Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XJ AUTOBIOGRAPHY LWB

XJ Autobiography je vrcholný model radu XJ s luxusom a unikátnym štýlom, či sedíte za volantom alebo na niektorom sedadle pre cestujúcich.
MAXIMÁLNY VÝKON (5.0 V8)

510 koní
625 Nm

ZRÝCHLENIE

4,7 sekundy z 0 na 96 km/h

NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ

250 km/h

Zvoľte si dynamický a úsporný vylepšený 3,0-litrový vznetový turbodúchadlom prepĺňaný motor s výkonom 300 koní. Alebo kultivovaný výkon vo forme 3,0-litrového kompresorom prepĺňaného zážihového motora V6 s výkonom 340 koní, ktorý je k dispozícii s pohonom zadných aj všetkých kolies. Kompresorom prepĺňaný 5,0-litrový zážihový motor V8 s výkonom 510 koní prináša mimoriadny výkon.

JEDINEČNÝ ŠTÝL INTERIÉRU MODELU XJ

Priestranná zadná časť kabíny modelu XJ vás bude hýčkať. Možno ju obohatiť o individuálne, sklápateľné 10,2-palcové HD displeje s ostrým obrazom a stredovú lakťovú opierku s ovládacími prvkami multimédií a predných a zadných sedadiel, ako aj užitočným odkladacím priestorom.

SYSTÉM PDC NA SLEDOVANIE VZDIALENOSTI PRI PARKOVANÍ V UHLE 360°

Systém PDC na sledovanie vzdialenosti pri parkovaní v uhle 360° s funkciou detekcie premávky pri cúvaní využíva predné, zadné a bočné ultrazvukové senzory, aby vás upozornil na blízkosť objektov a ostatných vozidiel pri parkovaní alebo vychádzaní z parkovacieho miesta. Parkovací asistent automaticky riadi model XJ na parkovacie miesto, pričom vodič ovláda len pedále. Priestorový systém dokáže prostredníctvom piatich kamier zobraziť niekoľko pohľadov na okolie vozidla.

Preskúmajte technológiu vo vozidle

REFERENČNÝ DIGITÁLNY AUDIOSYSTÉM MERIDIAN (1 300 W)

Neuveriteľný referenčný audiosystém Meridian s výkonom 1 300 W využíva 26 reproduktorov. Tento ultraprémiový audiosystém využíva psychoakustiku na vytváranie zvukov, ktoré sú tak verne reprodukované, že mozog ich vníma ako autentický prejav.

 • Voliteľný prvok
Preskúmajte technológiu vo vozidle

DIGITÁLNY TELEVÍZNY PRIJÍMAČ

Cestujúci môžu počas jazdy sledovať svoje obľúbené televízne programy prostredníctvom digitálneho televízneho tunera. Vodič môže sledovať svoje obľúbené televízne programy na dotykovom displeji, ak vozidlo stojí.

 • Voliteľný prvok
Preskúmajte technológiu vo vozidle

TECHNICKÉ ÚDAJE MODELU XJ AUTOBIOGRAPHY

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XJ Autobiography

Zobraziť technické údaje modelu XJ

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MODEL

Vytvorte si model XJ, ktorý sa perfektne hodí k vášmu jazdnému, obchodnému a životnému štýlu.

Zostavte si svoj model XJ