Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XJ PREMIUM LUXURY SWB

Užite si vyššiu prestíž, pohodlie a dostupnosť širokej škály luxusných doplnkov.
MAXIMÁLNY VÝKON (5.0 V8)

470 koní
700 Nm

ZRÝCHLENIE

4,9 sekundy z 0 na 96 km/h

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ

250 km/h

Jaguar s 3,0-litrovým vznetovým motorom s výkonom 300 koní a krútiacim momentom 700 Nm (najvyšší v triede) ponúka vyšší výkon a nižšiu spotrebu paliva. Vozidlo s ním zrýchli z 0 na 100 km/h za 6,2 sekundy.

Zobraziť model s predĺženým rázvorom

JEDINEČNÝ ŠTÝL INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadlá z jemnej kože Ivory Soft Grain s kontrastným prešívaním a mikrovláknami Oyster, s hornou časťou prístrojovej dosky Oyster, s velúrovým čalúnením stropu Ivory, obkladom interiéru Gloss Rich Oak a koberčekmi Oyster.

VYHRIEVANIE A VETRANIE PREDNÝCH A ZADNÝCH SEDADIEL

Predné sedadlá Jaguar rýchlo poskytnú optimálnu a presne nastavenú teplotu, či už pri zahrievaní v zime alebo chladení v lete, aby ste si mohli vychutnať najvyšší možný komfort. Dokonca aj zadné sedadlá majú vlastný systém vyhrievania a chladenia.

Preskúmajte technológiu vo vozidle

SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE NA VŠETKÝCH TYPOCH POVRCHOV

Jedinečný systém ASPC (All Surface Progress Control) predstavuje tempomat pre nízku rýchlosť a pracuje pri rýchlostiach od 3,6 do 30 km/h. Pomáha modelu XJ poradiť si v situáciách s nízkou priľnavosťou bez ohľadu na počasie, vďaka čomu sa vodič môže sústrediť na vedenie vozidla. Systém obsahuje aj funkciu rozbiehania, ktorá umožňuje rozbehnúť sa s modelom XJ na klzkom povrchu a funguje aj ako asistent pri zjazde z kopca, kedy reguluje rýchlosť vozidla na strmých svahoch.

Preskúmajte zážitok z jazdy

SYSTÉM ODOMYKANIA BEZ KĽÚČA JAGUAR S JEMNÝM DOVRETÍM DVERÍ

Vozidlo sa automaticky odomkne pri potiahnutí kľučky dverí. Stačí mať kľúč Jaguar Smart Key vo vrecku alebo v taške. Jedným stlačením tlačidla naštartujete motor. Funkcia jemného dovretia dverí automaticky zaisťuje bezpečné a jemné uzavretie dverí modelu XJ s minimálnou námahou.

Preskúmajte bezpečnostné prvky

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ PREMIUM LUXURY

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XJ Premium Luxury

Zobraziť technické údaje modelu XJ

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Vytvorte si model XJ, ktorý sa perfektne hodí k vášmu jazdnému, obchodnému a životnému štýlu.

Zostavte si SVOJ MODEL XJ