DIVÍZIA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Spracovanies, výkon a technológie na najvyššej úrovni pri vytváraní jedinečných automobilov Jaguar.

Výnimočný výkon, neprekonateľnýé spracovanie a špičkové technológie. SVO predstavuje to najlepšie z modelov Jaguar, limitované edície pre zberateľov a unikatne projekty.

Divízia Special Vehicle Operations je domovom výnimočných služieb, ktoré ponúkajú rozšírenú škálu povrchových úprav vozidiel šitých na mieru z ponuky SV Premium a SV Bespoke.

NAŠE SÍDLO

SVO sídli v našom úplne novom technickom stredisku za 20 miliónov libier vo Warwickshire v Anglicku. Toto špecializované výrobné oddelenie Jaguar Land Rover je domovom tímu 200 špecialistov.

F-PACE SVR
NAJVÝKONNEJŠIE SUV

Naše nové vzrušujúce SVR ponúka prémiovosť a praktickosť štandardného modelu F-PACE a zároveň uvoľňuje skutočný potenciál vozidla. Preplňovaný zážihový motor V8 s objemom 5,0 litra, pokroková aerodynamická architektúra a komponenty zamerané na výkon z neho robia najrýchlejší model F-PACE vôbec.

PRESKÚMAJTE TOTO VOZIDLO
XE SV PROJECT 8
NAJDRSNEJŠÍ JAGUAR V SÚČASNOSTI

Srdcom modelu Projekt 8 je legendárny preplňovaný motor V8 automobilky Jaguar, ktorý je navrhnutý tak, aby bol tým najzaujímavejším športovým sedanom na svete. Jeho rýchlosť však nie je len o obrovskej sile. Aerodynamika v kombinácii s rozsiahlym využitím uhlíkových vlákien a ľahkou hliníkovou karosériou znamená, že žiadny iný Jaguar nebol tak živý.

PRESKÚMAJTE VOZIDLO
SLUŽBY SV
PONUKA FARIEB SV PREMIUM
Kombinácia najmodernejších technológií laku, prémiových povrchových úprav a špičkového remeselného spracovania vytváraja jedinečné vozidlá.
PRESKÚMAJTE FARBY
SV BESPOKE
Tím SV Bespoke ponúka veľké možnosti personalizácie farieb vášho vozidla spolu s so službou kontroly odtieňu farby.
ZISTITE VIAC U SVOJHO PREDAJCU
NAŠE SV CENTRUM

Naše centrá SV sú dôležitým cieľom pre každého, kto chce vyskúšať naše jedinečné vozidlá z bezprostrednej blízkosti a porozprávať sa s tímom odborníkov SV.

PREDVÁDZACIE VOZIDLÁ
Želáte si vyskúšat model Jaguar SV? Naše SV centrá vám to umožnia.
ODBORNOSŤ
Vďaka svojim dokonalým znalostiam je náš tím špecialistov na predaj SV vašim dokonalým partnerom, ktorý vám pomôže vyrobiť vaše špičkové vozidlo Jaguar.
VYŠKOLENÝ PERSONÁL
Vozidlá SV sú jedinečné a preto si vyžadujú osobitnú pozornosť. Naše centrá špecialistov SV zamestnávajú iba najkvalifikovanejších technikov Jaguar. Technici v špecializovaných centrách SV prechádzajú náročným školením, aby zabezpečili, že vášmu vozidlu bude venovaná najlepšia možná starostlivosť.
NAJBLIŽŠIE CENTRUM SV

Po zadaní poštového smerovacieho čísla vyberte z ponuky „špecializované centrá SV“.

NAJBLIŽŠIE SV CENTRUM
SV NA INSTAGRAME

Sleduj @JaguarSV najnovšie fotografie, videá a príbeh jedinečných vozidiel Jaguar #JaguarSV.

PRESKÚMAJTE SV INSTAGRAM
Chcem dostávať informácie
Prihláste sa na odber najnovších správ o vozidlách Jaguar
Zostavte si svoj model
Použite konfigurátor a zostavte si dokonalý Jaguar
Porovnajte naše vozidlá
Vyberte si až tri vozidlá Jaguar a porovnajte ich vedľa seba
Vyhľadať predajcu
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti