HISTÓRIA VÝROBY

V roku 2016 sa Jaguar stal prvým výrobcom luxusných automobilov, ktorý sa zapojil do Formuly E. Dnes opäť píšeme dejiny s prvou medzinárodnou pretekárskou sériou, kde jazdia výlučne sériovo vyrábané elektrické vozidlá. Jaguar I‑PACE eTROPHY, ako hlavná podporná séria šampionátu ABB FIA Formula E, posilňuje našu oddanosť elektrickým vozidlám.

20 VOZIDIEL I‑PACE<span style="text-transform: lowercase"></span>. 10 MIEST. 1 VÍŤAZ.

Keď bude v tesnom závese jazdiť 20 pretekárskych vozidiel Jaguar I‑PACE SV s rovnakou špecifikáciou na báze sériového modelu, o titule šampióna budú rozhodovať zručnosti jazdca a taktika tímu. Séria Jaguar I‑PACE eTROPHY, pozostávajúca z desiatich pretekov organizovaných v niektorých z najoslavovanejších miest sveta, je prísľubom ďalšej vzrušujúcej kapitoly našej misie „Race To Innovate“ (Pretekáme, aby sme zavádzali inovácie).

„INOVÁCIE SÚ NEODDELITEĽNOU SÚČASTOU MOTORISTICKÉHO ŠPORTU A PRETEKY ELEKTROMOBILOV ZASA DÔLEŽITOU SÚČASŤOU BUDÚCNOSTI, TAKŽE TÁTO PRÍLEŽITOSŤ PRIŠLA V TOM SPRÁVNOM ČASE.“

BOBBY RAHAL
vedúci tímu, Rahal Letterman Lanigan Racing

„SME PARTNEROM FORMULY E OD JEJ VZNIKU A TEŠÍME SA, ŽE MÔŽEME NAŠU ÚČASŤ NA PRETEKOCH ELEKTROMOBILOV ROZŠÍRIŤ AJ NA ŠAMPIONÁT JAGUAR I‑PACE eTROPHY.“

PASCAL COUASNON
športový riaditeľ Michelinu

INFORMÁCIE O VOZIDLÁCH

Tieto čisto elektrické pretekárske automobily I‑PACE, ktoré navrhol, skonštruoval a vyrobil tím Special Vehicle Operations spoločnosti Jaguar Land Rover, sú skutoční siláci.

ZISTITE VIAC
BUDÚCNOSŤ VYZERÁ ELEKTRICKY

Počnúc samotným návrhom cez koncepciu až po výrobu je I‑PACE elektrické vozidlo na batériový pohon (BEV), ktoré je nezameniteľný Jaguar. Je to najinteligentnejšie päťmiestne vozidlo na svete – vzrušujúce na pohľad aj počas jazdy.

ZISTITE VIAC
TOVAR JAGUAR RACING

Nemusíte byť jazdec, aby ste tak vyzerali. Prezrite si náš internetový obchod a nájdite dokonalý darček pre seba alebo svojho blízkeho.

PRESKÚMAJTE INTERNETOVÝ OBCHOD
SLEDUJTE NÁS

Ak sa chcete zúčastniť, nepotrebujete tím. Ak ste fanúšik pretekov elektromobilov, získajte najnovšie fotografie, videá a aktuálne informácie na našich kanáloch na sociálnych sieťach.


FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
PRIDAJTE SA K NÁM