O NAŠICH PARTNEROCH

Všetci naši partneri pracujú na prelomových technológiách a zastávajú spoločný názor, že viera, odvaha a inovácie nám
umožnia dosiahnuť naše ciele v oblasti elektrifikácie.

GKN
Spoločnosť GKN Driveline je pre globálnych výrobcov originálneho vybavenia partnerom pre integráciu kompletných systémov a zároveň jediným dodávateľom, ktorý dokáže interne navrhnúť, vyrobiť, integrovať a optimalizovať kompletné riešenie hnacej sústavy. GKN Driveline zastáva popredné miesto v oblasti prelomových elektrifikačných technológií, s osvedčenou tradíciou pohonu všetkých kolies a elektrického pohonu, ktorý stojí na čele trhu a prináša zákazníkom na celom svete dokonalú kvalitu. Jaguar Racing je ideálny partner, pretože na pretekárskej trati využívame naše odborné poznatky z oblasti elektrifikácie s cieľom urýchliť vývoj budúcej generácie elektrifikovaných hnacích sústav.

GKN
VIESSMANN
Ropný vek zrýchlil svet neuveriteľnými spôsobmi, nová energetická éra sa však už začala, a to nielen v oblasti motošportu. Spoločnosť Viessmann Group sa už sto rokov snaží sprístupniť energetickú hospodárnosť ľuďom a podnikom. Ako popredný medzinárodný výrobca vykurovacích a chladiacich systémov, ako aj elektrární s produkciou 1 až 120 000 kilowattov sme hrdí na naše partnerstvo s tímom Formuly E Jaguar Racing. Keď svet nechá ropný vek za sebou, spoločnosť Viessmann bude mať zaistenú „pole position“.

VIESSMANN
ALPINESTARS
Vyše pol storočia priekopníckej práce pri zaisťovaní bezpečnosti a výkonu v oblasti motošportu. Spoločnosť Alpinestars oslavuje už 55 rokov na najvyššej úrovni profesionálneho pretekania ako popredný svetový výrobca obuvi, oblečenia a ochranných prostriedkov pre oblasť motošportu, ktorý odhodlane hľadí do budúcnosti.

Alpinestars je globálnou silou každej významnej motoristickej série, ktorá neustálymi inováciami poháňa celosvetový program vývoja vo svete pretekov. To všetko vďaka výskumu, navrhovaniu a vývoju technológií v najmodernejších zariadeniach v USA a Európe. Produkty, ktoré v mimoriadne stresujúcom prostredí kokpitu zaručujú pohodlie a priedušnosť, znižujú únavu vodiča a pomáhajú mu sústrediť sa.

Jeden cieľ. Jedna vízia.

ALPINESTARS
ONE ALL SPORTS
Motošport je spojením rýchlosti, vzrušenia a štýlu. Spoločnosť One All Sports s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami s výrobou športového oblečenia a príslušenstva sa rokmi vývoja dopracovala k výrobe špičkového a prvotriedneho tovaru pre svet pretekov, či už na trati alebo mimo nej. V oblasti elektronického obchodovania majstrovsky uplatňuje princíp „Pick & Pack“ a zároveň ponúka kolekciu exkluzívnych produktov, ktoré sú smerované len prostredníctvom spoločnosti One All Sports.

Spoločnosť One All Sports je mimoriadne hrdá na nadviazanie spolupráce s tímom Jaguar Racing pre nasledujúcu piatu sezónu šampionátu ABB FIA Formula E a úvodnú sezónu série Jaguar I‑PACE eTROPHY.

ONE ALL SPORTS
SLEDUJTE NÁS

Ak chcete získať exkluzívny interný prístup k tímu, vozidlám a celému dianiu, sledujte nás prostredníctvom uvedených odkazov.


FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM