INTERIÉR

Moderný, štýlový a nádherne spracovaný interiér modelu E‑PACE ponúka špičkové úložné riešenia a jednoznačne v ňom rozoznať príslušnosť k značke Jaguar.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti

Každú jednu súčasť modelu E‑PACE sme dôkladne navrhli tak, aby si pasažieri mohli vychutnať kultivovaný a príjemný zážitok. Kokpit dokonale obklopuje vodiča, ktorý tak má ovládač radenia SportShift priamo na dosah ruky. Zaujme aj štýlové vnútorné spätné zrkadlo bez rámika.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
E‑PACE
E‑PACE R-DYNAMIC
CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
PRENESTE SI DO VOZIDLA SVOJ SVET
Úložné riešenia, ktoré interiér modelu E‑PACE ponúka, patria medzi najlepšie v tejto triede vozidiel. Do hlbokej stredovej konzoly s vyberateľnými držiakmi nápojov môžete naplocho uložiť menší tablet alebo štyri 0,75-litrové fľaše. Obrovská skrinka pred spolujazdcom je zasa ideálna na odloženie všetkých dôležitých vecí, ktoré chcete mať poruke - ako vyberateľné držiaky nápojov zo stredovej konzoly. Hlboké priehradky v oboch predných dverách sa vďaka svojmu tvaru hodia na uloženie celého spektra predmetov vrátane telefónov, plechoviek a 1,5-litrovej fľaše s vodou.
OBJAVTE PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ
KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE INTERIÉRU
Konfigurovateľné náladové osvetlenie interiéru, ktoré je dostupné za príplatok, vytvára bohatý vizuálny efekt a prívetivú, pokojnú atmosféru pre všetkých cestujúcich. Systém zvýrazňuje jedinečné dizajnové detaily jemnými svetelnými kužeľmi v jednej z desiatich farieb.
NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ
Práve drobné dizajnové detaily dodávajú modelu E‑PACE jeho jedinečný charakter, ako napríklad exkluzívne logo Jaguar a logo v podobe mláďaťa jaguára, ukryté v rohu čelného skla. Okrem toho nájdete nenápadný nápis Jaguar v schránke pod lakťovou opierkou a pod stredovou konzolou.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
PRISPÔSOBENIE
Vyberte si z kolekcie prémiových materiálov a textúr a tiež z palety pôsobivých farebných kombinácií. Vytvoríte si tak svoj osobný model E‑PACE, do ktorého sa zamilujete.

Prvé kompaktné SUV značky Jaguar predstavuje jedinečnú kombináciu očarujúceho vzhľadu, agilnosti a dynamických jazdných vlastností. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model E‑PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL