Logo jaguar mobile

XJR SWB

V modeli XJR sa výkon superšportových automobilov spája s najvyššou úrovňou luxusu, konštrukcie a moderného remeselného spracovania.
MAXIMÁLNY VÝKON (5.0 V8)

550 koní
700 Nm

ZRÝCHLENIE

4,4 sekundy z 0 na 96 km/h

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ

280 km/h

Tento model sa inšpiroval pôvodnými pretekárskymi vozidlami XJR a označenie „R“ napovie, že zažijete dokonalý výraz športového luxusu značky Jaguar. Objavte vzrušenie z vylepšeného kompresorom prepĺňaného zážihového motora V8 s výkonom 550 koní. Model XJR s ním zrýchli z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy a dosiahne najvyššiu rýchlosť 280 km/h.

JEDINEČNÝ ŠTÝL INTERIÉRU MODELU XJ

Dvojfarebné kožené sedadlá Jet/Red s červeným kontrastným prešívaním Red, s hornou časťou prístrojovej dosky Jet, s velúrovým čalúnením stropu Jet, obkladom interiéru Piano Black a koberčekmi Jet.

ŠTÝL EXTERIÉRU VERZIE XJR

ŠTÝL EXTERIÉRU VERZIE XJR

Aerodynamické línie modelu XJR sú zostrené vďaka upravenému prednému nárazníku s difúzorom vo farbe karosérie, spodným nasávacím otvorom s chrómovými lemami, bočným prahom a zadnému spojleru. Medzi unikátne štýlové prvky exteriéru patrí lesklá čierna mriežka chladiča, dvojité prieduchy na kapote, červené brzdové strmene, charakteristické označenie „R“ a 20-palcové zliatinové disky Farallon.

Preskúmajte exteriér
ZAVESENIE KOLIES MODELU XJR

ZAVESENIE KOLIES MODELU XJR

Model XKR sa vyznačuje prepracovaným a nanovo naladeným zavesením kolies s vlastnými nastaveniami s cieľom zvýšiť stabilitu pri vysokých rýchlostiach a zabezpečiť agilné, citlivé ovládanie vozidla.

Preskúmajte zážitok z jazdy
REGULÁCIA POMOCOU ELEKTRONICKÉHO AKTÍVNEHO DIFERENCIÁLU

REGULÁCIA POMOCOU ELEKTRONICKÉHO AKTÍVNEHO DIFERENCIÁLU

Elektronický aktívny diferenciál spolupracuje so systémami ovládania stability, ovládania trakcie a systémom ABS. Riadi prenos krútiaceho momentu na jednotlivé zadné kolesá a umožňuje systému takmer okamžite presmerovať distribúciu výkonu s cieľom obmedziť prekĺzavanie kolies a maximalizovať priľnavosť.

Preskúmajte zážitok z jazdy
TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJR

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJR

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XJR

Zobraziť technické údaje modelu XJ
PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Vytvorte si model XJ, ktorý sa perfektne hodí k vášmu jazdnému, obchodnému a životnému štýlu.

Zostavte si svoj model XJ