AUTOMOBIL

V rámci série Jaguar I‑PACE eTROPHY sa snúbi okamžitý krútiaci moment s výnimočnou obratnosťou a skvelými jazdnými vlastnosťami.

RÝCHLE FAKTY

Akumulátor:
Lítiovo-iónový akumulátor s kapacitou 90 kWh

Pohonná jednotka:
Celkový špičkový výstupný výkon 400 k a krútiaci moment 700 Nm

Pneumatiky:
22' pneumatiky Michelin Pilot Super Sport (univerzálne)

0 – 100 km/h:
4,5 s

Celková dĺžka:
4 855 mm (max.)

Celková šírka:
2 145 mm (max.)

Max. rýchlosť:
195 km/h

Elektronika:
Ľahký pretekársky systém káblových rozvodov upravený z modelu I‑TYPE 3

Brzdy:
Na mieru vytvorený pretekársky systém AP/systém Bosch Motorsport ABS s 11 nastaveniami

AKUMULÁTOR
I‑PACE eTROPHY poháňa rovnaký lítiovo-iónový akumulátor s kapacitou 90 kWh, aký nájdeme aj v sériovom modeli I‑PACE. Jeho konštrukčné riešenie a najmodernejší systém tepelnej regulácie prispievajú k dlhej životnosti a podporujú časové úseky s trvalým maximálnym výkonom.
POHONNÁ JEDNOTKA
Pohonná jednotka sériového modelu I‑PACE sa použila ako základ pre I‑PACE eTROPHY. Poskytuje výkon 400 k a okamžitý krútiaci moment 696 Nm, pričom z 0 na 100 km/h zrýchli už za 4,5 sekundy.
MENIČ PRÚDU
I‑PACE eTROPHY využíva rovnaký menič prúdu ako I‑PACE. Jednosmerný prúd uložený v akumulátore premieňa na striedavý prúd, ktorý napája elektromotor.
HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA
Odľahčená hliníková konštrukcia používaná v sériovom modeli I‑PACE bola pre I‑PACE eTROPHY mierne upravená, aby sa do nej zmestila bezpečnostná klietka FIA na ochranu pri prevrátení.
SVO

Náš tím Special Vehicles (SV) nevyrába autá. Vyrába superautá, ako napríklad pretekárske vozidlo Jaguar I‑PACE eTROPHY.

BUDÚCNOSŤ VYZERÁ ELEKTRICKY

Počnúc samotným návrhom cez koncepciu až po výrobu je I‑PACE elektrické vozidlo na batériový pohon (BEV), ktoré je nezameniteľný Jaguar. Je to najinteligentnejšie päťmiestne vozidlo na svete – vzrušujúce na pohľad aj počas jazdy.

OBJEDNAJTE SA NA TESTOVACIU JAZDU
SLEDUJTE NÁS

Ak sa chcete zúčastniť, nepotrebujete tím. Ak ste fanúšik pretekov elektromobilov, získajte najnovšie fotografie, videá a aktuálne informácie na našich kanáloch na sociálnych sieťach.


FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
PRIDAJTE SA K NÁM