OFICIÁLNI PARTNERI
MICHELIN

Už viac ako 125 rokov pomáha motoristický šport spoločnosti Michelin pri plnení jej hlavného poslania, ktorým je uľahčovanie mobility. Od svojho založenia inovuje prostredníctvom víťazných technológií, z čoho ťažia aj sériovo vyrábané vozidlá.

Jasným príkladom toho, ako sa spoločnosť Michelin pripravuje na mobilitu zajtrajška, je jej angažovanosť v súťažiach dôležitých pre cestnú dopravu, ako je šampionát ABB FIA Formula E, v spolupráci s partnermi takého kalibru ako Jaguar Racing.

Spoločnosť Michelin je tiež hrdá na svoju úlohu exkluzívneho dodávateľa pre súťaž Jaguar I‑PACE eTROPHY, ktorá jej pomáha ďalej zdokonaľovať výkonnosť a energetickú účinnosť jej pneumatík pre elektrické vozidlá.

ABB

Spoločnosť ABB je lídrom priekopníckych technológií v oblasti energetických sietí, produktov elektrifikácie, priemyselnej automatizácie a robotiky a pohybu, ktorá poskytuje služby zákazníkom v sektore služieb, priemyslu či dopravy a infraštruktúry na celom svete.

Spoločnosť ABB s viac než 130- ročnou históriou inovácií dnes píše budúcnosť digitalizácie priemyslu s ponukou dvoch jasných hodnôt: privádzanie elektriny z akejkoľvek elektrárne do akejkoľvek zástrčky a automatizácia priemyselných odvetví počnúc prírodnými zdrojmi až po hotové produkty.

Ako hlavný partner šampionátu ABB FIA Formula E, medzinárodnej série pretekov elektrických vozidiel, posúva spoločnosť ABB hranice elektrickej mobility a prispieva k udržateľnej budúcnosti.

Prirodzeným rozšírením tejto spolupráce je pôsobenie spoločnosti ABB v úlohe oficiálneho partnera pre nabíjanie v novej sérii Jaguar I‑PACE eTROPHY.

ONE ALL SPORTS
Motošport je spojením rýchlosti, vzrušenia a štýlu. Spoločnosť One All Sports s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami s výrobou športového oblečenia a príslušenstva sa rokmi vývoja dopracovala k výrobe špičkového tovaru pre svet pretekov, či už na trati alebo mimo nej. V oblasti elektronického obchodovania majstrovsky uplatňuje princíp „Pick & Pack“ a zároveň ponúka kolekciu exkluzívnych produktov, ktoré sú smerované len prostredníctvom spoločnosti One All Sports. Spoločnosť One All Sports je mimoriadne hrdá na nadviazanie spolupráce s tímom Jaguar Racing pre nasledujúcu piatu sezónu šampionátu ABB FIA Formula E a úvodnú sezónu série Jaguar I‑PACE eTROPHY.
ALPINESTARS
Vyše pol storočia priekopníckej práce pri zaisťovaní bezpečnosti a výkonu v oblasti motošportu. Spoločnosť Alpinestars oslavuje už 55 rokov na najvyššej úrovni profesionálneho pretekania ako popredný svetový výrobca obuvi, oblečenia a ochranných prostriedkov pre oblasť motošportu, ktorý odhodlane hľadí do budúcnosti. Alpinestars je globálnou silou každej významnej motoristickej série, ktorá neustálymi inováciami poháňa celosvetový program vývoja vo svete pretekov. To všetko vďaka výskumu, navrhovaniu a vývoju technológií v najmodernejších zariadeniach v USA a Európe. Produkty, ktoré v mimoriadne stresujúcom prostredí kokpitu zaručujú pohodlie a priedušnosť, znižujú únavu vodiča a pomáhajú mu sústrediť sa. Jeden cieľ. Jedna vízia.
SABELT
Spoločnosť Sabelt, založená v roku 1972, je svetovým lídrom v oblasti vývoja a výroby automobilových sedadiel, bezpečnostných pásov a produktov pre motošport na pretekárske aktivity a špeciálne použitie vrátane systémov na upevnenie nákladu. Kvalita produktov značky Sabelt je výsledkom intenzívneho výskumu a vývoja a interného dynamického testovania (ECE a FIA), ktoré nám umožňuje dosiahnuť najvyššiu úroveň výkonnosti a bezpečnosti. Sabelt dodáva účastníkom série Jaguar I‑PACE eTROPHY počas sezóny sedadlá GT-625 (homologačné číslo 8862) so špeciálnymi bočnými spojmi, volanty, špičkové bezpečnostné pásy s hliníkovými regulátormi napätia a okenné siete na ochranu hlavy.
SLEDUJTE NÁS

Ak sa chcete zúčastniť, nepotrebujete tím. Ak ste fanúšik pretekov elektromobilov, získajte najnovšie fotografie, videá a aktuálne informácie na našich kanáloch na sociálnych sieťach.


FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
PRIDAJTE SA K NÁM