Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XJ LUXURY LWB

Model XJ Luxury ponúka nenútenú jazdu a kultivovaný luxusný interiér vytvorený pre potešenie zmyslov. Model XJ Luxury je štíhly a zvodný, agilný a elegantný.
MAXIMÁLNY VÝKON (3.0 V6)

340 koní
700 Nm

ZRÝCHLENIE

6,1 sekundy z 0 na 96 km/h

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ

250 km/h

Model XJ Luxury ponúka nenútenú jazdu a kultivovaný luxusný interiér vytvorený pre potešenie zmyslov. Model XJ Luxury je štíhly a zvodný, agilný a elegantný.

Zobraziť model so štandardným rázvorom

JEDINEČNÝ ŠTÝL INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadlá z jemnej kože Cashew Bond s hornou časťou prístrojovej dosky Truffle, čalúnením stropu Ivory Morzine, obkladom interiéru Satin Rosewood a koberčekmi Truffle.

SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE NA VŠETKÝCH TYPOCH POVRCHOV

Jedinečný systém ASPC (All Surface Progress Control) predstavuje tempomat pre nízku rýchlosť a pracuje pri rýchlostiach od 3,6 do 30 km/h. Pomáha modelu XJ poradiť si v situáciách s nízkou priľnavosťou bez ohľadu na počasie, vďaka čomu sa vodič môže sústrediť na vedenie vozidla. Systém obsahuje aj funkciu rozbiehania, ktorá umožňuje rozbehnúť sa s modelom XJ na klzkom povrchu a funguje aj ako asistent pri zjazde z kopca, kedy reguluje rýchlosť vozidla na strmých svahoch.

PRESKÚMAJTE ZÁŽITOK Z JAZDY

FULL LED SVELOMETY

Nové, jasnejšie LED svetlomety minimalizujú spotrebu energie a zlepšujú viditeľnosť. Vďaka mimoriadne hladkému lúču svetla si vodič užije optimálny komfort. Svetlo LED diód sa parametrami ešte viac približuje k skutočnému dennému svetlu, takže prekážky spozorujete rýchlejšie.

Preskúmajte BEZPEČNOSŤ

PANORAMATICKÁ SKLENENÁ STRECHA

Panoramatická strecha so sklom odrážajúcim tepelné žiarenie sa tiahne dozadu ponad zadné sedadlá. Sklo filtruje UV žiarenie a zaplavuje interiér prirodzeným svetlom.

PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ LUXURY

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XJ Luxury

ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Vytvorte si model XJ, ktorý sa perfektne hodí k vášmu jazdnému, obchodnému a životnému štýlu.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL XJ