Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Prehrať

JAGUAR GEAR - PRÍSLUŠENSTVO

Upravte si model XF podľa vášho životného štýlu. Vyberte si z pestrej ponuky praktického a štýlového príslušenstva.

Prostredníctvom značkového príslušenstva Jaguar Gear môžete svojmu modelu XF vdýchnuť osobitý charakter. Tieto prvky príslušenstva dokážu vylepšiť váš XF mnohými spôsobmi, či už chcete dať najavo svoj štýl, vyriešiť praktické potreby alebo si ešte vylepšiť zážitky vo voľnom čase. Naše najpopulárnejšie príslušenstvo je zoskupené do štyroch balíčkov: Carbon Fibre, Styling, Lifestyle a Business. Vyberte si jeden z týchto balíčkov alebo si vyberte svoju vlastnú kombináciu jednotlivých prvkov príslušenstva.

ZOBRAZIŤ PRÍSLUŠENSTVO K MODELU XF

Balík prvkov z uhlíkových vlákien (Carbon Fibre)

Tieto elegantné, štýlové doplnky zvýraznia športový charakter vášho XF.

BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN (CARBON FIBRE):

BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN (CARBON FIBRE):

Tieto vysokokvalitné kryty spätných zrkadiel a kryty bočných prieduchov z uhlíkových vláken, inšpirované pretekárskymi vozidlami, ešte zvýraznia atraktívny športový charakter modelu XF. V interiéri môžete pridať viac komfortu a štýlu pomocou luxusných koberčekov.

Zostavte si model XF

BALÍK STYLING

Toto príslušenstvo decentne zvýrazní jedinečný vzhľad modelu XF.

Balík Lifestyle

Bez ohľadu na to, akým športom alebo koníčkom sa aktívne venujete, toto príslušenstvo vám pomôže naplno si ich vychutnať a súčasne ochráni interiér aj exteriér vášho XF.

Balík Styling:

Balík Styling:

Vychutnajte si obdivné pohľady vďaka krytom vonkajších spätných zrkadiel a krytom bočných prieduchov v lesklej čiernej farbe.

Balík Lifestyle:

Balík Lifestyle:

S týmto balíkom dostanete z vášho modelu XF viac. Priečne strešné nosníky s logom Jaguar vám umožnia prevážať všetko od športového vybavenia až po batožinu. Predné a zadné ochranné zásterky pridajú ďalšiu obrannú líniu pred špinou a štrkom, ktoré by mohli poškodiť lak vášho modelu XF. V interiéri sa môžete spoľahnúť na gumovú rohož na podlahe batožinového priestoru a súpravu gumových koberčekov, ktoré sa ľahko čistia a zabezpečujú ochranu proti oderu a opotrebeniu.

BALÍK BUSINESS:

Vešiak na oblečenie namontovaný na opierke hlavy pomáha chrániť oblečenie pred pokrčením. Prémiový odkladací priestor na zadnej časti operadla ponúka ďalší priestor na uskladnenie väčších predmetov, ako sú napríklad mapy.

ZOBRAZIŤ PRÍSLUŠENSTVO K MODELU XF

BALÍK BUSINESS

S týmto balíkom príslušenstva budete mať všetky vaše osobné veci bezpečne usporiadané a odložené.