TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE

InControl je súprava našich pokročilých technológií, ktoré prepoja vás a váš model E‑PACE so svetom a prinesú vám množstvo informácií a zábavy.

Súčasťou systému InControl sú intuitívne a vyspelé integrované technológie, vďaka ktorým si každý môže cestu vychutnať naplno. Ústredným bodom stredovej konzoly je 10" obrazovka Touch Pro, ktorá podporuje dotykové gestá švihnutia prstom po obrazovke a posunutia prstov k sebe a zároveň ponúka bohatú audiovizuálnu zábavu.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
TOUCH PRO

Bohatší zážitok z jazdy zabezpečuje obrazovka Touch Pro, ktorá ponúka 4 nastaviteľné hlavné zobrazenia a rýchlu odozvu, ako aj funkciu hlasového ovládania. Pomocou interaktívneho bočného panela si môžete vybrať z viacerých panelov. Hlavnú časť obrazovky tak môžete používať napríklad pre navigačný systém, zatiaľ čo na bočnom paneli sa nachádzajú prvky na obsluhu telefónu. Medzi jednotlivými panelmi môžete prepínať jednoduchým pohybom prsta nahor a nadol po obrazovke.

PRESKÚMAJTE SYSTÉM TOUCH PRO
FUNKCIE INCONTROL
BALÍK CONNECT PRO<sup>1</sup>
Systém Touch Pro si môžete dodatočne vylepšiť prostredníctvom voliteľného balíka Connect Pro2, ktorého súčasťou sú služby Pro Services a 4G Wi-Fi hotspot, funkcia inteligentných nastavení a navigačný systém Navigation Pro. Počúvajte svoju obľúbenú hudbu, rádio a podcasty aj na cestách. A to všetko aj bez smartfónu. Prepojte svoje účty Deezer a TuneIn s portálom InControl a svoje médiá môžete ovládať priamo pomocou dotykového displeja vo vozidle.
APLIKÁCIE INCONTROL APPS<sup>2</sup>
Voliteľná technológia InControl Apps umožňuje ovládať aplikácie optimalizované pre vozidlá, ktoré sú nainštalované na smartfóne Apple alebo Android, prostredníctvom dotykového displeja v modeli E‑PACE, vrátane kontaktov, kalendára a hudobného prehrávača. Jednoducho pripojte svoj smartfón pomocou USB kábla.
INTELIGENTNÉ NASTAVENIA<sup>3</sup>
Voliteľná technológia inteligentných nastavení dokáže automaticky identifikovať jednotlivých vodičov na základe ich kľúča a telefónu. Na začiatku cesty systém zvolí preferovanú polohu sedadla a spätných zrkadiel, ako aj médiá na prehrávanie. Rovnako sa táto technológia dokáže učiť a automaticky prispôsobovať tieto preferencie na základe spozorovaných zvykov a typov bežného správania jednotlivých vodičov.
FUNKCIA REMOTE<sup>4</sup>
Funkcia Remote poskytuje informácie o vozidle a umožňuje na diaľku komunikovať s vozidlom. Súčasťou tejto služby je asistenčná funkcia Optimised Assistance, ktorá v prípade poruchy vysiela údaje o polohe a diagnostické údaje vozidla, ako aj funkcia tiesňového volania. Pomocou aplikácie Jaguar InControl Remote môžete na diaľku skontrolovať množstvo paliva v nádrži či vyhľadať svoje vozidlo na preplnenom parkovisku.
FUNKCIA SECURE TRACKER<sup>5</sup>
Ak sa vám niekto vláme do vozidla alebo ho neoprávnene presunie, voliteľná funkcia Secure Tracker vás na to automaticky upozorní. Zároveň upovedomí aj monitorovacie centrum a pomôže vozidlo čo najrýchlejšie zamerať a získať späť. Aj keď príde ku krádeži s kľúčmi, pomocou aplikácie Secure Tracker pre smartfón môžete nahlásiť situáciu do telefonického centra na sledovanie.
CLICK AND GO
S voliteľnou integrovanou základňou Click and Go môžu pasažieri na zadných sedadlách používať svoje tablety počas celej cesty. Súčasťou je jednoduchý montážny mechanizmus a USB nabíjačka v zadnej časti, aby sa cestujúci mohli baviť a ich zariadenia zostali nabité.
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Voliteľný projekčný displej (HUD) premieta na čelné sklo hlavné údaje o vozidle. Vďaka krištáľovo čistej plnofarebnej grafike s vysokým rozlíšením má vodič dokonalý prehľad o všetkých užitočných informáciách.
INTERAKTÍVNY DISPLEJ VODIČA<sup>6</sup>
V rámci voliteľnej výbavy si pre model E‑PACE môžete vybrať interaktívny 12,3" displej vodiča s vysokým rozlíšením, ktorý neustále poskytuje pripojenie a prístup k zábave a informáciám. Systém získava a premieta informácie o jazde, pričom ponúka aj zábavné funkcie a údaje zo systémov aktívnej bezpečnosti, vrátane navigačného systému, telefónu a médií.
AUDIOSYSTÉM MERIDIAN<sup>TM</sup><sup>7</sup>
Vdýchnite svojej hudbe život pomocou dvoch voliteľných audiosystémov od špičkového britského výrobcu MeridiaTM. Skvelý audiosystém Meridian s priestorovým zvukom s technológiou TrifieldTM poskytuje plný a jasný zvuk ako pri živom vystúpení. Vďaka starostlivo usporiadaným 14 reproduktorom a subwooferu poskytuje audiosystém najlepší zvukový zážitok.
PRESKÚMAJTE AUDIOSYSTÉM MERIDIAN
IGUIDE

Aplikácia Jaguar iGuide pomocou najnovších technológií vysvetľuje všetky funkcie a ovládacie prvky modelu E‑PACE, ktoré by ste mali poznať. Zároveň môže poslúžiť ako mobilný návod na obsluhu, s ktorým budete mať vždy poruke odpoveď na každú otázku.

Prvé kompaktné SUV značky Jaguar predstavuje jedinečnú kombináciu očarujúceho vzhľadu, agilnosti a dynamických jazdných vlastností. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model E‑PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

1 Balík Connect Pro zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar/Land Rover. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Online funkcie a pripojenie cez Wi-Fi závisia od inštalácie micro SIM karty s vhodným dátovým paušálom.
2 Súčasť štandardnej výbavy vo verzii S, SE a HSE.
3 Dostupné len s balíkom Connect Pro.
4 Funkcia Remote je predplatená služba, ktorú si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.
5 Funkcia Secure Tracker je predplatená služba, ktorú si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.
6 Súčasť štandardnej výbavy vo verzii HSE.
7Audiosystém Meridian s výkonom 380 W je súčasťou štandardnej výbavy vo verzii SE a HSE.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

Systém InControl obsahuje predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar. Funkcie a voliteľné prvky systému InControl a ich dostupnosť budú závislé od jednotlivých trhov – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Funkciu InControl Apps a aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple/Play Store. Všetky funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti