Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XJ R-SPORT SWB

Unikátny športový štýl dodáva ďalší rozmer vzrušeniu a pôžitku z jazdy, ktorý predstavuje model XJ R-Sport.
MAXIMÁLNY VÝKON (3.0 V6)

340 koní
700 Nm

ZRÝCHLENIE

4,9 sekundy z 0 na 96 km/h

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ

323 km/h

Zvoľte si vylepšený 3,0-litrový vznetový turbodúchadlom prepĺňaný motor s výkonom 300 koní. Alebo absolútny výkon vo forme 3,0-litrového kompresorom prepĺňaného zážihového motora V6 s výkonom 340 koní, ktorý je k dispozícii s pohonom zadných aj všetkých kolies.

JEDINEČNÝ ŠTÝL INTERIÉRU MODELU XJ

Priestranná zadná časť kabíny modelu XJ vás bude hýčkať. Možno ju obohatiť o individuálne, sklápateľné 10,2-palcové HD displeje s ostrým obrazom a stredovú lakťovú opierku s ovládacími prvkami multimédií a predných a zadných sedadiel, ako aj užitočným odkladacím priestorom.

ŠTÝL EXTERIÉRU VERZIE R-SPORT

Na zvýraznenie športového vzhľadu modelu XJ slúži lesklá čierna mriežka chladiča, lesklá čierna spodná časť mriežky chladiča, predný difúzor, zadný spojler, zadný lesklý čierny difúzor a bočné aerodynamické prahy v štýle „R“.

Preskúmajte exteriér

ŠPORTOVÉ SEDADLÁ

Čalúnenie z jemnej kože je dostupné v dvoch výrazných farebných prevedeniach. Súčasťou sedadiel sú nastaviteľné bočné opierky, ktoré počas prejazdu ostrými zákrutami poskytujú vodičovi a spolujazdcovi výnimočnú bočnú oporu.

Preskúmajte interiér

OZNAČENIE R-SPORT

Finálny prvok predstavuje exkluzívne logo „R-Sport“, ktoré je na volante, nástupných paneloch a bočných vetracích otvoroch motora.

Preskúmajte interiér

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ R-SPORT

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XJ R-Sport

Zobraziť technické údaje modelu XJ

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Vytvorte si model XJ, ktorý sa perfektne hodí k vášmu jazdnému, obchodnému a životnému štýlu.

Zostavte si svoj model XJ