Logo jaguar mobile

BEZPEČNOSŤ

Pokročilé asistenčné systémy pre vodiča a bezpečnostné systémy vás ochránia pri každej jazde.
EMISIE CO2 v g/km

Od 99 pri manuálnej prevodovke
Od 106 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 3,8 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

Model XJ je vybavený množstvom asistenčných systémov pre vodiča, ktoré spoločne poskytujú oveľa viac než len súčet samotných častí. Fungujú spoločne s cieľom zaistiť jednoduchšie a bezpečnejšie riadenie.

SKONŠTRUOVANÝ NA UPOKOJOVANIE

Bez ohľadu na úlohu, podmienky alebo prostredie máte istotu, že v modeli XJ nájdete niečo navyše s cieľom pomáhať a ochrániť vás a vašich cestujúcich.

FANTASTICKÉ SVETLÁ

FANTASTICKÉ SVETLÁ

Výkonné a úsporné Full LED svetlomety vyžarujú mimoriadne hladký lúč svetla, ktorého teplota sa približuje k prirodzenému dennému svetlu – vodič preto spozoruje prekážky rýchlejšie. K dispozícii sú aj adaptívne predné svetlomety, ktoré fungujú v spojení s riadením a zlepšujú osvetlenie v zákrutách. Rovnako aj voliteľný asistent automatických diaľkových svetiel, ktorý prepne na stretávacie svetlomety v prípade, ak sa blíži oprotiidúce vozidlo.

DETSKÉ SEDAČKY

DETSKÉ SEDAČKY

Pre model XJ je k dispozícii niekoľko kompatibilných detských sedačiek, v ktorých možno bezpečne prevážať vašich najmenších. Od dojčenských a detských sedačiek až po podsedáky pre staršie deti – všetko príslušenstvo sa ľahko montuje, demontuje a čistí.

VŽDY POD KONTROLOU

VŽDY POD KONTROLOU

Funkcia InControl Protect zahŕňa funkciu tiesňového volania, ktorá v prípade kritickej situácie alebo vážnej udalosti automaticky upozorní príslušné zložky na vašu presnú polohu. Taktiež poskytuje poruchovú službu Optimised Jaguar Assistance, ktorá umožňuje odoslanie vašej pozície a diagnostických údajov vozidla, aby ste na svojich cestách zažili čo najmenej zdržaní. Aplikácia Remote Essentials App vám umožňuje monitorovať váš model XJ prostredníctvom smartfónu a napríklad skontrolovať stav paliva alebo zamknutie vozidla.