Logo jaguar mobile

XJ LUXURY SWB

Model XJ Luxury ponúka nenútenú jazdu a kultivovaný luxusný interiér vytvorený pre potešenie zmyslov. Model XJ Luxury je štíhly a zvodný, agilný a elegantný.
MAXIMÁLNY VÝKON (3.0 V6)

340 koní
700 Nm

ZRÝCHLENIE

6,1 sekundy z 0 na 96 km/h

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ

250 km/h

Model XJ Luxury je vzrušujúce športové vozidlo budúcnosti, ktorého výkon a jazdné vlastnosti sú ďaleko za očakávaniami. Keďže ide o model na vrchole ponuky, označenie LUXURY je stelesnením výkonu a emócií modelu XJ.

Zobraziť model s predĺženým rázvorom

JEDINEČNÝ ŠTÝL INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadlá z jemnej kože Cashew Bond s hornou časťou prístrojovej dosky Truffle, čalúnením stropu Ivory Morzine, obkladom interiéru Satin Rosewood a koberčekmi Truffle.

SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE NA VŠETKÝCH TYPOCH POVRCHOV

SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE NA VŠETKÝCH TYPOCH POVRCHOV

Jedinečný systém ASPC (All Surface Progress Control) predstavuje tempomat pre nízku rýchlosť a pracuje pri rýchlostiach od 3,6 do 30 km/h. Pomáha modelu XJ poradiť si v situáciách s nízkou priľnavosťou bez ohľadu na počasie, vďaka čomu sa vodič môže sústrediť na vedenie vozidla. Systém obsahuje aj funkciu rozbiehania, ktorá umožňuje rozbehnúť sa s modelom XJ na klzkom povrchu a funguje aj ako asistent pri zjazde z kopca, kedy reguluje rýchlosť vozidla na strmých svahoch.

PRESKÚMAJTE ZÁŽITOK Z JAZDY
FULL LED SVELOMETY

FULL LED SVELOMETY

Nové, jasnejšie LED svetlomety minimalizujú spotrebu energie a zlepšujú viditeľnosť. Vďaka mimoriadne hladkému lúču svetla si vodič užije optimálny komfort. Svetlo LED diód sa parametrami ešte viac približuje k skutočnému dennému svetlu, takže prekážky spozorujete rýchlejšie.

Preskúmajte BEZPEČNOSŤ
PANORAMATICKÁ SKLENENÁ STRECHA

PANORAMATICKÁ SKLENENÁ STRECHA

Panoramatická strecha so sklom odrážajúcim tepelné žiarenie sa tiahne dozadu ponad zadné sedadlá. Sklo filtruje UV žiarenie a zaplavuje interiér prirodzeným svetlom.

Preskúmajte EXTERIÉR
TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ LUXURY

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ LUXURY

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XJ Luxury

ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ
PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Vytvorte si model XJ, ktorý sa perfektne hodí k vášmu jazdnému, obchodnému a životnému štýlu.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL XJ