SECURE TRACKER

Aplikácia InControl Secure je bezpečný nástroj na sledovanie odcudzeného vozidla, ktoré chráni váš Jaguar viac ako kedykoľvek predtým, takže môžete kľudnejšie spať.

SECURE

Ak sa niekto vláme do vášho modelu Jaguar - alebo ho neoprávnene odtiahne - s aplikáciou Secure Tracker budete o krok napred. Dostanete upozornenie a v prípade potreby sa zaznamená pohyb vášho modelu Jaguar. Centrum sledovania odcudzených vozidiel InControl vám následne pomôže čo najskôr získať vaše auto späť.

Dokonca aj vtedy, keď váš Jaguar odcudzia s kľúčmi vo vnútri, môžete prostredníctvom kontaktného centra sledovania odcudzených vozidiel a aplikácie InControl Remote aktivovať systém sledovania vozidla.

THEFT ALERT

Aplikácia Secure Tracker je technológia oznámenia o krádeži, ktorá sa aktivuje po vypnutí poplašného systému vozidla. V takom prípade sa do centra sledovania odcudzených vozidiel odošle upozornenie a ozve sa vám operátor. Upozornenia sa zobrazia aj v aplikácii Remote na smartfóne a na webovej lokalite InControl s odporúčaním, aby ste kontaktovali sledovací tím.

PREZRIEŤ PRÍRUČKU POUŽÍVATEĽA
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
KONTAKTUJTE NÁS
S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
ZMLUVNÉ PODMIENKY
Prístup k zmluvným podmienkam pre aplikáciu Jaguar InControl a dokumentom na ochranu osobných údajov.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.