Logo jaguar mobile

Exteriér

Model XJ spĺňa kľúčové požiadavky spoločnosti Jaguar týkajúce sa estetiky krásy, čistoty a jednoduchosti, a to vďaka spojeniu zdokonalených dynamických línií a vytvarovanej elegancie.

Autoritatívny, elegantný a silný. Model XJ má tvar slzy stvorený pre optimálnu aerodynamickú účinnosť, čím sa znižuje odpor vzduchu na minimum, zlepšuje sa akcelerácia, znižuje spotreba paliva a emisie CO2.

PREJAVTE SA

Na model XJ v pohybe je radosť pozerať sa. Dokonca aj keď stojí, dokáže vám zvýšiť tep. Jeho silný charakter sa odráža v nízkom, širokom postoji a v dlhej, natiahnutej bočnej línii. Vďaka spojeniu zdokonalených dynamických línií a vytvarovanej elegancie je model XJ dokonalým stelesnením prísľubu spoločnosti Jaguar týkajúceho sa dramatického, dynamického a čistého dizajnu.

INTELIGENCIA V POHYBE

INTELIGENCIA V POHYBE

V modeli XJ ožíva dizajnové a konštruktérske umenie. Predná časť vozidla je odvážna a sebavedomá, s pôsobivou zvislou prednou sieťovinovou mriežkou chladiča. Po bokoch mriežky sa nachádzajú energeticky úsporné Full LED svetlomety a športové denné svetlá s dizajnom „dvojitého J“, charakteristickým pre značku Jaguar.

OKAMŽITE ROZPOZNATEĽNÝ Z ĽUBOVOĽNÉHO UHLA

OKAMŽITE ROZPOZNATEĽNÝ Z ĽUBOVOĽNÉHO UHLA

V zadnej časti sa nachádzajú výrazné koncové svetlá s charakteristickými LED svetlami v tvare „J“ a eliptické koncovky výfuku, ktoré zvýrazňujú výkon a agilitu modelu XJ.

PLÁVAJÚCA LÍNIA STRECHY

PLÁVAJÚCA LÍNIA STRECHY

Zadné sklo sa hladko ovíja okolo vozidla a vytvára plávajúcu líniu strechy, ktorá zdôrazňuje dlhý, nízky a široký profil modelu XJ.

XJ R-SPORT

XJ R-SPORT

Model XJ R-Sport sa vyznačuje dynamickými štýlovými detailmi, medzi ktoré patrí lesklá čierna mriežka, zadný a predný difúzor, bočné prahy v štýle „R“ a zadný spojler.