Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XF S SPORTBRAKE

Model XF v tom najvzrušujúcejšom a najvýkonnejšom prevedení. XF so silou motora V6.
EMISIE CO2 v g/km

Od 149 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 5.9 pri automatickej prevodovke

Model XF S v sebe spája výkon motora V6 a športový luxus v dych vyrážajúcom štýle. Vychutnajte si presné riadenie vďaka športovému odpruženiu a excelentnú kvalitu jazdy zaručenú systémom adaptívnej dynamiky s funkciou Configurable Dynamics*. Výkon dáva tušiť aj asertívny štýl karosérie modelu S, ktorý je doplnený červenými brzdovými strmeňmi, 19-palcovými zliatinovými kolesami, dvojitou koncovkou výfuku, krásnym zadným spojlerom a unikátnym interiérom.

PRESKÚMAJTE XF Sedan ZOSTAVTE SI TENTO MODEL

ŠPORTOM INŠPIROVANÝ LUXUS

Model XF S ponúka luxus v štýle športového vozidla. Kožené sedadlá Taurus a sedadlá so semišovým poťahom, kovové prahové ozdobné prvky a multifunkčný volant – všetky s exkluzívnym logom „S“.

SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

Pre maximálnu mieru komfortu a presného riadenia elektronicky upravuje systém adaptívnej dynamiky nastavenie tlmičov a optimalizuje tak zavesenie kolies modelu XF. Otáčanie volantu analyzuje frekvenciou až 500 krát za sekundu a pohyby karosérie frekvenciou až 100 krát za sekundu. Okrem toho monitoruje aj množstvo ďalších príkazov vodiča, aby mohol dokonale nastaviť odpruženie podľa aktuálnych podmienok vonku a podľa požiadaviek vodiča.

ŠPORTOVÝ DIZAJN

ŠPORTOVÝ DIZAJN

Model XF S sa vyznačuje výrazným štýlom vnútri ale aj navonok a jeho vzhľad dokonale kopíruje jeho výkon. Súprava karosárskych prvkov pre model S obsahuje predný športový nárazník, spojler a lesklé čierne bočné prahy dverí, čím dodáva už aj tak dynamickému tvaru modelu XF ďalšiu dávku mohutnosti. Vnútro dotvárajú športové sedadlá a unikátny obklad Dark Hex a celok tvorí interiér, ktorého základom je jednoznačne výkon.

ABSOLUTE POWER

ABSOLUTE POWER

Model XF S je k dispozícii s výkonným preplňovaným zážihovým motorom V6 s objemom 3 litre, ktorý sa používa aj v modeli F-TYPE S. Má neuveriteľný výkon a vyznačuje sa optimálnou efektivitou a kultivovanosťou.

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.

PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO