NOVÝ JAGUAR E‑PACE

E‑PACE prvé kompaktné SUV značky Jaguar. Predstavuje unikátnu kombináciu dizajnu, agility a dynamickej jazdy. Teraz aj vo verzii Plug-in Hybrid.

ZOBRAZIŤ V ROZSAHU 360

PRESKÚMAJTE TENTO MODEL

KOMBINOVANÉ EMISIE CO2 (g/km)
Od 43

KOMBINOVANÁ SPOTREBA PALIVA (l/100 km)
Od 2,0

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Porovnajte vlastnosti a technické údaje vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar E-PACE.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite si najnovšie brožúry Jaguar.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti.
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
https://new.carsinventory.com/api2/2e21e6d8e1b444449835608934ef746950d2cb27?locale=sk
ÁUT V PONUKE:
DIZAJN
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
PRESKÚMAJTE INTERIÉR

Interiér modelu E-PACE je praktický so zmyslom pre detail a s použitím kvalitných materiálov.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
DIZAJNOVÉ PRVKY
DIZAJNOVÉ PRVKY

Komfort a osobitý štýl idú ruka v ruke vo vnútri E -PACE. Doprajte si luxus kožených sedadiel Windsor s tonálnym prešívaním alebo zdôraznite jeho živú estetiku kontrastným prešívaním a žiarivými farbami. Vďaka ponuke veľkého množstva materiálov to bude len Váš E-PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

Dokonalá kombinácia dizajnu inšpirovaného športovými vozidlami a praktickosti SUV. S odvážnymi dizajnovými detailmi, od bočných prieduchov až po masku chladiča.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZOBRAZIŤ GALÉRIU
VÝKON
VÝKON
VÝKON

Jedinečná rovnováha medzi agilitou a jazdným komfortom - objavte vzrušenie z riadenia tohto SUV značky Jaguar. Široká ponuka úplne nových motorov vrátane nových hybridov znamená, že si ten svoj určite vyberiete.

PLUG-IN<br> HYBRID
NOVÝ JAGUAR E‑PACE PLUG‑IN HYBRID

Všetko, čo sa vám na Jaguar E-PACE páči, s lepším výkonom a nižšími prevádzkovými nákladmi.

ZOBRAZIŤ TENTO MODEL
300 SPORT
JAGUAR E‑PACE 300 SPORT

Výrazné dizajnové detaily dodávajú Jaguaru E ‑ PACE 300 SPORT jedinečný charakter, ale to, čo ho skutočne odlišuje, je pod kapotou. Štvorvalcový motor s výkonom 300 koní s technológiou Active Driveline, ktorá optimalizuje jazdne vlastnosti a poskytuje vzrušujúci výkon.

ZOBRAZIŤ TENTO MODEL
VIEW SPECIFICATIONS
ÚPLNE NOVÉ MOTORY
E-PACE ponúka vyvážené a respozívne riadenia s lepšou ekonomikou jazdy prostredníctvom celého radu hybridných technológií vrátane Mild Hybrid benzínových a naftových motorov a variantu Plug-in Hybrid.
POHON VŠETKÝCH KOLIES
Na zabezpečenie dostatočného výkonu za každých podmienok je tu systém pohonu všetkých kolies (AWD), ktorý inteligentne riadi rozdelenie krútiaceho momentu medzi prednú a zadnú nápravu. Optimalizáciou trakcie systém AWD umožňuje dynamické jazdné vlastnosti a ponúka väčšiu stabilitu v nepriaznivých podmienkach, aby ste si mohli svoju cestu aj naďalej užívať.
ADAPTIVE DYNAMICS
Voliteľný systém Adaptive Dynamics poskytuje presnú dynamiku a pružnú jazdu monitorovaním polôh kolies a pohyb karosérie. Tlmiče nastavujú pruženie tak, aby poskytovalo optimálnu rovnováhu medzi komfortom, kultivovanosťou a agilitou.
ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
TECHNOLÓGIE VO VOZIDLE
JEDNODUCHOSŤ AKO ŠTANDARD

Medzi prvky štandardnej výbavy systému Pivi patrí:

• 11,4" dotykový displej
• DAB digitálny rádioprijímač
• Rozhranie s novým dizajnom
• Apple CarPlay® 1
• Android Auto™ 2
• Aplikácia Remote3

Aktualizujte na systém Pivi Pro4 a vo vozidle budete mať k dispozícii najnovšiu umelú inteligenciu, ktorá poskytuje rôzne funkcie, napríklad samoučiaci sa navigačný systém, aby ste si užili úplne pripojenú jazdu.

