Driven by data. Inspired by you.

Speváčka a skladateľka britsko-kosovského pôvodu Dua Lipa sa v rámci spolupráce s automobilkou Jaguar podujala na úplne nový spôsob hudobnej tvorby. Za pomoci inovačného softvéru automobilky Jaguar a údajov zo svojej jazdy na modeli I‑PACE vytvorila exkluzívny remix svojej najnovšej skladby „Want To“. Táto skladba, ktorú Dua Lipa predstavila počas exkluzívneho vystúpenia v Amsterdame, sa už stihla stať najčastejšie remixovanou piesňou v dejinách hudby.

Spoločne udávame tempo. Pridajte sa.

Ostaňte v spojení s našimi kanálmi na sociálnych sieťach a zistite, čo sa chystá.

POZRITE SI GALÉRIU
NOVÝ DRUH SKLADBY

Vďaka hudbe prináša každá jazda osobitý a jedinečný zážitok. V rámci spolupráce so speváčkou Dua Lipa sme však zašli ešte o krok ďalej. Pomocou softvéru vyvinutého automobilkou Jaguar vytvorila Dua Lipa exkluzívny remix svojej najnovšej skladby „Want To“, a to jazdou na modeli Jaguar I‑PACE. Inteligentné senzory vozidla zaznamenali jej jazdný štýl – počnúc akceleráciou až po spotrebu elektrickej energie – a takto získanými údajmi ovplyvnili samotnú skladbu.

CHCETE VYTVORIŤ REMIX SKLADBY „WANT TO“?

Keď máte ten správny algoritmus, nepotrebujete rytmus.
Teraz dávame fanúšikom z celého sveta možnosť vytvoriť svoje osobné remixy na základe vlastných údajov – podľa spôsobu, akým jazdia, piesní, ktoré počúvajú, či vyťukaním rytmu na mobilnom zariadení.

Môže tak vzniknúť viac ako milión rôznych remixov s množstvom rôznych rýchlostí a verzií na základe rozsahu hudobných žánrov od hip-hopu a dance až po orchestrálnu hudbu, pop či drum & bass.

Stačí len zopár kliknutí a o svoje majstrovské dielo sa môžete podeliť s celým svetom. Nezabudnite použiť #thepace

VYTVORTE SI SVOJ REMIX TERAZ
HVIEZDNY VZOSTUP SPEVÁČKY DUA LIPA
"Nikdy sa nespoliehajte na plán B" – taká bola stratégia, ktorú si zvolila britsko-kosovská speváčka Dua Lipa, aby uspela v hudobnom priemysle.
ELEKTRICKÁ REVOLÚCIA
Keď Thomas Parker zostrojil v roku 1884 prvé sériové elektrické vozidlo na svete, zrejme si nepredstavoval, že bude trvať viac než storočie, kým elektrifikácia spôsobí prevrat aj v automobilovom priemysle.
ZOZNÁMTE SA S RODINOU VOZIDIEL PACE

Rodina vozidiel Pace prináša podstatu značky Jaguar a spája ju s praktickosťou, výsledkom čoho je rad vozidiel SUV ako žiadny iný. Každý model obsahuje špičkové technológie a inovácie, ktoré dodávajú každému vozidlu jedinečnú individualitu.

I-PACe

Predstavujeme prvé plnoelektrické výkonné SUV značky Jaguar. Tak ako každé vozidlo Jaguar, aj I‑PACE má na ceste charakter ako žiadne iné. Skutočnosť, že je plnoelektrické, na tom vôbec nič nezmenila. A ako iste očakávate, v ničom neutrpeli ani jeho jazdné vlastnosti a výkon. Nový Jaguar I‑PACE je zostrojený od základov a je to čisté akumulátorové elektrické vozidlo (BEV). Jaguar I‑PACE je najlepšie plnoelektrické výkonné SUV, rovnako skvelé na pohľad ako i na jazdenie.

ZISTIŤ VIAC
E‑PACE

E‑PACE je prvé kompaktné SUV od spoločnosti Jaguar. Toto dokonalé, dobre zostavené vozidlo predstavuje unikátnu kombináciu skvelého pružného vzhľadu, obratnosti a dynamickej jazdy. Kabína zameraná na vodiča je ústredným bodom interiéru rodinného typu, vďaka čomu model E‑PACE rozširuje príjemný výkon, ktorým je značka Jaguar známa, o každodennú praktickosť. Takéto kompaktné SUV tu ešte nebolo.

ZISTIŤ VIAC
F‑PACE

Naše luxusné výkonné SUV spája športové ovládanie a zmyslovú krásu s každodennou praktickosťou a efektívnosťou. Technologicky pokročilý model F‑PACE sa postará o vašu bezpečnosť, pripojenie i zábavu. Je meradlom vysokého výkonu a každodenná jazda na ňom bude mimoriadne príjemná pre vás i celú vašu rodinu.

ZISTIŤ VIAC