Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Prehrať

PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR SPORTBRAKE

Vyberte si z našej širokej ponuky príslušenstva a dodajte svojmu modelu XF Sportbrake punc jedinečnosti do najmenšieho detailu.

Chcete svojmu modelu XF Sportbrake vdýchnuť osobný charakter? Potrebujete niečo praktické? Alebo chcete pridať štipku elegancie navyše? Naše najpopulárnejšie príslušenstvo sme zoskupili do štyroch balíčkov: Towing, Lifestyle, Styling and Business. Pozrite si ich a potom si zostavte svoj vlastný XF Sportbrake, alebo si pozrite celý katalóg príslušenstva on-line.

Zostavte si svoj model Zobraziť príslušenstvo k modelu XF

BALÍK TOWING

Keď sa vydáte na cestu za dobrodružstvom s prívesom, balík Towing pre model XF Sportbrake vám to výrazne uľahčí.

BALÍK TOWING:

Vďaka elektricky vysúvateľnému ťažnému zariadeniu alebo odnímateľnému ťažnému zariadeniu môžete za vozidlom ťahať príves s hmotnosťou do 2 000 kg, či už je to karavan, čln, prívesný vozík alebo box na kone. Vysokokvalitný nosič bicyklov montovaný na ťažné zariadenie sa komfortne používa vďaka rýchlouvoľňovacím nadstavcom na nakladanie a bezpečnému zamykaciemu mechanizmu.

Zostavte si svoj model

BALÍK LIFESTYLE

Bez ohľadu na to, akým športom alebo koníčkom sa aktívne venujete, toto príslušenstvo vám pomôže naplno si ich vychutnať a súčasne ochráni interiér aj exteriér vášho XF.

BALÍK STYLING

Nie že by model XF Sportbrake nebol už sám osebe dosť elegantný, no balík Styling decentne zvýrazní jeho charakteristické črty.

BALÍK LIFESTYLE:

V strešnom boxe môžete prevážať čokoľvek, od športového výstroja po batožinu. V interiéri zas oceníte gumovú rohož na podlahe batožinového priestoru a súpravu gumových koberčekov, ktoré sa ľahko čistia a poskytujú ochranu pred znehodnotením a opotrebením.

Zostavte si svoj model

BALÍK STYLING:

Ak máte radi obdivné pohľady, stavte na tieto luxusné chrómové kryty spätných zrkadiel, hliníkové páčky manuálneho radenia pod volantom a luxusný koberček do batožinového priestoru vo farbe Jet Black s logom Jaguar.

Zostavte si svoj model

BALÍK BUSINESS:

Click and Go je kompaktný úložný systém, ktorý sa nasadzuje na zadnú stranu opierok hlavy na predných sedadlách. Súčasťou systému je vešiak na oblečenie montovaný na opierku hlavy, ktorý pomáha chrániť oblečenie pred pokrčením. Cestovanie na zadných sedadlách pomôže spríjemniť odnímateľný držiak na tablet, ktorý možno jednoducho nasmerovať do rôznych uhlov. Na vešanie tašiek alebo iných predmetov výborne poslúži univerzálny háčik Click and Hook.

Zobraziť príslušenstvo k modelu XF

BALÍK BUSINESS

Vďaka balíku Business pre model XF Sportbrake budete môcť bez problémov pracovať aj vo svojom vozidle.