<h3>PREHLIADKY VÝROBY</h3>

Získajte jedinečný pohľad na špičkové výrobné procesy, ktoré stoja za každým modelom Jaguar v našich najmodernejších závodoch Solihull a Castle Bromwich na prehliadke továrne, ktorú zažijete raz za život. S odborným sprievodcom si prezriete naše kybernetické výrobné roboty, ktoré pracujú spoločne s kvalifikovanými pracovníkmi a vyrábajú naše ocenené vozidlá. A pre tých, ktorí sa nechcú len pozerať, je pripravená hodinová skúšobná jazda, na ktorej budete mať príležitosť zažiť výkon a schopnosti našich vozidiel na vyhradenej trati.

REZERVUJTE SI ZÁŽITOK
SOLIHULL

Vydajte sa na exkluzívnu prehliadku výroby v našej najmodernejšej továrni v Solihulle. Na vlastné oči uvidíte naše kybernetické výrobné roboty a stovky skúsených pracovníkov, ktorí spolu vyrábajú ocenený model F-PACE – prvé SUV s legendárnym znakom Jaguar.

ZISTITE VIAC
CASTLE BROMWICH

Čo je potrebné na oživenie tých najmodernejších vozidiel na svete? Zistíte to, keď vás jeden z našich odborných sprievodcov zavedie na exkluzívnu prehliadku kultovej továrne Castle Bromwich, kde sa stanete svedkami celého výrobného procesu, od oceľových plátov po hotové vozidlo.

ZISTITE VIAC
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE

Prihláste sa na odber aktualizovaných informácií o nových prehliadkach a výstavách.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
REZERVUJTE SI ZÁŽITKOVÚ JAZDU
Rezervujte si zážitok Jaguar a vyskúšajte schopnosti vozidiel Jaguar.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Jaguar
REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte miestneho predajcu Jaguar o testovaciu jazdu.