O ZNAČKE JAGUAR
ČO JE KONCEPT C-X17?

Koncept C-X17 je prvý športový crossover značky Jaguar, v ktorom sa spája podmanivý dizajn a inteligentný výkon, čo sú charakteristické črty automobilov Jaguar, a zároveň prináša výhody typickej polohy vodiča v crossoveri a vysokú úroveň flexibility. Vyznačuje sa úplne novou, inteligentnou hliníkovou platformou spoločnosti Jaguar a vozidlá na nej založené sú vytvorené tak, aby mali tú najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a životnosť.

C-X17 – OD MYŠLIENKY K REALITE

Veľmi pokročilá modulárna architektúra konceptu s vysokým podielom hliníka umožňuje tvorbu veľkého množstva modelov bez kompromisov v oblasti unikátneho charakteru, dizajnu, jazdných vlastností, výkonu a luxusu, ktorými je značka Jaguar preslávená.

TRI VZRUŠUJÚCE FARBY

Koncept C-X17 sa svetu predstavil v troch jedinečných farbách: Caesium Blue, Liquid Aluminium a Liquid Gold.

Prvý sériovo vyrábaný Jaguar založený na úplne novej architektúre sa do predaja dostane v roku 2015. Tento nový prémiový športový sedan strednej triedy bude poháňaný motormi s rôznymi objemami a výkonmi, pričom všetky sa budú vyznačovať inšpirujúcim výkonom a ponúknu najnovšie inovácie v oblasti úsporných technológií bez toho, aby to bolo poznať na jazdných vlastnostiach.

INTELIGENCIA VNÚTRI

Kabína konceptu C-X17 spája inovačnú interaktívnu technológiu s moderným poňatím tradičných vysokokvalitných materiálov a britskej zručnosti, ktorých výsledkom je skutočný luxus a sofistikovanosť. Vábivý dizajn a celková použiteľnosť interiéru spolu s jeho univerzálnosťou – vrátane predĺženého batožinového priestoru – prináša výhody celej rodine a vodičovi dostatočnú mieru vzrušenia.

POKROČILÁ TECHNOLÓGIA
POHON ZADNÝCH KOLIES
POHON ZADNÝCH KOLIES

Za normálnych podmienok dodáva inteligentný systém pohonu všetkých kolies konceptu C-X17 trakciu na zadné kolesá. Toto je v segmente športových crossoverov unikátne a pomáha to dosiahnuť tie jedinečné jazdné vlastnosti, ktorými je značka Jaguar známa. Systém neustále monitoruje povrch vozovky, aby predišiel prekĺzavaniu kolesa alebo naň zareagoval, čo zvyšuje istotu vodiča a vylepšuje stabilitu vozidla na šmykľavých povrchoch.

VEKTOROVÉ SMEROVANIE KRÚTIACEHO MOMENTU
VEKTOROVÉ SMEROVANIE KRÚTIACEHO MOMENTU

Systém vektorového smerovania krútiaceho momentu pomocou brźd (Torque Vectoring by Braking, TVbB) pomáha vozidlu udržať si požadovanú stopu a znižuje pravdepodobnosť pretáčavého šmyku, čím vodičovi dáva viac kontroly nad vozidlom hlavne pri prejazde zákrutami.

KONTROLA ZADNEJ ČASTI PRI VYSTUPOVANÍ
KONTROLA ZADNEJ ČASTI PRI VYSTUPOVANÍ

Koncept C-X17 je vybavený technológiou Rear Exit Detection, ktorá sa stará o všetkých pasažierov počas vystupovania z vozidla. Táto pokročilá funkcia aktívnej bezpečnosti varuje pred približujúcimi sa objektmi, ktoré môžu byť v mŕtvom zornom uhle pasažierov.

NÍZKA SPOTREBA PALIVA
NÍZKA SPOTREBA PALIVA

Inšpirujúci výkon, jazdné vlastnosti a vynikajúca úspora paliva. Koncept C-X17 ponúka pestrú paletu motorov s rôznymi objemami, kam patrí aj nový rad vysokovýkonných a úsporných štvorvalcových zážihových a vznetových motorov. Koncept C-X17 sa vyznačuje poprednou úsporou paliva a emisiami CO2 hlavne vďaka veľmi úsporným motorom a úplne novej inteligentnej, hliníkovej architektúre.

GALÉRIA

To see more of the exciting C‑X17 Concept take a look at the gallery below.

Zobraziť galériu
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
STIAHNITE SI KATALÓGY A CENNÍKY
Zistite viac o vozidlách Jaguar
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Jaguar v blízkosti