Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

PRÍSLUŠENSTVO K MODELU XJ

Upravte si model XJ podľa vášho životného štýlu. Vyberte si z pestrej ponuky praktického a štýlového príslušenstva.

Prispôsobte si ho podľa seba pridaním štýlových, praktických a univerzálnych prvkov dostupných z ponuky oficiálneho príslušenstva pre model XJ od miestneho predajcu Jaguar.

Zostavte si svoj model XJ Príslušenstvo

KOMFORT

Dodajte luxusnej kabíne svojho modelu XJ osobitý punc prostredníctvom radu dokonale vypracovaného príslušenstva.

KOMFORTNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Medzi príslušenstvo patrí: Držiak na iPad značky Jaguar, ktorý možno upevniť na zadnú stranu opierky hlavy predného sedadla. Okrem toho možno na predné opierky hlavy jednoducho a bezpečne namontovať ramienko na šaty Jaguar.

Zostavte si svoj model XJ

ŠTÝLOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

Medzi príslušenstvo patrí: podsvietené nástupné prahy, matice kolies s obrázkom jaguára a leštená koncovka výfuku, vďaka ktorým získa váš model XJ osobitý vzhľad.

Zostavte si svoj model XJ

ŠTÝL

S týmito doplnkami dodáte svojmu modelu XJ osobitejší štýl.

UŽITOČNÉ PRVKY

Praktické príslušenstvo vám pomôže získať viac zo svojho modelu XJ.

UŽITOČNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Medzi príslušenstvo patrí: systém na zaistenie priľnavosti na snehu a pomôcka na zlepšenie priľnavosti na snehu, ktoré vozidlu zaistia priľnavosť aj na zasnežených, blatistých alebo zľadovateľých cestách.

Zostavte si svoj model XJ