<h3>PREHLIADKA VÝROBY JAGUAR V SOLIHULLE</h3>

Nazrite do zákulisia ohromujúceho nového najmodernejšieho výrobného závodu spoločnosti v Solihulle. Sprevádzať vás bude niektorý z našich odborných sprievodcov a spoznáte, čo je potrebné na oživenie technologicky najvyspelejších vozidiel na svete.

REZERVUJTE SI ZÁŽITOK
INTELIGENTNÝ KOV
Nový monokok Jaguar s vysokým podielom hliníka predstavuje novinku v triede a spôsobil revolúciu v oblasti dynamiky, kultivovanosti a kvality jazdy. V Lode Lane môžete sledovať, ako nadobúda tvary jeho dokonalá karoséria – spolu s charakteristickou zadnou časťou.
ELEGANTNÁ KYBERNETIKA
Pozrite sa naživo a zblízka, ako 627 špičkových robotov z našej špecializovanej kybernetickej armády tvaruje, nitujte a spája diely jednotlivých vozidiel v dokonalej harmónii. Týka sa to aj nového modelu F‑PACE s jedinečnou ľahkou karosériou, ktorá sa vyrába od začiatku využitím najmodernejších, precíznych kamier. To všetko predtým, ako naši kvalifikovaní pracovníci prispôsobia a dokončia každý jedinečný Jaguar podľa objednávky.
NAVRHNITE SI SVOJ MODEL
Uvažujete o kúpe modelu Jaguar? Prehliadka výroby Jaguar ponúka možnosť podporiť svoju fantáziu so stovkami prvkov na zákazku. Interiér s mäkkou kožou Jet, Latté alebo Brogue, obloženie z brúseného hliníka alebo saténovo jemného dreva, disky kolies, farby karosérie a multimediálne možnosti pre pocit z klasického, športového alebo moderného vozidla.
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV
Ako si vytvorím rezerváciu?

Podrobnejšie informácie o rezervácii a dostupnosti

Zavolajte nám: Solihull +44 (0)121 700 4619
Castlebromwich +44 (0)333 733 3003

alebo zašlite e-mail solihull@jaguarexperience.com
castlebromwich@jaguarexperience.com

Počet miest je veľmi obmedzený. Svoje miesto si rezervujte vopred.

KÚPTE SI SVOJ ZÁŽITOK

Mám si so sebou niečo priniesť?

Prehliadka je rozsiahla, preto vám odporúčame pohodlné šaty a praktickú obuv. Kabelky, ruksaky a iné druhy príručnej batožiny nie sú v továrni povolené. Takéto predmety si môžete bezpečne uložiť v centre pre návštevníkov Jaguar. Chceme, aby ste sa počas prehliadky mohli priblížiť k vozidlám vo výrobe. Na zakrytie predmetov, ako sú hodinky, šperky a pracky na opasku, vám môžeme poskytnúť ochranné prostriedky. Odporúčame vám, aby ste takéto predmety nechali bezpečne uložené doma.Pri návšteve nášho zariadenia je potrebné mať zakryté nohy a ramená a nosiť praktickú obuv. V žiadnom výrobnom závode nie sú povolené otvorené topánky, sandále, krátke nohavice ani tričká.

Koľko musím mať rokov?

Účastník prehliadky musí byť starší ako 10 rokov. Deti do 16 rokov musí sprevádzať dospelá osoba.

Môžem zaparkovať pri továrni?

Parkovanie na mieste je bezplatné.

Kedy musím prísť?

Všetko v našom závode beží precízne. Do centra pre návštevníkov Jaguar príďte 15 minút pred začiatkom prehliadky, aby ste sa prihlásili a pripravili.

Môžem fotografovať?

Fotografovanie je povolené iba vo vyhradených priestoroch, preto sa obráťte na svojho sprievodcu alebo hostiteľa.

Je pripravený prístup pre osoby so zdravotným postihnutím?

Prehliadku môžu absolvovať aj osoby so zdravotným postihnutím . Informujte nás však o konkrétnych potrebách, aby sme mohli vopred vykonať potrebné opatrenia.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

ADRESA
The Jaguar Visitor Centre, Solihull,
Jaguar Land Rover, Lode Lane,
Solihull, West Midlands, B92 8NW

SÚRADNICE PARKOVISKA:
N52º 26’ 12” W1º 45’ 30”

POVELY PRE NAVIGÁCIU

Tešíme sa na vašu návštevu, ale pripomíname, že počet miest je veľmi obmedzený, preto si svoje miesto rezervujte vopred.

REZERVUJTE SI ZÁŽITKOVÚ JAZDU
Rezervujte si zážitok Jaguar a vyskúšajte schopnosti vozidiel Jaguar.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Jaguar
REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte miestneho predajcu Jaguar o testovaciu jazdu.