JAZDA A ŠOFÉROVANIE MODELU F‑TYPE SVR – ŠPANIELSKO

Pretekárske okruhy a okresné cesty v Španielsku sú tým najlepším miestom na testovanie schopností a výkonu modelu F-TYPE SVR.

Pozrite si film
PLÁNOVANIE CESTY

Nižšie nájdete opisy jednotlivých cieľov na trase. Možno budete chcieť jazdiť po svojej vlastnej trase, ale kvôli ľahšiemu vyhľadaniu každého miesta sme na koniec každého opisu pridali súradnice. Svoju cestu si môžete jednoducho naplánovať. Súradnice zadajte do navigačného systému alebo ich skopírujte a vložte do navigačnej aplikácie.

Z MEQUINENZY DO ALCAÑIZU

Mequinenza je malé mesto, ktoré lží pri priehrade s výškou 79 metrov a 110 km dlhej vodnej nádrži Mequinenza. Trasa juhozápadne od Mequinenzy smerom do Alcañizu je kľukatá scénická cesta cez horskú vinársku oblasť Serra de Montsant.

Súradnice mesta Mequinenza:
41°22'19"N 0°18'03"E

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
MOTORLAND ARAGÓN

Motorland Aragón je 5,3 km dlhá pretekárska dráha, ktorá sa nachádza neďaleko španielskeho mesta Alcañiz. Okruh navrhol slávny nemecký architekt tratí Hermann Tilke a funguje od roku 2009. Konali sa tu majstrovstvá sveta Renault World Series, MotoGP a šampionát Superbike World Championship. Pravidelne sa tu konajú jazdy na okruhu pre verejnosť.

Súradnice okruhu Motorland:
41°04'49"N 0°12'46"W

Z ALCAÑIZU DO KLÁŠTORA POBLET

Váš satelitný navigačný systém ako najrýchlejšiu cestu z Alcañizu do kláštora Poblet pravdepodobne odporučí jazdu po hlavnej ceste cez mesto Reus. Oveľa príjemnejšiu cestu si však užijete, keď odbočíte z N-420 a zamierite na sever smerom na Ulldemolíny, potom na východ cez obec Vilanova de Prades až prídete do kláštora.

Súradnice mesta Alcañiz:
41°03'04"N 0°08'01"W

KLÁŠTOR POBLET

Kráľovské opátstvo Santa Maria de Poblet sa nachádza na úpätí hory Prades a je cisterciáckym kláštorom postaveným v roku 1151. Kláštor sa počas 19. storočia takmer rozpadol, ale v roku 1940 bol obnovený do pôvodného stavu. V roku 1991 sa zaradil medzi svetové dedičstvo UNESCO.

Súradnice kláštora Poblet:
41°22'51"N 1°05'01"E

JAZDA A ŠOFÉROVANIE MODELU F‑TYPE SVR – ŠPANIELSKO

Pretekárske okruhy a okresné cesty v Španielsku sú tým najlepším miestom na testovanie schopností a výkonu modelu F-TYPE SVR.

yt:gOIg84XhFQs
Objavte F-TYPE
Zostavte si svoj model
REZERVUJTE SI ZÁŽITKOVÚ JAZDU
Rezervujte si zážitok Jaguar a vyskúšajte schopnosti vozidiel Jaguar.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Jaguar
REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte miestneho predajcu Jaguar o testovaciu jazdu.