VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR

Pomocou výnimočnej kolekcie voliteľných prvkov a príslušenstva Jaguar Gear si môžete vytvoriť ten najúžasnejší model E‑PACE na svete. Svoj vlastný.

Má váš model E‑PACE ten správny „výstroj“? Vzhľad svojho vozidla môžete dotvoriť výberom zo širokej ponuky voliteľných prvkov a príslušenstva Jaguar Gear. Od špeciálnych úložných riešení a prémiových koberčekov až po precízne vyrobené zliatinové kolesá a športové príslušenstvo do exteriéru.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ PRÍSLUŠENSTVO
BALÍK ČIERNYCH PRVKOV

Voliteľný balík čiernych prvkov dodáva vozidlu nádych dramatickosti. Jeho súčasťou sú maska chladiča, bočné vetracie otvory a rámy okien v lesklej čiernej úprave.

BALÍK PRE STUDENÉ POČASIE

V zime vás zahreje voliteľný balík pre studené počasie, ktorý zahŕňa vyhrievané dýzy ostrekovačov, vyhrievané čelné sklo, čalúnenie volantu jemnou kožou a vyhrievaný volant.

VYBERTE SI PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR

Vdýchnite svojmu modelu E‑PACE osobný charakter. Nájdite príslušenstvo, ktoré sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu.

PEVNÉ BOČNÉ SCHODÍKY
Bočné schodíky pomáhajú pri nastupovaní a vystupovaní a zároveň uľahčujú prístup na strechu. Nájdete na nich logo Jaguar, na ich hranách obloženie z leštenej nehrdzavejúcej ocele a na stúpacích plochách gumené rohože, čo ideálne dotvára štýl exteriéru vozidla.
LEŠTENÉ BOČNÉ OCHRANNÉ TYČE
Bočné ochranné tyče z vysoko leštenej nehrdzavejúcej ocele ideálne dotvárajú štýl exteriéru vozidla.
BOČNÉ VETRACIE OTVORY Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN
Bočné vetracie otvory z vysokokvalitných uhlíkových vláken vylepšujú vzhľad vozidla a dodávajú mu športový charakter.
OSOBNE PRISPÔSOBENÉ OSVETLENÉ NÁSTUPNÉ PANELY
Nástupné prahové panely z nehrdzavejúcej ocele s elegantnou povrchovou úpravou na strane vodiča alebo spolujazdca. Rozsvietia sa po otvorení príslušných dverí. Dôraz im dodáva mäkké fosforovomodré osvetlenie. Zákazník si môže zvoliť jednofarebný nápis v rôznych schválených typoch písma.
ŠPORTOVÉ PEDÁLE
Súprava pedálov, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a gumy, pevne sedí na existujúcich pedáloch a dodáva im moderný športový vzhľad.
LUXUSNÉ KOBERČEKY
Na mieru vyrobené luxusné predné koberčeky s gramážou 2 050 g/m2, reliéfnym logom Jaguar a lemovaním z nubuku. Tieto prémiové koberčeky dokonale dotvárajú atmosféru v interiéri.
BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA
Udrží vášho zvieracieho miláčika v pohodlí, pohode a bezpečí. Mreža batožinového priestoru oddelí v plnej výške priestor pre cestujúcich. Na ochranu batožinového priestoru vozidla si môžete vybrať vodotesnú vaničku do batožinového priestoru alebo odolnú gumovú rohož.
PRIEČNE STREŠNÉ NOSIČE (VYŽADUJÚ SA STREŠNÉ LIŠTY)
Na priečne nosiče môžete pripevniť celý rad príslušenstva určeného na prevážanie nákladu na streche. Priečne nosiče pre model E‑PACE sa upevňujú na strešné lišty vozidla montované vo výrobe. Disponujú novým a jedinečným rýchloupínacím mechanizmom, ktorý umožňuje ich jednoduchú montáž a demontáž bez použitia dodatočných nástrojov.
STREŠNÝ NOSIČ BICYKLOV
Uzamykateľný nosič bicyklov s jednoduchou montážou na strechu, pričom každý držiak je určený na pripevnenie len jedného bicykla. Namontovať môžete najviac tri držiaky.
ŠPORTOVÝ STREŠNÝ BOX
Priestranný a uzamykateľný strešný box s objemom 320 litrov je určený na prevážanie športového vybavenia. Rozmery: 206 x 84 x 34 cm.
CLICK AND GO
Tento univerzálny systém sa nasadzuje na zadnú stranu opierok hlavy na predných sedadlách. Cestovanie na zadných sedadlách pomôže spríjemniť odnímateľný držiak na tablet, ktorý možno jednoducho nasmerovať do rôznych uhlov.
CLICK AND HANG
S týmto odnímateľným vešiakom na oblečenie sa vám košele a saká počas cesty nepokrčia. Jeho súčasťou je aj zabudovaný háčik určený na používanie mimo vozidla.
CLICK AND PLAY
Click and Play je odnímateľný nadstavec na držiak na tablet, ktorý je vhodný pre rôzne tablety a dá sa jednoducho nastaviť do viacerých uhlov. Prináša do kabíny viac pohodlia a tiež viac zábavy pre cestujúcich na zadných sedadlách.
ZÁKLADŇA NA PRIPOJENIE A NABÍJANIE ZARIADENIA IPHONE
Základňa na pripojenie a nabíjanie zariadenia iPhone® sa nachádza v priestore držiaka na nápoje v stredovej konzole, vďaka čomu je telefón* viditeľný aj počas nabíjania. Po pripojení máte prístup k mediálnym materiálom zariadenia iPhone a môžete ho ovládať prostredníctvom integrovaného informačno-zábavného systému.

*Kompatibilné so zariadeniami iPhone verzie 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE a 7. Nie je vhodné na použitie s verziami 6 Plus and 7 Plus.

Prvé kompaktné SUV značky Jaguar predstavuje jedinečnú kombináciu očarujúceho vzhľadu, agilnosti a dynamických jazdných vlastností. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model E‑PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ PRÍSLUŠENSTVO
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti