INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL
POZRITE SI FILM
ZÁBAVA A INFORMÁCIE NA DOTYKOVOM DISPLEJI

Systémy Touch a Touch Pro sú navrhnuté tak, aby jazda bola bezpečnejšia a zábavnejšia. Ide o naše doteraz najpokročilejšie informačno-zábavné systémy do vozidla. Pripojte svoj smartfón a využívajte aplikácie, užívajte si hudbu a mimoriadne kvalitný zvuk a navádzajte na trase.

TOUCH PRO

Systém Touch Pro je najdokonalejší multimediálny systém od spoločnosti Jaguar. Vďaka 10-palcovému dotykovému displeju môžete ovládať mapy, multimédiá a nastavenia dotykom, posúvaním prstom a gestami priblíženia. Vďaka funkcii inteligentného rozpoznávania hlasu môžete neustále sledovať cestu a činnosti vykonávať bezpečnejšie.

FUNKCIE SYSTÉMU TOUCH PRO
10-PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ
Systém Touch Pro využíva mimoriadne citlivý dotykový displej, ktorý môžete ovládať dotykom, posúvaním prstom a gestami priblíženia na ovládanie máp, multimédií a nastavení.
SYSTÉM NAVIGATION PRO
Systém Connect Pro je v hierarchii nad systémom Navigation Pro a dokáže sa naučiť vaše zvyčajné trasy, aby vás informoval o doprave a predpokladanom odhadovanom čase príchodu.
AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN<sup>TM</sup>
Najdokonalejšie technológie hifi audiosystému vo svojej triede značky Meridian prinášajú pre všetkých cestujúcich v aute čisté, živé hudobné predstavenie prostredníctvom radu reproduktorov.
ZISTITE VIAC
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.
VIRTUÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL
Úplne nové grafické rozhranie s pokročilými funkciami a štyri prednastavené motívy zobrazenia, prípadne zobrazenie 3D mapy na celú obrazovku, podľa toho, ako vám to viac vyhovuje.
DUÁLNE ZOBRAZENIE
Displej s duálnym zobrazovaním umožňuje vodičovi aj spolujazdcovi sledovať rôzny obsah na tom istom dotykovom displeji.
DIGITÁLNA TELEVÍZIA
Zvolené digitálne televízne kanály možno sledovať v prednej aj zadnej časti vášho modelu Jaguar.
SYSTÉM ZÁBAVY PRE CESTUJÚCICH VZADU
Integrovaný systém zábavy pre cestujúcich vzadu ponúka 2 samostatné 8- alebo 10-palcové displeje v predných opierkach hlavy s bezdrôtovými diaľkovými ovládačmi a slúchadlami.
RÁDIOPRIJÍMAČ DAB
Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály a počúvajte digitálne zvukové vysielanie, aby ste zabezpečili najkvalitnejší príjem rozhlasového vysielania vo vašom modeli Jaguar.
TOUCH

Ovládajte prostredie v aute pomocou systému Touch, ktorý vás bez problémov a bezpečne spojí s vaším modelom Jaguar, aj keď ste inde. Zdokonaľte jazdu pomocou multimediálneho centra, ktoré obsahuje všetky funkcie - od navigácie až po rádioprijímač DAB.

FUNKCIE SYSTÉMU TOUCH
8-PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ
V strede palubnej dosky nájdete jasný a citlivý grafický dotykový displej, ktorý reaguje priamo na dotyk a gestá posúvania.
NAVIGÁCIA VO VOZIDLE
Jednoducho vyhľadávajte ciele a uložte si obľúbené miesta, aby ste k nim mali rýchly prístup. S 2D a 3D mapami a hlasovými výzvami je zážitok intuitívnejší.
MIMORIADNE KVALITNÝ AUDIOSYSTÉM
Vy a všetci cestujúci si užijete skvelý zvuk zo všetkých zdrojov, nech sedíte na ľubovoľnom sedadle.
PROJEKČNÝ DISPLEJ
Vďaka projekčnému displeju môžete očami stále sledovať cestu. Priamo na čelnom skle sa zobrazujú transparentné, relevantné informácie o jazde.
RÁDIOPRIJÍMAČ DAB
Digitálne zvukové vysielanie zabezpečuje najkvalitnejší zvuk rádia a širokú ponuku kanálov. Vopred nastavte a uložte svoje obľúbené kanály.
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
KONTAKTUJTE NÁS
S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prístup k zmluvným podmienkam pre aplikáciu Jaguar InControl a dokumentom na ochranu osobných údajov.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.