<h3>PREHLIADKA VÝROBY JAGUAR V CASTLE BROMWICH</h3>

Čo je potrebné na oživenie tých najmodernejších vozidiel na svete? Zistíte to, keď vás jeden z našich odborných sprievodcov zavedie na exkluzívnu prehliadku kultovej továrne Castle Bromwich, kde sa stanete svedkami celého výrobného procesu, od oceľových plátov po hotové vozidlo.

REZERVUJTE SI ZÁŽITOK
OD HOLÉHO KOVU K ČÍREMU VZRUŠENIU
Ak ste sa niekedy zamysleli, ako sa vyrába Jaguar, ak už vlastníte Jaguar alebo uvažujete o jeho kúpe, máte šancu zažiť tento proces od začiatku do konca.
HLINÍK
Inteligentná hliníková architektúra Jaguar spôsobila revolúciu v spôsobe, akým vyrábame vozidlá, ktoré sú dynamickejšie a pohotovejšie. V závode Castle Bromwich uvidíte najväčší lis na hliník na svete, ktorý sa používa pri výrobe moderných, elegantných a aerodynamických tvarov modelu F-TYPE.
KYBERNETIKA
Výrobu osemdesiatich percent karosérie modelu Jaguar XJ má na starosti viac ako stovka špičkových robotov, ktorý pracujú v dokonalej harmónii. Pozrite sa, ako špecializovaná kybernetická armáda tvaruje, nitujte a spája diely vozidiel Jaguar. Vysoko kvalifikovaní pracovníci nakoniec s láskou dokončia objednávku každého jednotlivého vozidla.
NAVRHNITE SI SVOJ VLASTNÝ JAGUAR
Ak uvažujete o kúpe vozidla Jaguar, prehliadka vám ponúka možnosť preskúmať stovky prvkov na mieru, s ktorými bude vaše vozidlo jedinečné. Oživte svoju fantáziu a zvoľte si farbu a komponenty – od diskov kolies až po obloženie – ešte predtým, ako si objednáte vlastný Jaguar prispôsobený podľa seba.
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV
Ako si vytvorím rezerváciu?

Podrobnejšie informácie o rezervácii a dostupnosti

Zavolajte nám: Solihull +44 (0)121 700 4619
Castlebromwich +44 (0)333 733 3003

alebo zašlite e-mail solihull@jaguarexperience.com
castlebromwich@jaguarexperience.com

Počet miest je veľmi obmedzený. Svoje miesto si rezervujte vopred.

KÚPTE SI SVOJ ZÁŽITOK

Mám si so sebou niečo priniesť?

Prehliadka je rozsiahla, preto vám odporúčame pohodlné šaty a praktickú obuv. Kabelky, ruksaky a iné druhy príručnej batožiny nie sú v továrni povolené. Takéto predmety si môžete bezpečne uložiť v centre pre návštevníkov Jaguar. Chceme, aby ste sa počas prehliadky mohli priblížiť k vozidlám vo výrobe. Na zakrytie predmetov, ako sú hodinky, šperky a pracky na opasku, vám môžeme poskytnúť ochranné prostriedky. Odporúčame vám, aby ste takéto predmety nechali bezpečne uložené doma.Pri návšteve nášho zariadenia je potrebné mať zakryté nohy a ramená a nosiť praktickú obuv. V žiadnom výrobnom závode nie sú povolené otvorené topánky, sandále, krátke nohavice ani tričká.

Koľko musím mať rokov?

Účastník prehliadky musí byť starší ako 10 rokov. Deti do 16 rokov musí sprevádzať dospelá osoba.

Môžem zaparkovať pri továrni?

Parkovanie na mieste je bezplatné.

Kedy musím prísť?

Všetko v našom závode beží precízne. Do centra pre návštevníkov Jaguar príďte 15 minút pred začiatkom prehliadky, aby ste sa prihlásili a pripravili.

Môžem fotografovať?

Fotografovanie je povolené iba vo vyhradených priestoroch, preto sa obráťte na svojho sprievodcu alebo hostiteľa.

Je pripravený prístup pre osoby so zdravotným postihnutím?

Prehliadku môžu absolvovať aj osoby so zdravotným postihnutím . Informujte nás však o konkrétnych potrebách, aby sme mohli vopred vykonať potrebné opatrenia.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

ADRESA
The Jaguar Visitor Centre, Castle Bromwich,
Chester Road, Castle Vale, Birmingham, B35 7RA, UK

SÚRADNICE PARKOVISKA:
52°30’55”N 1°47’55”W
52.515289, -1.798842

Povely pre navigáciu

Tešíme sa na vašu návštevu, ale pripomíname, že počet miest je veľmi obmedzený, preto si svoje miesto rezervujte vopred.

REZERVUJTE SI ZÁŽITKOVÚ JAZDU
Rezervujte si zážitok Jaguar a vyskúšajte schopnosti vozidiel Jaguar.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Jaguar
REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte miestneho predajcu Jaguar o testovaciu jazdu.