STRUČNÉ INFORMÁCIE

Na novom voliteľnom 12,3“ interaktívnom displeji vodiča s vysokým rozlíšením si môžete vybrať z rôznych usporiadaní, vrátane 3D navigácie na celej obrazovke, informácií o jazde alebo rýchlo zistiť, čo prehráva audiosystém.

Voliteľný projekčný displej2 premieta na čelné sklo kľúčové informácie. Na plnofarebnom displeji môžete sledovať rýchlosť vozidla, zaradený prevodový stupeň a navigáciu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™

Britská značka MeridianTM Audio je o hudobnom zážitku. Nehovoríme iba o zvýšení úrovne hlasitosti. Ide o zintenzívnenie úrovne hĺbky, priezračnosti a realizmu hudby pomocou kombinácie vyspelej akustickej technológie a strategicky umiestnených reproduktorov. Cieľom je vytvoriť zvukovú platformu – to, čo nazývame „zvukové pódium“ – to je presne ten pravý interiér modelu E-PACE. Zvoľte si niektorý z voliteľných audiosystémov MeridianTM alebo MeridianTM Surround.

STÁLE PRIPOJENÍ
Balík online funkcií ponúka ďalšie pripojené služby prostredníctvom zabudovanej SIM karty, ktorá zaisťuje prístup k:

• neobmedzenému prehrávaniu médií,6
• online rozpoznávaniu reči,
• predpovedi počasia,
• online synchronizácii kalendára.
ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH
Rozhodnite sa pre voliteľné pripojenie Wi-Fi s dátovým paušálom7 a budete môcť využívať:

• služby prehrávania médií podľa vlastného výberu,8
• až 20 GB dát mesačne,
• anténu pre lepšie pripojenie,
• viac pripojených zariadení.
WIRELESS NABÍJANIE
Voliteľné bezdrôtové nabíjanie so zosilňovačom telefónneho signálu vám umožňuje nabíjať smartphony bez potreby káblov alebo nabíjacej stanice. Keď ste v aute, váš telefón bude používať anténu vozidla pre lepší signál a jasnejšie hovory.
SYSTÉM ČISTENIA VZDUCHU V KABÍNE POMOCOU PM2,5 FILTRA​
Voliteľná NanoeTM ionizácia zvyšuje pohodu vodičov a pasažierov. Špeciálne navrhnutý filter, ktorý sa aktivuje tlačidlom PURIFY, zachytáva jemné prachové častice ako napríklad PM2,5, a vzduchom prenášané alergény, ako napríklad prach a peľ.
PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ
ÚLOŽNÉ PRIESTORY
Model E-PACE ukrýva veľký batožinový prietor a veľkorysé parametre vnútorých úložných prietorov, ktoré sú najlepšie vo svojom segmete. Vďaka priestrannej schránke pred spolujazdcom a hlbokým odkladacím priestorom v predných dverách budete mať svoje dôležité veci vždy po ruke, zatiaľ čo veľká batožinová plocha sa hodí na všetko, čo potrebujete na dlhšie výlety.
NÁRAMOK ACTIVITY KEY
Pomocou úplne nového voliteľného náramku Activity Key11, odolného voči vode a otrasom, môžete vozidlo odomknúť, zamknúť aj naštartovať. Takže bez ohľadu na to, aké vonkajšie aktivity si s priateľmi naplánujete, už nebudete potrebovať tradičné kľúče od auta.
MATICOVÉ LED SVETLOMETY
Voliteľné maticové LED svetlomety majú zabudované animované smerové svetlá. Adaptívny lúč svetiel zaisťuje ešte lepšiu viditeľnosť v tme a zároveň automaticky rozdeľuje lúč, aby sa zabránilo oslňovaniu protiidúcich vozidiel.
ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA
Jaguar E‑PACE je vybavený funkciami asistencie pre vodiča, ktoré uľahčujú jazdu po meste a parkovanie. Príjemnejšia je aj jazda po diaľniciach. Tieto technológie zdokonaľujú jazdu, pretože odbúravajú stres.
NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ
ZVOĽTE SI SVOJ JAGUAR E‑PACE
Tu nájdete kompletný modelový rad so širokou ponukou špičkových dizajnov, zariadení na podporu výkonu a voliteľných technológií.


ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
CHOOSE YOUR MODEL
GALÉRIA
Zameranie na detaily bolo vždy kľúčové pre naše vozidlá. E-PACE je synonymom kvalitného remeselného spracovania, praktickosti a bezpečnej jazdy.


ZOBRAZIŤ GALÉRIU
TECHNICKÉ ÚDAJE
Preskúmajte bližšie detaily. Získajte viac informácií o výkone motora, rozmeroch a spotrebe paliva.


ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE
DOKONALÁ JAZDA SA ZAČÍNA TU

Luxusné výkonné SUV, ktoré ponúka praktické vlastnosti aj efektivitu. Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar E‑PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR
PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR

Pridajte kúsok svojho štýlu k vášmu E-PACE výberom praktického príslušenstva.

NÁJSŤ PRÍSLUŠENSTVO
KOLEKCIA JAGUAR
KOLEKCIA JAGUAR

Naša exkluzívna ponuka luxusného oblečenia, doplnkov a darčekov sa inšpirovala našimi vozidlami a ich dizajnom.

POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Vyberte si až tri vozidlá Jaguar a porovnajte ich vedľa seba.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý model E-PACE.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite si najnovšie brožúry Jaguar.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Jaguar.

Uvedené hodnoty sú vypočítané podľa metodiky NEDC2 na základe oficiálnych testov výrobcu uskutočnených podľa normy WLTP v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva sa môžu meniť v závislosti od namontovaných kolies a voliteľných doplnkov. Hodnoty NEDC2 sú vypočítané pomocou vládneho vzorca z údajov WLTP ekvivalentných s údajmi, ktoré by sa získali podľa starej metodiky testovania NEDC. V takom prípade je možné uplatniť správny daňový režim.

Zobraziť údaje WLTP.
WLTP je nový oficiálny skúšobný postup EÚ používaný na výpočet štandardizovaných hodnôt spotreby paliva a emisií CO2 osobných vozidiel. Meria spotrebu paliva a energie, dojazd a produkciu emisií. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.

1Vaše vozidlo je pripravené pre Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka funkcia Apple CarPlay, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby, ktoré ponúka funkcia Android Auto, závisia od dostupnosti vo vašej krajine. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke https://www.android.com/auto/.

3Aplikácia Remote zahŕňa predplatené služby, ktoré si môžete predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar. Aplikáciu Remote si budete musieť stiahnuť z obchodu Apple App Store/Google Play Store.

4Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

5Requires Solar attenuating windscreen in some markets.

6Fair use policy applies. Includes 1 year subscription which can be renewed after the initial term.

7Na obrázku je zobrazené príslušenstvo Jaguar Click and Go predávané samostatne. Tablet nie je súčasťou. Platia zásady férového používania. Po využití 20 GB dát v rámci mesiaca sa rýchlosť prenosu dát a funkcie vo vozidle môžu po zvyšok mesiaca obmedziť. Podrobné informácie o zásadách férového využívania súvisiacich s touto funkciou nájdete v podmienkach a ustanoveniach pre systém InControl Pivi Pro na adrese www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Čas prehrávania závisí od poskytovateľa streamovacích služieb a rozlíšenia videoobsahu. Pre prehrávaní HD videa sa výrazne zvýši spotreba dát.

8Playback time is dependent on streaming provider and the definition of the video content. HD video will significantly increase data usage. Includes 1 year subscription which can be renewed after the initial term.

9Náramok Activity Key možno nabiť približne za dve hodiny. Batéria následne vystačí až na desať dní.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) a krajiny, alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.
Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.


Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.


Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.
Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Môžu platiť podmienky koncového používateľa Apple Inc.
Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.
NanoeTM je ochranná známka spoločnosti Panasonic Corporation.