EXTERIÉR

Pri pohľade zboku na model E‑PACE prechádza plynulá línia strechy do spojlera, ktorý je zasadený nad ostro nakloneným zadným sklom.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti

Pri pohľade zboku na model E‑PACE prechádza plynulá línia strechy do spojlera, ktorý je zasadený nad ostro nakloneným zadným sklom. Športový charakter modelu E‑PACE dodatočne umocňujú voliteľné 21" zliatinové kolesá*. Pri pohľade zozadu zasa zaujmú koncové svetlá s full-LED technológiou, ktoré vozidlu pri jazde v noci dodávajú vskutku charakteristický svetelný podpis.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
E‑PACE
E‑PACE R-DYNAMIC
CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
PANORAMATICKÁ STRECHA
Vyberte si spomedzi voliteľnej výbavy našu pevnú panoramatickú sklenenú strechu, ktorá vpustí do interiéru vášho vozidla E‑PACE záplavu svetla a navodí dojem vzdušnosti a priestrannosti. Svet vonku tak prenikne priamo do kabíny a všetci pasažieri si budú môcť vychutnať skvelý výhľad na oblohu.
SVETLOMETY LED
Sebavedomý vzhľad na ceste dodáva modelu E‑PACE vonkajšie osvetlenie, ktoré využíva čisto len technológiu LED. LED svetlá sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú životnosť vozidla a sú úspornejšie, pretože spotrebovávajú menej energie. Voliteľné maticové svetlomety typu LED sú na mieste charakteristických denných svetiel, svetlometov s adaptívnym lúčom a animovaných smerových svetiel vpredu aj vzadu. V ponuke sú aj voliteľné zadné animované smerové svetlá s LED svetlometmi a LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami, vďaka čomu ostatní účastníci cestnej premávky rýchlejšie zistia, kam plánujete odbočiť.
21" KOLESÁ*
K dispozícii je celé spektrum voliteľných kolies, ktoré ešte viac umocnia športový charakter modelu E‑PACE. Vyberte si zo širokej ponuky moderných a dynamických dizajnov kolies až do veľkosti 21". Funkcia vyžaduje automatickú prevodovku a systém adaptívnej dynamiky. Dostupnosť funkcie závisí od pohonnej jednotky.

Prvé kompaktné SUV značky Jaguar predstavuje jedinečnú kombináciu očarujúceho vzhľadu, agilnosti a dynamických jazdných vlastností. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model E‑PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

*Dostupné len s voliteľným systémom adaptívnej dynamiky.