epace
E‑PACE

E‑PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

360˚ PREHLIADKA EXTERIÉRU
UŽ OD 35,990 EUR

EMISIE CO2 (g/km)
Od 143‡ pri manuálnej prevodovke
Od 158‡ pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km
Od 5.4‡ pri manuálnej prevodovke
Od 6.0‡ pri automatickej prevodovke

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti

E‑PACE sa môže pochváliť rodinne zameraným interiérom, ktorého ústredným bodom je prístrojový panel orientovaný na vodiča. Prináša skvelý zážitok z jazdy, typický pre vozidlá Jaguar, a k tomu pridáva praktickosť pri každodennom používaní a prvotriedne úložné riešenia v interiéri. Takéto kompaktné SUV tu ešte nebolo.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE E‑PACE EXTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**_m.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
PRESKÚMAJTE E‑PACE INTERIÉR
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/epace_my19
KLIKNITE NA INTERAKCIU
KLIKNITE NA INTERAKCIU
Späť
Zavrieť

Vozidlá, ktoré môžete vidieť vo videách na tejto webovej lokalite, nemusia presne zodpovedať najnovším zmenám a vylepšeniam. Niektoré uvedené funkcie môžu byť závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. O aktuálnych technických údajoch sa informujte u miestneho predajcu Jaguar.

VYTVORENÝ PRE POTEŠENIE ZMYSLOV

Vzrušujúca, inštinktívna jazda je súčasťou DNA každého vozidla Jaguar. Zoznámte sa s
modelom E‑PACE, kompaktným SUV s revom Jaguára.

ZVOĽTE SI MODEL
DIZAJN
PÔSOBIVÝ VZHĽAD
Model E‑PACE s výrazne tvarovanou kapotou a mohutnými zadnými proporciami predstavuje dynamické a živé SUV s líniami kupé. Sebavedomý vzhľad na ceste mu dodávajú štíhle svetlomety a charakteristické zadné svetlá, obidvoje s technológiou LED. Ak chcete zvýšiť bezpečnosť vo veľkom štýle, rozhodnite sa pre maticové svetlomety typu LED s charakteristickými dennými svetlami a animovanými smerovými svetlami.
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
KOKPIT ORIENTOVANÝ NA VODIČA
Interiér modelu E‑PACE, zameraný na vodiča, ponúka vysokokvalitné materiály a moderný dizajn. Kokpit dokonale obklopuje vodiča, vďaka čomu má všetky ovládacie prvky na dosah a môže sa plne sústrediť na potešenie z jazdy.
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
Kľúčové prvky a vlastnosti
ZÁŽITOK Z JAZDY
Objavte potešenie z jazdy, ktoré prináša model E‑PACE. Systém úplne nezávislého zavesenia kolies využíva dômyselnú viacprvkovú zadnú nápravu, ktorá zaručuje dokonalú rovnováhu medzi agilnosťou a jazdným komfortom. Pokročilé jazdné technológie, ako napríklad hnacia sústava Active Driveline1 a systém adaptívnej dynamiky2, zaručujú modelu E‑PACE agilné riadenie s dokonalou kontrolou.
TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE
V modeli E‑PACE zažijete bezpečnejšiu a zábavnejšiu jazdu a zároveň tie najmodernejšie technológie, ako napríklad náš informačno-zábavný systém Touch Pro s 10" dotykovou obrazovkou v štýle tabletu.
PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
PRIESTOR NA VŠETKO
V interiéri modelu E‑PACE nájdete prvotriedne úložné riešenia. Mimoriadne flexibilný priestor ponúka napríklad hlboká stredová konzola s vyberateľnými držiakmi nápojov. Veľká skrinka pred spolujazdcom sa zasa dokonale hodí na odloženie všetkých dôležitých vecí, ktoré chcete mať poruke. A napokon sú tu hlboké priehradky v oboch predných dverách, ideálne tvarované na uskladnenie najrôznejších predmetov.
OBJAVTE PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ
PÄŤHVIEZDIČKOVÉ HODNOTENIE EURO NCAP

Jaguar E‑PACE získal hodnotenie piatich hviezdičiek v bezpečnostných testoch Euro NCAP a potvrdil, že patrí medzi najbezpečnejšie vozidlá na trhu. Ponúka vynikajúcu ochranu dospelých, detí a chodcov a vo všetkých kategóriách zaznamenal vysoké skóre.

Komplexná súprava bezpečnostných systémov v štandardnej výbave, vrátane systému núdzového brzdenia s detekciou chodcov a asistenta pre udržanie vozidla v jazdnom pruhu spolu poskytujú dokonalejšiu ochranu.

ZOBRAZIŤ WEBOVÚ LOKALITU EURO NCAP
NOVÉ VZNETOVÉ, ZÁŽIHOVÉ ALEBO ELEKTRICKÉ MOTORY?

Naše súčasné zážihové a nové vznetové motory sú najekologickejšie a najúspornejšie motory, aké sme kedy vyrobili. Náš nový elektrický systém pohonu predstavuje budúcnosť motorizmu. Ktorý je pre vás ten pravý?

KTORÝ JE PRE VÁS TEN PRAVÝ?
MODELOVÝ RAD E‑PACE

Štandardom je zábavná jazda, moderné remeselné spracovanie a praktickosť pri každodennom používaní. Tak ktorého člena rodiny E‑PACE si vyberiete?

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

1 Dostupné len s motormi D240 a P300.
2 Nedostupné pre verziu D150, vozidlá s manuálnou prevodovkou alebo so 17-palcovými zliatinovými diskami kolies.
3 Balík Connect Pro zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar/Land Rover. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Online funkcie a pripojenie cez Wi-Fi závisia od inštalácie micro SIM karty s vhodným dátovým paušálom.

Zobraziť údaje WLTP.
WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

Uvedené hodnoty sú získané na základe oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov.