epace
E‑PACE

E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

360˚ PREHLIADKA EXTERIÉRU
UŽ OD 35,990 EUR

EMISIE CO2 (g/km)
Od 143‡ pri manuálnej prevodovke
Od 158‡ pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km
Od 5.4‡ pri manuálnej prevodovke
Od 6.0‡ pri automatickej prevodovke

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
Url
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
Url
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
Url
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
Url

E-PACE sa môže pochváliť rodinne zameraným interiérom, ktorého ústredným bodom je prístrojový panel orientovaný na vodiča. Prináša skvelý zážitok z jazdy, typický pre vozidlá Jaguar, a k tomu pridáva praktickosť pri každodennom používaní a prvotriedne úložné riešenia v interiéri. Takéto kompaktné SUV tu ešte nebolo.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE E-PACE EXTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**_m.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
PRESKÚMAJTE E-PACE INTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/epace_my19
KLIKNITE NA INTERAKCIU
KLIKNITE NA INTERAKCIU
Späť
Zavrieť

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. Niektoré uvedené funkcie môžu byť závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

VYTVORENÝ PRE POTEŠENIE ZMYSLOV

Vzrušujúca, inštinktívna jazda je súčasťou DNA každého vozidla Jaguar. Zoznámte sa s
modelom E-PACE, kompaktným SUV s revom Jaguára.

ZVOĽTE SI MODEL
yt:Txr8dq6lj6I
DIZAJN
PÔSOBIVÝ VZHĽAD
Model E-PACE s výrazne tvarovanou kapotou a mohutnými zadnými proporciami predstavuje dynamické a živé SUV s líniami kupé. Sebavedomý vzhľad na ceste mu dodávajú štíhle svetlomety a charakteristické zadné svetlá, obidvoje s technológiou LED. Ak chcete zvýšiť bezpečnosť vo veľkom štýle, rozhodnite sa pre maticové svetlomety typu LED s charakteristickými dennými svetlami a animovanými smerovými svetlami.
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
KOKPIT ORIENTOVANÝ NA VODIČA
Interiér modelu E-PACE, zameraný na vodiča, ponúka vysokokvalitné materiály a moderný dizajn. Kokpit dokonale obklopuje vodiča, vďaka čomu má všetky ovládacie prvky na dosah a môže sa plne sústrediť na potešenie z jazdy.
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
Kľúčové prvky a vlastnosti
ZÁŽITOK Z JAZDY
Objavte potešenie z jazdy, ktoré prináša model E-PACE. Systém úplne nezávislého zavesenia kolies využíva dômyselnú viacprvkovú zadnú nápravu, ktorá zaručuje dokonalú rovnováhu medzi agilnosťou a jazdným komfortom. Pokročilé jazdné technológie, ako napríklad hnacia sústava Active Driveline1 a systém adaptívnej dynamiky2, zaručujú modelu E-PACE agilné riadenie s dokonalou kontrolou.

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. Niektoré uvedené funkcie môžu byť závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.
Pozrite si film
yt:UsHbffvBlz4
TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE
V modeli E-PACE zažijete bezpečnejšiu a zábavnejšiu jazdu a zároveň tie najmodernejšie technológie, ako napríklad náš informačno-zábavný systém Touch Pro s 10" dotykovou obrazovkou v štýle tabletu.
PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
PRIESTOR NA VŠETKO
V interiéri modelu E-PACE nájdete prvotriedne úložné riešenia. Mimoriadne flexibilný priestor ponúka napríklad hlboká stredová konzola s vyberateľnými držiakmi nápojov. Veľká skrinka pred spolujazdcom sa zasa dokonale hodí na odloženie všetkých dôležitých vecí, ktoré chcete mať poruke. A napokon sú tu hlboké priehradky v oboch predných dverách, ideálne tvarované na uskladnenie najrôznejších predmetov.
OBJAVTE PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ
PÄŤHVIEZDIČKOVÉ HODNOTENIE EURO NCAP

Jaguar E-PACE získal hodnotenie piatich hviezdičiek v bezpečnostných testoch Euro NCAP a potvrdil, že patrí medzi najbezpečnejšie vozidlá na trhu. Ponúka vynikajúcu ochranu dospelých, detí a chodcov a vo všetkých kategóriách zaznamenal vysoké skóre.

Komplexná súprava bezpečnostných systémov v štandardnej výbave, vrátane systému núdzového brzdenia s detekciou chodcov a asistenta pre udržanie vozidla v jazdnom pruhu spolu poskytujú dokonalejšiu ochranu.

ZOBRAZIŤ WEBOVÚ LOKALITU EURO NCAP
NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili. Náš nový elektrický systém pohonu predstavuje budúcnosť motorizmu. Ktorý je pre vás ten pravý?

KTORÝ JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?
MODELOVÝ RAD E-PACE

Štandardom je zábavná jazda, moderné remeselné spracovanie a praktickosť pri každodennom používaní. Tak ktorého člena rodiny E-PACE si vyberiete?

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

1 Dostupné len s motormi D240 a P300.
2 Nedostupné pre verziu D150, vozidlá s manuálnou prevodovkou alebo so 17-palcovými zliatinovými diskami kolies.
3 Balík Connect Pro zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar/Land Rover. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Online funkcie a pripojenie cez Wi-Fi závisia od inštalácie micro SIM karty s vhodným dátovým paušálom.

Zobraziť údaje WLTP.
WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

Uvedené hodnoty sú získané na základe oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov.