KLASICKÉ ZÁŽITKY

S programom Klasické zážitky majú nadšenci šancu šoférovať širokú škálu klasických modelov Jaguar na skutočne veľkolepých a historických miestach.

ZÁŽITKOVÉ JAZDY NA KLASICKÝCH MODELOCH JAGUAR
Vyberte si z ponuky klasických zážitkov a oživte minulosť. Celodenné balíčky zahŕňajú prehliadku zákulisia našich jedinečných klasických modelov a výučbu „jeden na jedného“ na trati. Poldňové relácie s 1 hodinou na trati sa začínajú na našom súkromnom skúšobnom okruhu, kde si môžete v reálnych podmienkach vyskúšať naše klasické modely!
Rezervujte si teraz
PREHLIADKA KLASICKÝCH MODELOV JAGUAR LAND ROVER
V našom úplne novom zariadení predstavíme všetko, čo robí a čo znamená značka Jaguar, takže je prirodzené, že sa chceme predviesť. Prehliadka klasických modelov ponúka exkluzívny prístup k vzácnym ľahkým modelom E-type a XKSS, do nášho servisného strediska pre XJ220, E-type a Reborn, ako aj ku kompletnej kolekcii klasických modelov. Ide o skutočne jedinečný pohľad nielen na dedičstvo tejto historickej značky, ale aj na jej budúcnosť a spôsob jej uchovania.
ZISTITE VIAC
JAGUAR CLASSIC CHALLENGE
Jaguar Classic Challenge je vzrušujúca nová pretekárska séria pre kultové modely Jaguar spred roku 1966.
Zistite viac
ZBIERKA KLASICKÝCH MODELOV
Kúpte si našu novú kolekciu inšpirovanú dizajnom, pocitmi a vzrušením z kultového modelu Jaguar XKSS.
Nakupujte teraz
KLASICKÉ MODELY JAGUAR

Tím Jaguar Land Rover Classic sa venuje zachovaniu a obnove nášho motoristického dedičstva, aby si ich mohli užiť a opatrovať aj budúce generácie. Sme odhodlaní spustiť iniciatívy na obnovu, údržbu a zachovanie klasických modelov Jaguar a Land Rover, aby ste sa aj v budúcnosti mohli potešiť pohľadom. Slávna minulosť týchto vozidiel si zaslúži najlepšiu možnú budúcnosť.

AUTENTICKÉ VOZIDLÁ
História ožíva pri starostlivej prestavbe klasických vozidiel Jaguar z limitovanej edície vrátane modelu E-type série 1 a pri výrobe nových originálov vrátane kultového ľahkého modelu E-type a legendárneho XKSS.
Zistite viac
SLUŽBY PRE ZÁKAZNÍKOV
V tomto zariadení pracuje množstvo špičkových inžinierov a špecialistov na historické vozidlá. Poskytuje servis so zárukou, reštaurovanie a rady na kúpu pre všetky klasické modely značky Jaguar bez ohľadu na to, aké sú staré.
Zistite viac
ORIGINÁLNE DIELY
Hlavným cieľom oddelenia Originálne diely pre vozidlá Jaguar je dodávať originálne náhradné diely pre klasické vozidlá Jaguar tisícom zákazníkov na celom svete, poskytovať najvyššiu možnú úroveň služieb a kvalitné, originálne produkty tým zákazníkom, ktorí sa starajú o staršie vozidlá.
Zistite viac
ZARIADENIE CLASSIC WORKS
S hrdosťou predstavujeme nové zariadenie Jaguar Land Rover Classic Works. V tomto zariadení pracuje množstvo špičkových inžinierov a špecialistov na historické vozidlá, ktorí poskytujú tie najlepšie služby pri reštaurovaní vozidiel.
Zistite viac
REZERVUJTE SI ZÁŽITKOVÚ JAZDU
Rezervujte si zážitok Jaguar a vyskúšajte schopnosti vozidiel Jaguar.
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zobrazte a prevezmite najnovšie brožúry Jaguar
REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte miestneho predajcu Jaguar o testovaciu jazdu.