Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XF SPORTBRAKE R-SPORT

Drsný a asertívny. Nezameniteľný športovec zvonku aj zvnútra.
EMISIE CO2 v g/km

Od 118 pri manuálnej prevodovke
Od 119 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 4,5 pri manuálnej prevodovke
Od 4,5 pri automatickej prevodovke

Model XF R-Sport je výrazným vyjadrením športového charakteru modelu XF. Svalnaté telo dodáva punc jedinečnému dizajnu modelu XF a športové odpruženie* zabezpečuje presné riadenie a pocit jedinečného prepojenia vodiča a jeho stroja.

*K dispozícii len so zážihovými 2,0-litrovými motormi Ingenium 200 k a 250 k RWD a so vznetovými motormi Ingenium 180 k a 240 k RWD.

PRESKÚMAJTE XF Sedan ZOSTAVTE SI TENTO MODEL

INŠPIROVANÉ VÝKONOM

Športový charakter modelu XF sa odráža aj v tomto interiéri. Unikátne ozdobné prvky Dark Morse Aluminium sú uložené naprieč celým interiérom a kľúčové prvky dizajnu sú označené logom R-Sport a vyznačujú sa jedinečným štýlom.

ŠPORTOVÝ INTERIÉR

ŠPORTOVÝ INTERIÉR

Športový charakter kombinovaný s kultivovanosťou a luxusom modelu XF. Sedadlá typu Technical Mesh a kožené sedadlá Taurus vám poskytnú skvelú oporu počas dlhých ciest a aj v prudkých zákrutách. Kovové nástupné panely s logom R-Sport a volant s rovnakým logom zvýrazňujú atletický charakter interiéru.

ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

Zovňajšok modelu R-Sport je skutočne pôsobivý aj vďaka jedinečnému, športovému prednému nárazníku, bočným prahom R-Sport vo farbe karosérie a lesklým čiernym strešným lištám. Charakteristický vzhľad dotvárajú nápisy R-Sport na bočných prieduchoch.

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.

PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO