Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XJ PORTFOLIO SWB

Model XJ Portfolio ponúka príležitosť ešte viac si prispôsobiť vozidlo a vytvoriť interiér s ešte výraznejším štýlom.
MAXIMÁLNY VÝKON (3.0 V6)

340 koní
700 Nm

ZRÝCHLENIE

5,7 sekundy z 0 na 96 km/h

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ

250 km/h

Zvoľte si vylepšený 3,0-litrový vznetový turbodúchadlom prepĺňaný motor s výkonom 300 koní. Alebo absolútny výkon vo forme 3,0-litrového kompresorom prepĺňaného zážihového motora V6 s výkonom 340 koní, ktorý je k dispozícii s pohonom zadných aj všetkých kolies.

Zobraziť model s predĺženým rázvorom

JEDINEČNÝ ŠTÝL INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadlá z jemnej perforovanej kože Navy Soft Grain s kontrastným prešívaním Ivory, s hornou časťou prístrojovej dosky Navy, s velúrovým čalúnením stropu Ivory a obkladom interiéru Figured Ebony.

FULL LED SVELOMETY S ADAPTÍVNYM OSVETLENÍM A INTELIGENTNÝMI DIAĽKOVÝMI SVETLAMI*

Energeticky úsporné Full LED svetlomety modelu XJ majú minimálnu spotrebu energie, zlepšujú viditeľnosť a sú navrhnuté s cieľom dosiahnuť optimálny komfort vďaka mimoriadne hladkému vzoru svetelného lúča. Adaptívne osvetlenie sa prispôsobuje zásahom do riadenia s cieľom lepšie osvetliť zákruty. Inteligentný asistent automatických diaľkových svetiel zaznamenáva oprotiidúce vozidlá a podľa potreby automaticky prepína medzi diaľkovými alebo stretávacími svetlami.

 • Voliteľný prvok
Preskúmajte technológiu vo vozidle

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN (825 W)*

Digitálny audiosystém Meridian s priestorovým zvukom využíva 20 reproduktorov vrátane subwoofera s dvomi cievkami a vytvára 7.1-kanálový priestorový zvuk. A vďaka exkluzívnej technológii Meridian Trifield™ si každý cestujúci môže vychutnať dokonalý stereofónny obraz – na každom sedadle.

 • Voliteľný prvok
Preskúmajte technológiu vo vozidle

ŠTVORZÓNOVÁ KLIMATIZÁCIA

Upravte si svoje prostredie podľa seba a svojich cestujúcich pomocou dvojzónovej alebo štvorzónovej klimatizácie, ktorá zahŕňa filtrovanie pevných častíc a pachov zo vzduchu, reguláciu vlhkosti a automatické odhmlievanie okien.

Preskúmajte technológiu vo vozidle

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ PORTFOLIO

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XJ Portfolio

Zobraziť technické údaje modelu XJ

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Vytvorte si model XJ, ktorý sa perfektne hodí k vášmu jazdnému, obchodnému a životnému štýlu.

Zostavte si svoj model XJ