDNÉ VLASTNOSTI
POZRITE SI FILM
yt:LLwA9uqoYnc
TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE
Model F-PACE ponúka špičkové technologické prvky ako je Head-up displej a Activity Key, ako aj pokročilé asistenčné funkcie, ktoré spravia z každej vašej cesty príjemnejší a pokojnejší zážitok.
PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
PÄŤHVIEZDIČKOVÉ HODNOTENIE EURO NCAP

F‑PACE získal päť hviezdičiek v testoch Euro NCAP. Vysoké skóre v kategóriách ochrany dospelých cestujúcich, ochrany detských cestujúcich a ochrany chodcov potvrdzuje, že F‑PACE patrí medzi najbezpečnejšie vozidlá na trhu.

Kombinácia opatrení v oblasti aktívnej a pasívnej bezpečnosti zahŕňa štandardné prvky ako autonómne núdzové brzdenie s rozpoznávaním chodcov, ako aj voliteľné asistenčné systémy pre vodiča, napríklad asistenta udržiavania vozidla v jazdnom pruhu a systém monitorovania stavu vodiča.

ZOBRAZIŤ WEBOVÚ LOKALITU EURO NCAP
NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili. Náš nový elektrický systém pohonu predstavuje budúcnosť motorizmu. Ktorý je pre vás ten pravý?

KTORÝ JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL F-PACE

Prezrite si modelový rad F-PACE a objavte perfektnú kombináciu výkonu, štýlu a praktickosti.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.
1 Po zadné plató vrátane systému na opravu pneumatiky. 508 litrov s dojazdovým rezervným kolesom. 463 litrov s plnohodnotným rezervným kolesom.
2 K dispozícii len vo verzii F-PACE SVR.
3 V závislosti od jednotlivých trhov.
Zobraziť údaje WLTP pre F-PACE.

WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

Uvedené hodnoty sú získané na základe oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov.