ZAPOJTE SA

Všetky tímy Formuly E jazdia na rovnakom podvozku a používajú rovnaký akumulátor, aby sa zaručili rovnaké podmienky pre všetkých. Počas každých pretekov sa preto kladie dôraz na zručnosti jazdcov a ich schopnosť zabezpečiť výkon a zároveň zachovať optimálnu funkčnosť akumulátora. Jazdec však môže získať jednu výhodu prostredníctvom hlasovania fanúšikov FanBoost. Traja jazdci, ktorí získajú cez FanBoost najviac hlasov, získajú výrazné posilnenie výkonu, ktoré môžu uplatniť v 5-sekundových úsekoch počas druhej polovice pretekov. Fanúšikovia môžu hlasovať až štyrikrát denne počas 6 dní pred každými pretekmi, a to až do 6 minút po začiatku pretekov.

FIAFORMULAE.COM
MITCH EVANS
„FanBoost je takmer akoby fanúšikovia boli s vami v kokpite. Vaše hlasy mi môžu dodať silu dostať vozidlo do čela, keď to najviac potrebujem. Dodatočný výkon, ktorý hlasovanie FanBoost poskytuje, môže ovplyvniť nielen výsledok pretekov, ale aj celého šampionátu. Hlasujte za Mitcha! #FanBoost #MitchEvans”FANBOOST
FANBOOST
NELSON PIQUET JR
„Pri takejto silnej konkurencii v každých pretekoch potrebujú jazdci všetky výhody, ktoré vedia získať. Podpora fanúšikov FanBoost vám môže poskytnúť náskok, keď ho najviac potrebujete. Najlepšie na tom je, že keď sa jazdcovi darí, fanúšikovia môžu byť hrdí na to, že k tomu prispeli. Povzbudzovanie sa tým posúva na celkom novú úroveň. Hlasujte za Nelsona! #FanBoost #NelsonPiquetJr"


FANBOOST
FANBOOST
SLEDUJTE NÁS

Ak chcete získať exkluzívny interný prístup k tímu, vozidlám a celému dianiu, sledujte nás prostredníctvom uvedených odkazov.


FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM